lek. med. Tomasz Suchmiellek. med. Tomasz Suchmiel - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lek. med. Tomasz Suchmiel

Ortopeda

Dodaj opinię Umów wizytę

www.orthomedyk.pl

www.orthomedyk.pl

Profesjonalne podejście Pana doktora sprawia , że mam całkowite zaufanie do jego diagnoz. Wiem, że moje nogi są w dobrych rękach. Teraz mogę chodzić bez bólu. Polecam wszystkim!!!

godny polecenia lekarz, przykłada się do wyników i badania i podchodzi personalnie do pacjenta. Widać, że zna swoją dziedzinę dzięki czemu we mnie wzbudził zaufanie i stosuję jego zalecenia. Jak na razie nie wiem co dalej ale jestem pod opieką doktora aby nie trafić na operację jeśli nie jest ona konieczna. Dość specyficzne czasem ma poczucie humoru, ale można zrozumieć. Można też on-line się rejestrować choć uważam ze i tak warto zadzwonić co czasem nie jest łatwe

Wspaniały lekarz. Pełny profesjonalizm. Ogromne doświadczenie zawodowe. Mam do niego całkowite zaufanie. Jestem już po udanej operacji prawego barku.

Taka praca lekarza to mi się podoba. Szybko, konkretnie, na temat i co ważne, można zadawać pytania lekarzowi na które się usyska jasną odpowiedź. Polecam lekarza Suchmiela

Tomasz Suchmiel przeprowadził mnie przez skomplikowany proces odbudowy funkcji ręki, obejmujący m.in. operacyjne wszczepienie implantu niwelującego utratę więzadeł krzyżowych i powięzi międzykostnej. Operacja była eksperymentem (pierwszy w skali świata tego typu implant w przedramieniu). Tomasz Suchmiel precyzyjnie przewidział wynik operacji, wraz ze skutkami ubocznymi, jak również przeprawadził szereg zabiegów ambulatoryjnych towarzyszących głónemu zabiegowi. Operacja i proces gojenia przebiegły wzorcowo, bez jakichkolwiek komplikacji. Obecnie ręka funkcjonuje dokładnie tak, jak lekarz przewidział i omówił ze mną przed zabiegiem. Maciej Żbik

Maciej Żbik

Wspaniały specjalista , wyrozumiały dla Pacjenta . Skuteczne leczenie . zabiegi i operacje , polecam.

Wspaniały specjalista , wyrozumiały dla Pacjenta . Skuteczne leczenie .
zabiegi i operacje , polecam.

Do spotkania z doktorem Suchmielem zmusiła mnie jakiś czas temu moja kość krzyżowa, która mocno dawała się we znaki i odbierała radość życia. Zastrzyki z kwasu hialuronowego i terapia czynnikami wzrostu naprawdę postawiły mnie na nogi. Dzięki tym zabiegom mogę teraz normalnie pracować i funkcjonować. Obecnie walczymy jeszcze z moją łopatką za pomocą fali uderzeniowej ale też już widać pozytywne rezultaty. Lekarz sam w sobie bardzo sympatyczny i otwarty na pacjenta, zadaje dużo pytań i ma się wrażenie, że naprawdę chce pomóc. Zleca wszystkie potrzebne badania do wykonania, sprawdza dokładnie postawę i kondycję ciała, proponuje różne inne formy wspomagające poprawę stanu zdrowia.

Mega pozytywnie no i efektywnie. Kolano jak nowe ;) Zastrzyki z osoczem i kwasem robię już od kilku lat co 6 miesięcy.Polecam.

Jestem po wstawieniu endoprotezy stawu biodrowego. Mój rehabilitant, jak mnie zobaczył to kazał z szacunkiem uścisnąć ręce Pana Doktora. Bardzo dobrze wykonana "robota".

Jeden z najlepszych ortopedów, jakiego spotkałem w swoim życiu. Uszkodziłem chrząstkę w kolanie, szybka i trafna diagnoza, szybka decyzja o operacji i co najważniejsze 5 miesięcy po niej jestem w 100% sprawny. Polecam bardzo, świetny lekarz.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa