Tomasz Stępień

Neurochirurg

Pan dr Stępień to rzetelny specjalista o nadzwyczajnym i ludzkim podejściem do pacjenta.Badanie oraz konsultacja , przeprowadzone z pełnym profesjonalizmem.Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo polecam.

Bardzo polecam! Lekarz o wysokich kompetencjach, zna się doskonale na tym, co robi. Po kilku latach leczenia u różnych neurologów, miałam szczęście, że trafiłam do dr Stępnia. Lekarz ten ma świetne podejście do pacjenta, jest miły, sympatyczny, uważnie słucha, cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Dr Stępień przeprowadził u mnie zabieg głębokiej stymulacji mózgu (choroba Parkinsona). Operacja przywróciła mnie do normalnego życia. Oby takich lekarzy było jak najwięcej :-) Danuta

Dr.Tomasz Stępień to nie tylko wspaniały człowiek ale również świetny specjalista.Jestem po dwóch operacjach dbs czyli głęboka stymulacja mózgu. Każda z nich była traktowana jako pierwsza czyli dbałość o pacjenta Polecam pana doktora.Ja bardzo dziękuję panie doktorze że znów niemożliwe stało się możliwe czyli poruszam się samodzielnie. POLECAM......

POLECAM......

Bardzo dobry fachowiec, czlowiek duzej kultury osobistej.Z ogromna empatia podchodzi do drugiego czlowieka.oby takich lekarzy wiecej ..

Bardzo konkretny fachowiec i miły jako lekarz! Świadomość, że dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad moim zdrowiem, pomogła mi ze spokojem poddać się operacji usunięcia guza mózgu. Do pacjenta podchodzi całościowo. POLECAM !

Niesamowity człowiek! Słucha, poświęca czas, wszystko tłumaczy, robi co może i współpracuje z najlepszymi! POLECAM

Lecze sie juz ponad rok u Pana Doktora w szpitalu w sosnowcu, jak dla mnie bardzo mily i uprzejmy potrafi sluchac, moze powinien troche wiecej tlumaczyć ale ogolnie ok.Nigdy nie spotkalam sie by nie wysluchal czy zlekcewazył.Można rownież z nim skontaktować sie telefonicznie w razie jakis problemow.:)