Dr.Tomasz Stępień to nie tylko wspaniały człowiek ale również świetny specjalista.Jestem po dwóch operacjach dbs czyli głęboka stymulacja mózgu. Każda z nich była traktowana jako pierwsza czyli dbałość o pacjenta Polecam pana doktora.Ja bardzo dziękuję panie doktorze że znów niemożliwe stało się możliwe czyli poruszam się samodzielnie. POLECAM......

POLECAM......

Bardzo konkretny fachowiec i miły jako lekarz! Świadomość, że dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad moim zdrowiem, pomogła mi ze spokojem poddać się operacji usunięcia guza mózgu. Do pacjenta podchodzi całościowo. POLECAM !

Bardzo dobry fachowiec, czlowiek duzej kultury osobistej.Z ogromna empatia podchodzi do drugiego czlowieka.oby takich lekarzy wiecej ..

Lecze sie juz ponad rok u Pana Doktora w szpitalu w sosnowcu, jak dla mnie bardzo mily i uprzejmy potrafi sluchac, moze powinien troche wiecej tlumaczyć ale ogolnie ok.Nigdy nie spotkalam sie by nie wysluchal czy zlekcewazył.Można rownież z nim skontaktować sie telefonicznie w razie jakis problemow.:)

Niesamowity człowiek! Słucha, poświęca czas, wszystko tłumaczy, robi co może i współpracuje z najlepszymi! POLECAM

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Katowice"?

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
ulica Hierowskiego 54d
40-750 Katowice
Poradnia nr 1
Krzywa 6
40-061 Katowice
Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
Dolnośląskie Centrum Mało Inwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, Karkonoskie Centrum Medyczne
ul. Bankowa 7-9
58-500 Jelenia Góra