lekarz Tomasz Stasiak

Internista

Trafiłam pod opieke pana dr Tomasza Stasiaka w sytuacji zagrożenia życia. Jego pełen otuchy głos i spojrzenie budzące zaufanie dodały mi sił w walce, którą podjął Pan Doktor. Jestem dojrzałą osoba, weteranką szpitalnych pobytów i z taką pełną empatii postawą, wręcz oddaniem sprawie spotkałam się pierwszy raz. Zresztą obserwowałam pana dr Tomasza Stasiaka w w pracy z inną, 92 letnią kobietą. Podobna cierpliwa postawa ,ważne, potrzebne słowa ,poświęcenie uwagi, to pomaga przetrwać. Bardzo serdecznie dziękuję i z całego serca polecam Pana Doktora Tomasza Stasiaka ze Szpitala MSWw Łodzi