lek. dent. Tomasz Staniszewski

Odradzam zdecydowanie tego dentystę i zatrudnionych przez niego w gabinetach na Zakładowej innych dentystów. Na początku pan doktor i jego ekipa bardzo się przykładali, potrafili odnaleźć każdy najmniejszy ubytek czego nie widzieli u mnie wcześniej inni dentyści. Teraz jednak zasady uległy zmianie i zamiast na jakość gabinet ten postawił na ilość. Teraz mimo zgłaszanych wcześniej sugestii, że z danym zębem coś jest nie tak w tym gabinecie nie sprawdza się go porządnie lub z głupkowatym uśmiechem na ustach chyba kłamie się bezczelnie, że "ja tam nic nie widzę" - co skutkuje w końcu tym, że dany ząb nadaje się jedynie do b. drogiego leczenia kanałowego. chodzi o to oczywiście, że leczenie kanałowe też miałoby być u pana Tomasza w gabinecie. Gabinet b. profesjonalnie wyposażony a taka fuszerka, że szkoda gadać. PS: plomby robią tu tak "dobrze", że wdają się pod nie ubytki wtórne. Na głębokie ubytki nie zakładają nawet tego lekarstwa z cynkiem bo chyba za drogie jest ;) i taniej wyjdzie kanałówka. Jeśli jednak chcesz tu iść żeby leczyć, to sprawdź sobie

Ekstrakcja całkowicie bezbolesna, bez komplikacji i bólu również po zabiegu. Stomatolog godny polecenia.

Specjalista najwyższej klasy. Straciłem dużo pieniędzy zanim trafiłem do tego lekarza.Dba o komfort pacjenta, zabiegi bezbolesne i wszystko w przyjemnej dla pacjenta atmosferze. Gorąco polecam wszystkim, którzy cenią sobie zrozumienie problemu i pełne zaangażowanie.

super lekarz polecam wszystko robi bez bolesnie zadnego bolu godny polecenia

super lekarz polecam wszystko robi bez bolesnie zadnego bolu godny polecenia

profesjonalna ekstrakcja. goraco polecam

profesjonalna ekstrakcja. goraco polecam

lekarz naprawdę idealny pod każdym względem.polecam,warto

lekarz naprawdę idealny pod każdym względem.polecam,warto

Po niezbyt przyjemnych i bolesnych wizytach u innych stomatologów,którzy traktują pacjenta jak kolejny przedmiot w gabinecie,tu spotkało mnie pozytywne zaskoczenie.Lekarz cierpliwy,wyrozumiały,niezwykle delikatny ale jednocześnie fachowy i konkretny.Leczenie przy zastosowaniu znieczulenia całkowicie bezbolesne.Gabinet świetnie wyposażny.Dbałość o samopoczucie pacjenta i jego komfort w trakcie leczenia.U Pana doktora leczyłam dwa zęby.Plomby kolorystycznie mam dobrane tak idealnie,że wyglądają jak moje naturalne zęby!Zobaczymy jak długo będzie się trzymać wypełnienie.Na tą chwilę jestem zadowolona w 100 procentach i szczerze polecam.200zł to koszt 2 plomb,przegląd bezpłatny.

Doskonały stomatolog,konkretny. To co poleci jest najlepsze,to co zrobi - nie psuje sie.Diagnozuje idealnie i leczy fantastycznie. Może troche drogo,ale opłaca sie. Zanim trafilem do tego P.doktora tracilem zeby i kase u wielu nieudacznikow w tym z tytulami naukowymi.

Doskonały stomatolog,konkretny.
Może troche drogo,ale opłaca sie.