dr n. med. Tomasz Stachowski

Urolog

Dziękuje bardzo panie dokotorze za ukazanie ryzyka wynikającego z powikłań podczas opieracji .Myślę ,że niedawno przeprowadzona rozmowa rzuci cień na dalsze moje działania w tej sprawie.Jeszcze raz dziekuję

MOIM ZDANIEM PAN TOMASZ STACHOWSKI TO JEDEN Z NAJLEPIEJ KOMPETENTYCH UROLOGOW. Pozdrawiam Maria

MOIM ZDANIEM PAN TOMASZ STACHOWSKI TO JEDEN Z NAJLEPIEJ KOMPETENTYCH UROLOGOW.
Pozdrawiam Maria

DR TOMASZ STACHOWSKI ŚWIETNIE PORODZIŁ SOBIE Z MOIM AMBARASEM.TERAZ CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE.POLECAM WSZYSTKIM OSOBĄ Z PROBLEMAMI UROLOGICZNYMI ,ABY UDAŁY SIĘ DO TEGO SPECJALISTY.

Najlepszy lekarz u jakiego kolwiek byłem ,bardzo uprzejmy i przede wszystkim myśli o dobru pacjenta.Takiego lekarza szukać ze świecą.

Myślę ,że pan Doktor to osoba z dużymi kompetencjami.Należy do grupy naprawde dobrych lekarzy.Uważam ,ze jest godnym polecenia.

Bardzo dobry lekarz ,naprawdę pomógł mi z uporaniem się z problemem.Do sprawy podszedł z profesjonalizmem.Naprawdę polecam!!!!!!!!!!!!!!

No to Panie doktorze czas wielki wziąść się do pracy - mam tu na myśli leczenie pacjentów a jeśli Pan nie potrafi to szukamy sobie ROBOTY Panie DOKTORKU

No cóż praca lekarza to powołanie.... he he he tak mówiła moja babcia, moja mama jeszcze a teraz to głównie zarabianie, naprawdę dużych pieniędzy więc jeśli nie lubisz Owsiaka z orkiestry a masz zbędne 200zł to zanieś temu panu NICZEGO SIĘ NIE DOWIESZ ALE NA PEWNO ZOSTANIESZ ZAPROSZONY NA KOLEJNĄ WIZYTĘ :)

Skandal!!! ten człowiek nie powinien wogle badać ludzi a tym bardziej ich leczyć!!! Podczas wizyty wmówił mi chorobę, której nie mam (konsultowałem to z trzema innymi specjalistami, nawet byłem na badaniach szpitalu). Po "zdiagnozowaniu schorzenia" zaproponował, że on może zrobić zabieg i przepisał serie leków, których na szczęście nie wykupiłem. Za wizytę chciał skasowac 300zł, na szczęście też nie miałem takiej kwoty przy sobie. Typowo chciał mnie naciągnąć na skomplikowane leczenie wykorzystując moje blade pojcie i obawy co do ewentualnej choroby!!! Jestem 100% zdrowy ale nerwy jakie mi zafundował dr. Stachowski który przyjmuje na ul . Słowackiego 55 nie były mi potrzebne. Tej sprawy nie pozostawie tak poprostu. Przestrzegam każdego kto chce się udać do w/w naciągacza.

CIĄGLE SIĘ SPÓŹNIA na wizyty.średnio około 1 godzinę.Nie kojarzy swoich pacjentów i ich chorób.podczas konsultacji omawiał chorobę,na którą mnie nie leczył.czyżby pomylił.strach się bać....