dr n. med. Tomasz Stęchły

Internista, Endokrynolog

Doskonały lekarz! Cierpliwie i w przystępny sposób wytłumaczył i omówił wyniki badań. Poświęcił sporo czasu. Jest endokrynologiem, którego będę polecać każdemu potrzebującemu porady, diagnozy i leczenia.

Po kilku wizytach nie mam nic do zarzucenia. Dostałem kompletną informację, wytłumaczenie i porady. Nie naciągał a nawet radził co robić by badania były tańsze ale wystarczające.

Uprzejmy i kompetentny lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów i rzeczowo wytłumaczy chorobę i jej leczenie. Zdecydowanie polecam.

Wszystkim polecam Pana dr. Tomasza Stęchły . Bylam dzis u niego pierwszy raz na wizycie - guz tarczycy . Lekarz z powolania , z wielkim sercem i empatią! Usmiechniety . Tlumaczy pacjentowi bardzo dokladnie diagnoze prostym językiem , naprawde nigdy nie spotkalam tak oddanego lekarza w swoim zawodzie Fachowiec ! W czasie jednej wizyty mialam zrobione USG tarczycy i biobsje . Oby wiecej takich lekarzy . Napewno do niego wróce ! :-)

Bardzo polecam Pana Doktora...Od 8lat jestem pod Jego stałą opieką tj. od momentu usunięcia tarczycy.Jest wspaniałym endokrynologiem....

Bardzo polecam Pana Doktora. Pomijając fakt że jest miły uprzejmy i poświęca dużo czasu pacjentowi, zna się na swojej pracy potrafi zająć się jak należy tarczycą ;) i sprawić że człowiek może normalnie funkcjonować. A jak trzeba to i pogrozi palcem gdy człowiek sobie coś oleje, co tez jest plusem+. POLECAM

W moim przypadku Pan dr "spisał się" na medal :) wyprowadził mnie z nadczynności tarczycy, opierając się na leczeniu farmakologicznym. Szczerze polecam tego specjalistę :)

To najlepszy lekarz do jakiego trafiłem. Lecze się na bezpłodność męską i urolog zalecił mi konsultacje endokrynologiczną. chciałem to szybko załatwić więc poszedłem prywatnie do Pana doktora Stęchlego. powiedział że muszę zrobić badania które są drogi zaproponował wizytę w przychodni przyszpitalnej gdzie pracuje aby badania były zapłacone z NFZ-tu. wszystko odbyło się szybko i profesjonalnie. w szpitalu miał przy sobie kartotekę z prywatnej przychodni z całym wywiadem. Wiedział o co chodzi i kim jestem nie wypytywał się od początku o wszystko a że nie miał za dużo przypadków z moim schorzeniem bardzo wiele się douczył i doczytał ponieważ rozszerzył badania i kilka bardzo przydatnych o których wcześniej nie wspomniał. Byłem zaskoczony jego zaangażowaniem i przyłożeniem się do mojego przypadku!! Naprawdę mogę gorąco polecić tego lekarza!!!

widzę że niektórzy piszą tutaj takie głupoty że głowa boli!!!Chyba sami nie wiedzą co piszą, bo to nawet sensu nie ma.. Byłam pacjentką Pana doktora i jestem bardzo zadowolona jego podejściem i opieką w szpitalu, jak i przekazaniem mnie innemu lekarzowi w celu zabiegu usunięcia tarczycy, teraz po altach wracam do niego na badanie, więc opiszę czy zaszły zmiany ;)

Jestem pełen uznania dla kompetencji, zaangażowania, troski o pacjenta, uprzejmości i wielkiej chęci niesienia pomocy pacjentowi.