lekarz Tomasz Stasiak

Moja mama Alicja Cz trafiła do szpitala MSWiA na Oddział Wewnętrzny , Pododdział Kardiologii w Łodzi 30.07.2023 w bardzo ciężkim stanie. Pan doktor Tomasz Stasiak dołożył wszelkich starań aby jej pomóc. Niestety podeszły wiek i nałożenie różnych chorób spowodowały, że mama zmarła.Podejście Pana dr Stasiaka do osoby starszej ,schorowanej było pełne maksymalnego zaangażowania . Cały personel Szpitala ma ludzką twarz. Jestem niezmiernie wdzięczna pani Ordynator, Całemu Personelowi , a w szczególności Panu dr. Tomaszowi Stasiakowi za okazaną pomoc. Marzena Cz.

Marzena Cz.

Trafiłam pod opieke pana dr Tomasza Stasiaka w sytuacji zagrożenia życia. Jego pełen otuchy głos i spojrzenie budzące zaufanie dodały mi sił w walce, którą podjął Pan Doktor. Jestem dojrzałą osoba, weteranką szpitalnych pobytów i z taką pełną empatii postawą, wręcz oddaniem sprawie spotkałam się pierwszy raz. Zresztą obserwowałam pana dr Tomasza Stasiaka w w pracy z inną, 92 letnią kobietą. Podobna cierpliwa postawa ,ważne, potrzebne słowa ,poświęcenie uwagi, to pomaga przetrwać. Bardzo serdecznie dziękuję i z całego serca polecam Pana Doktora Tomasza Stasiaka ze Szpitala MSWw Łodzi