dr n. med. Tomasz Stęchły

Internista, Endokrynolog

To najlepszy lekarz do jakiego trafiłem. Lecze się na bezpłodność męską i urolog zalecił mi konsultacje endokrynologiczną. chciałem to szybko załatwić więc poszedłem prywatnie do Pana doktora Stęchlego. powiedział że muszę zrobić badania które są drogi zaproponował wizytę w przychodni przyszpitalnej gdzie pracuje aby badania były zapłacone z NFZ-tu. wszystko odbyło się szybko i profesjonalnie. w szpitalu miał przy sobie kartotekę z prywatnej przychodni z całym wywiadem. Wiedział o co chodzi i kim jestem nie wypytywał się od początku o wszystko a że nie miał za dużo przypadków z moim schorzeniem bardzo wiele się douczył i doczytał ponieważ rozszerzył badania i kilka bardzo przydatnych o których wcześniej nie wspomniał. Byłem zaskoczony jego zaangażowaniem i przyłożeniem się do mojego przypadku!! Naprawdę mogę gorąco polecić tego lekarza!!!

Bardzo polecam Pana Doktora. Pomijając fakt że jest miły uprzejmy i poświęca dużo czasu pacjentowi, zna się na swojej pracy potrafi zająć się jak należy tarczycą ;) i sprawić że człowiek może normalnie funkcjonować. A jak trzeba to i pogrozi palcem gdy człowiek sobie coś oleje, co tez jest plusem+. POLECAM

widzę że niektórzy piszą tutaj takie głupoty że głowa boli!!!Chyba sami nie wiedzą co piszą, bo to nawet sensu nie ma.. Byłam pacjentką Pana doktora i jestem bardzo zadowolona jego podejściem i opieką w szpitalu, jak i przekazaniem mnie innemu lekarzowi w celu zabiegu usunięcia tarczycy, teraz po altach wracam do niego na badanie, więc opiszę czy zaszły zmiany ;)

Bardzo polecam Pana Doktora...Od 8lat jestem pod Jego stałą opieką tj. od momentu usunięcia tarczycy.Jest wspaniałym endokrynologiem....

W moim przypadku Pan dr "spisał się" na medal :) wyprowadził mnie z nadczynności tarczycy, opierając się na leczeniu farmakologicznym. Szczerze polecam tego specjalistę :)

NIGDY W ZYCIU NIE SPOTKALAM SIE Z ABY LEKARZ Z TAKIM POSWIECENIEM ZAJMOWAL SIE SWOIMI PACJENTAMI...I TO ZA DARMO!JEST LEKARZEM Z POWOLANIA A DO TEGO PRZEJMUJACY SIE LOSEM SWOICH PACJENTOW.JEST PROFESJONALISTA W SWOJEJ DIEDZINIE A DO TEGO BARDZO LUDZKI.WSZYSTKIM GO POLECAM.EWELINA ZIELINSKA

Jestem pełen uznania dla kompetencji, zaangażowania, troski o pacjenta, uprzejmości i wielkiej chęci niesienia pomocy pacjentowi.

Jestem po zabiegu usuniecia tarczycy,lekarz jest osoba kompetentna jak i bardzo dobym lekarzem,opowiedzial mi o mojej chorbie,ustalil jakie powinno byc leczenie i przekazal innemu dobremu chirurgowi ktory dokonal zabiegu,do samego konca byl ze mna ,pozneij odwiedzal mnie na sali poopercyjnej,jest wspanialym lekarzem na odpowiednim miejscu.POLECAM!!!

Super lekarz.Uprzejmość,pozytywna energia jaka płynie od tego lekarza. Jest przesympatyczny.Wszystkie te cechy połączone są fachowością. Jestem pełen uznania dla tego lekarza.

Zdecydowanie polecam. To jest lekarz, którego śmiało mozna nazwać "elitą" , ponieważ przede wszystkim czuje swoje powołanie. Taki, do którego chętnie sie powraca i zdecydowanie mu się ufa. Nie ocenię jego kompetencji (nie jestem lekarzem), ale diagnoza znacznie sie różni od diagnoz innych lekarzy do których niestety wcześniej trafiłałam