Dr T.Stempniewski to naprawdę niesamowity lekarz. Podczas wizyty wprowadza taką atmosferę, że można zapomnieć że jesteśmy u ginekologa ale przede wszystkim jest fantastycznym lekarzem z rewelacyjnym podejściem do kobiety: wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje na usg co widać, mówi co i dlaczego robi i czego można się spodziewać.Wyczerpująco odpowiada na pytania i nie zbywa,że czas wizyty się skończył i czas wyjść -to plusy. Jest jeszcze minus ( ale to nie wina doktora)- pacjentki są zapisywane co 10 minut!!!-niestety to nie jest wystarczający czas na badanie, usg oraz rozmowę dlatego często są opóźnienia i tłum pacjentek czeka pod gabinetem. Mam nadzieję, że przeczyta to także ktoś z przychodni i może troszkę to się zmieni, ponieważ dr T.Stempniewski jest najlepszym ginekologiem u jakiego przyszło mi się leczyć. Niestety dr nie ma prywatnej praktyki ( bardzo szkoda) więc drogie kobitki trzymajmy kciuki aby dyrekcja przychodni zrobiła coś z tymi opóźnieniami, bo naprawdę warto. leczyć się u takiego lekarza jakim jest Pan Tomek.

Dr Stempniewski jest naprawdę godny polecenia. Od razu od pierwszej wizyty wzbudził zaufanie, jest bardzo kompetentny, wyjaśnia wszystko podczas badania. Wizyta jest bardzo przyjemna. Widać, że Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Z moimi problemami byłam u wielu lekarzy, ale tak naprawdę profesjonalnie podszedł do tego dopiero Pan Tomasz. Interesuje się pacjentem również na oddziale, na którym pracuje, po operacji, którą przeszłam przyszedł i wytłumaczył wszystko jak przebiegła. Przywraca wiarę w lekarzy!! Cudowny lekarz!! Oby więcej takich. Naprawdę polecam.

Pan Tomasz prowadzi moją ciążę od 3 miesięcy i juž po pierwszej wizycie wiedziałam że jestem w dobry w rękach. Miła atmosfera, profesjonalne podejście sprawia że każda wizyta jest niezwykle przyjemna. Niewiele jest lekarzy z takim powołaniem. Szczerze polecam !!

Rzetelny i konkretny lekarz. Podczas usg wszystko dokładnie relacjonuje, badanie jest bolesne. Profesjonalista, dzięki któremu kobieta nie czuje się skrępowana. Udziela wyczerpujących wyjaśnień w miłej atmosferze. Pomógł mi bardzo w ostatnich miesiącach ciąży. Gabinet, w którym przyjmuje jest doskonale wyposażony. Wizyta umówiona na godzinę - nie trzeba tracić czasu w poczekalni. Polecam!

Lekarz godny polecenia. Choć młody stażem to ma dużą wiedzę i doświadczenie. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania, poświęca pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje. O takiej miłej atmosferze w czasie wizyty marzy każda kobieta. Do mojego przypadku (onkologicznego) doktor podszedł bardzo odpowiedzialnie,co jest pożądane ale nie jest wcale normą, bo przeszłam do doktora Stempniewskiego od lekarza, która mój problem kompletnie zignorował narażając moje życie. Doktor Stempniewski to z pewnością lekarz z powołaniem więc z czystym sumieniem polecam go każdej pacjentce.

Bardzo miły i przede wszystkim kompetentny lekarz. Wie co robi i ma swietne podejscie do pacjenta.Polecam z calego serca!!!

Lekarz z ogromną wiedzą i niesamowitym poziomem empatii! Bardzo miły i dający kobiecie bezcenne poczucie bezpieczeństwa.Wiedza i umiejętności, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, takt. Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Prowadził moją ciążę od 4 tygodnia do porodu - przyjął na świat moją córeczkę. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za fachową opiekę,niezwykłą empatię, za "dmuchanie na zimne", za poczucie bezpieczeństwa, które kobiecie w ciąży jest tak bardzo potrzebne! Dzięki niemu ciąża była dla mnie cudownym okresem oczekiwania na dziecko, które tulę teraz w ramionach! Jeszcze raz dziękuję Panie Tomku za wszystko. Natalia,Zosia i Szymon

Witam dzięki dziewczyny za te komentarze szukałam miłego i konkretnego lekarza. Rzeczywiscie pan dr.Tomasz Stepniewski jest miłym człowiekiem i potrafi fajnie wytłumaczyć wszystko Na wizycie jest taka atmosfera ze znika stres jaki zawsze spina kobiety przed wizyta przynajmniej ja tak mam;:)))))). Mam 9 letnia córke teraz zakoczyły nas bliźniaki ale przyznam szczerze nie spotkałam na swojej drodze takiego ginekologa jestem miło zaskoczona! najważniejsze to isc na kolejna wizyte bez stresuuu!!!!

Dr Tomasz Stempniewski jest rzetelnym, dbającym o zdrowie pacjentki specjalistą. Jak najbardziej polecam!!!!!!

Do doktora Stempniewskiego chodziłam na NFZ i całe szczęście udało mu się otworzyć prywatny gabinet, bo liczba jego pacjentek uniemożliwiała mi kolejną wizytę :( Teraz jest bardziej dostępny. Koszt wizyty jest ok (100zł z cyto!). Doktor jest bardzo kompetentny. Tłumaczy, potrafi stworzyć normalną atmosferę badania, zawsze mówi o różnych opcjach i alternatywach ewentualnego leczenia. Ma też bardzo dobre poczucie humoru. Polecam doktora Stempniewskiego!

Polecam doktora Stempniewskiego!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety