prof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewiczprof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewicz - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewicz

Cudowny lekarz. Cierpliwy, dokładny, z ogromną wiedzą. Zajmował się moją drugą ciążą (zagrożoną) i dzięki panu doktorowi wszystko dobrze się skonczyło. Jesteśmy mu ogromnie wdzięczni za poświęcony czas i doskonała opiekę. Polecam go bardzo!

Polecam lekarza. Pan doktor wytłumaczył mi wszystko po kolei jak przysłowiowe "Kawa na ławę".

Znakomity specjalista, polecam każdej kobiecie!

Znakomity specjalista, polecam każdej kobiecie!

BARDZO DOBRY LEKARZ. POLECAM!!!! MA WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI PRZY TYM SYMPATYCZNY PRZEPROWADZAŁ MI CESARKĘ I W PORÓWNANIU DO MOJEJ PIERWSZEJ - BYŁO B.DOBRZE I BEZBOLEŚNIE POLECAM!!

POLECAM!!

Wspaniały lekarz i świetny człowiek!!! Prowadził moją ciążę(4-tą)bo zanim do niego trafiłam to trzy wcześniejsze próby kończyły się poronieniami we wczesnym okresie.Obecnie mam śliczną córeczkę i wraz z mężem cieszymy się naszym szczęściem, a wszystko to zawdzięczamy naszemu przyjacielowi Doktorowi Tomaszowi Stetkiewiczowi.

Polecam. Bardzo sympatyczny, kompetentny i ludzki lekarz. Dociekliwy i godny zaufania.

Duża klasa, duża wiedza. Fachowiec przez duże F. Do tego bardzo wrażliwy i kulturalny, cierpliwy i ciepły. Trafiłam na niego przypadkiem, ale bezbłędnie przeprowadził mnie przez trudną ciążę. Nie chcę innego lekarza ginekologa.

Profesjonalista pod każdym względem, wyjątkowo cierpliwy, porafi wytłumaczyć każdy problem i jasno odpowiedzieć na każde pytanie. Dzieku niemu mój drugi syn bezpiecznie przybył na nasz świat. Polecam go każdej przyszłej mamie.

Prawdziwy specjalista z ogromna wiedza, swietny diagnosta. Operował mnie, otoczył pełną opieką i od lat jest moich ginekologiem. Leczy połowe moich kolezanek, jednej uratowal bardzo trudna ciąże, gdzie 6 innych ginekologow sie wycofalo z prowadzenia. Czlowiek o wielkiej wrazliwosci na kobiece lęki, obawy, cierpliwy, zawsze wyczerpująco tłumaczy, potrafi uspokoic, zaopiekowac się kompleksowo swoja pacjentka. Ma wiele specjalizacji, może zajmować sie kobieta na każdym etapie jej zycia, od mlodości poprzez ciąze do menopauzy, jest i położnikiem i swietnym chirurgiem. Cechuje go indywidualne podejscie do pacjentki, dyspozycyjnosc i ogromny spokoj. Ja i babska polowa mojej rodziny oraz moje kolezanki (bo kazdej znajomej go polecam) jestesmy zachwycone tak ciepla, kompleksowa opieka. Szkoda, ze takich lekarzy nie ma wiecej

...lek.med.Tomasz Stetkiewicz prowadzil moja ciaze,ktora byla zagrozona przedwczesnym porodem,dzieki kompetencji i indywidualnym podejsciem do mojej osoby udalo mi sie szczesliwie zakonczyc ciaze w 38tyg cieciem cesarskim,ktore przeprowadzil sam lek.T.Stetkiewicz jestem bardzo zadowolona i polecam....