lek. med. Tomasz Suchmiellek. med. Tomasz Suchmiel - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lek. med. Tomasz Suchmiel

Ortopeda

Dodaj opinię Umów wizytę

www.orthomedyk.pl

www.orthomedyk.pl

Profesjonalne podejście do pacjenta sprawia , że mam całkowite zaufanie do Pana doktora. Zastrzyki z osoczem i kwasem biorę od września. Ból stopy i kolana nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Każdy dzień zaczynałam od środków przeciwbólowych. Na dzień dzisiejszy zapomniałam o środkach przeciwbólowych. Stopa działa normalnie, kolano do artroskopii ale póki co mogę chodzić bez bólu. Przy okazji poprawił mi się stan mięśnia uda który po uszkodzeniu przyczepu obsuną się pod kolano i przeszkadzał w chodzeniu. Polecam !.

Zastrzyki z osoczem i kwasem biorę od września.

Polecam !.

Profesjonalne podejście Pana doktora sprawia , że mam całkowite zaufanie do jego diagnoz. Wiem, że moje nogi są w dobrych rękach. Teraz mogę chodzić bez bólu. Polecam wszystkim!!!

Jestem po wstawieniu endoprotezy stawu biodrowego. Mój rehabilitant, jak mnie zobaczył to kazał z szacunkiem uścisnąć ręce Pana Doktora. Bardzo dobrze wykonana "robota".

Mega pozytywnie no i efektywnie. Kolano jak nowe ;) Zastrzyki z osoczem i kwasem robię już od kilku lat co 6 miesięcy.Polecam.

Doktor Tomasz Suchmiel to przesympatyczny lekarz oddany pacjentom podejmujący trafne decyzje i wykonujący swoją pracę od początku do końca z pełnym zaangażowaniem.Operowałem kolano, które nadawało się tylko do endoprotezy. Doktor, zrobił wszystko aby je uratować. Nie mam endoprotezy, po 2 miesiącach wróciłem do pracy. Do Doktora przyjeżdżam aż z Wrocławia i choć śmieją się w Częstochowie że "wielkie miasto przyjeżdża do małego miasteczka" to mogę wszystkim powiedzieć że WARTO. Lekarz rehabilitant z Wrocławia kiedy zobaczył wypis ze szpitala i ile Doktor zrobił to powiedział mi, że ile lat już pracuje to nie widział jeszcze tak dobrze, tak wiele i tak dokładnie zrobionego zabiegu. I to świadczy o tym jakim lekarzem jest Doktor Tomasz Suchmiel.
Moja odpowiedź na pytanie Doktora jak tam kolano zawsze jest jedna "NIEBO A ZIEMIA" co oznacza było bardzo źle a jest cudownie.
Wszystkim polecam Doktora z całego serca, warto do Niego przyjeżdżać nawet z drugiego końca świata.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa