lek. med. Tomasz Suchmiellek. med. Tomasz Suchmiel - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lek. med. Tomasz Suchmiel

Ortopeda

www.orthomedyk.pl

www.orthomedyk.pl

Pan Doktor Suchmiel to prawdziwy ekspert w dziedzinie ortopedii. Mam szczęście być jego pacjentką od 3 lat , a więc mogę ocenić jego profesjonalizm i umiejętności z tej perspektywy czasu. Od ponad 2 lat już nic mi nie dolega,czuje się świetnie i do tego udało mi się uniknąć 2 operacji. Obecnie biorę tylko regularnie, profilaktycznie zastrzyki z kwasu hialuronowego, bo przekonałam się,że są skuteczne, a schemat ich stosowania Pan doktor zawsze dokładnie objaśnia. Ale ten pierwszy rok był bardzo ciężki, przyplątywały się do mnie przeróżne dolegliwości, aby nie zanudzać wspomnę ...

Ale ten pierwszy rok był bardzo ciężki, przyplątywały się do mnie przeróżne dolegliwości, aby nie zanudzać wspomnę tylko ostrogę, ból barku, tak dokuczliwy,że przeszkadzał w codziennych czynnościach tj. ubieranie czy nawet jedzenie. Później pojawił się ból w pachwinie, który utrudniał przejście nawet niewielkiej odległości. Zawsze Pan doktor stawiał właściwą diagnozę, poprzedzoną nie tylko USG czy rezonansem, ale też przeróżnymi testami ortopedycznymi, które już pomagały ukierunkować diagnozę. Pamiętam kiedy zmagałam się z bólem pachwiny, a czekaliśmy na wyniki rezonansu, Pan Doktor na każdej wizycie badał, stosował inne testy, aby niczego nie przegapić. Czułam wtedy jego ogromną chęć pomocy i zaangażowanie. Leczenie było bardzo skuteczne, zastrzyki, fala, ale też rehabilitacja i noszenie wkładek. No i dzisiaj jestem w super formie....
Poleciłam doktora mojej koleżance, która musiała poddać się zabiegowi artroskopii barku. Zabieg był bardzo skomplikowany, ale przeprowadzony z taką maestrią,że koleżanka wróciła szybko do pełnej sprawności.
Wiem ,że pan Doktor nie szczędzi ani czasu, ani pieniędzy , aby ciągle dokształcać się na przeróżnych szkoleniach, kongresach, w kraju i za granicą, ( o niektórych można przeczytać na stronach Orthomedyk) , po to , abyśmy my pacjenci mogli leczyć się na światowym poziomie, z zastosowaniem najnowocześniejszych technik.
Szczerze polecam pana Doktora, dziękuję mu za jego ogromną pomoc,skrupulatność, profesjonalizm, i za to że wciąż wykonuje ten tak trudny i odpowiedzialny zawód z taka pasją i zaangażowaniem.

Witam. Jestem już dwa miesiące po artroskopii (rekonstrukcja wiązadła krzyżowego oraz wycięcie uszkodzonego fragmentu łąkotki). Z przeprowadzonej artroskopii, jak równieżi z podejścia Pana Doktora Suchmiela jestem bardzo zadowolony. Zabieg robilem w Oleśnie ( Zespół Opieki Zdrowotnej w Oleśnie na NFZ). Teraz jestem pod opieką rehabilitantki, która widać, że wie co robi i mówi. Cwiczę 2 razy w tygodniu po 1h pod dozorem rehabilitantki, w pozostałe dni dwa razy dziennie po 1h wg wytycznych rehabilitantki oraz Pana Doktora Suchmiela. Dodatkowo biorę zastrzyki z osocza oraz kwasu hialuronowego. Ja nie żałuję! Два ...

Witam.

Два месяца назад сделал операцию по реконструкции передней крестообразной связки и резекции части заднего рога медиального мениска. Операцией доволен как и подходом доктора Сухмеля. Он реально профессионал в артроскопии. Операцию делал в Олешно (50 км от Ченстоховы по страховке NFZ). Сейчас занимаюсь с физиотерапевтом 2 раза в неделю, в остальные дни - дома сам согласно плану и списку упражнений от физиотерапевта и доктора Сухмеля. Дополнительно доктор Сухмель делает внутресуставные уколы в колено PRP терапия + гилауриновая кислота. Я не жалею!!

Doktor Tomasz Suchmiel to przesympatyczny lekarz oddany pacjentom podejmujący trafne decyzje i wykonujący swoją pracę od początku do końca z pełnym zaangażowaniem.Operowałem kolano, które nadawało się tylko do endoprotezy. Doktor, zrobił wszystko aby je uratować. Nie mam endoprotezy, po 2 miesiącach wróciłem do pracy. Do Doktora przyjeżdżam aż z Wrocławia i choć śmieją się w Częstochowie że "wielkie miasto przyjeżdża do małego miasteczka" to mogę wszystkim powiedzieć że WARTO. Lekarz rehabilitant z Wrocławia kiedy zobaczył wypis ze szpitala i ile Doktor zrobił to powiedział mi, że ile lat już pracuje to nie widział jeszcze tak dobrze, tak wiele i tak dokładnie zrobionego zabiegu. I to świadczy o tym jakim lekarzem jest Doktor Tomasz Suchmiel.
Moja odpowiedź na pytanie Doktora jak tam kolano zawsze jest jedna "NIEBO A ZIEMIA" co oznacza było bardzo źle a jest cudownie.
Wszystkim polecam Doktora z całego serca, warto do Niego przyjeżdżać nawet z drugiego końca świata.

Pan dr Tomasz Suchmiel, to prawdziwy artysta w dziedzinie chirurgii i ortopedii. Leczę się u niego od czerwca 2016 r. Na początku leczenia miałem do niego ograniczone zaufanie. Po czasie moje uprzedzenia zniknęły. Jego profesjonalizm ujawnił się, gdy po raz pierwszy byłem operowany na prawy bark w styczniu 2017 r. a w październiku 2018 r. na lewy bark. Tym samym potwierdził swoje wspaniałe umiejętności nabyte w wielu klinikach niemieckich oraz w Polsce. Jego podejście do pacjenta jest bardzo dobre. On wie co robić i nie traci czasu na pierdoły. Trudno ...

Tym samym potwierdził swoje wspaniałe umiejętności nabyte w wielu klinikach niemieckich oraz w Polsce. Jego podejście do pacjenta jest bardzo dobre. On wie co robić i nie traci czasu na pierdoły. Trudno żeby sobie pozwolił aby pacjent mówił mu,co ma robić. Daje czas do zastanowienia się i podjęcia decyzji. Ja zaufałem dr Suchmielowi i nie zawiodłem się na nim. Z serca polecam i dziękuję panie doktorze.

U Doktora lecę leczę się od września i mogę powiedzieć jedno.Jako jedyny postawił diagnozę natychmiast i już na pierwszej wizycie wdrożył leczenie zastrzyki nie były tanie ale moja ruchomość barku jest teraz praktycznie nieograniczona.Poczucie humoru i podejście do pacjenta sprawia że czuję się swobodnie i wiem że jestem w dobrych rękach.Jest bardzo merytoryczny i za to duży plus.Dzięki panu doktorowi uniknęłam zabiegu na bark za co jestem mu bardzo wdzięczna.Oby więcej takich lekarzy którzy interesują się pacjentem i są tak świetnie wykwalifikowani.

Do dr Suchmiela trafiłem w oparciu o pozytywne opinie, które znalazłem na internecie. Powodem był problem, który miałem z barkiem. Lekarz trafnie zdiagnozował mój przypadek i w październiku 2019 roku byłem przez niego operowany w szpitalu w Oleśnie. Opieka dr Suchmiela jak również całego personelu była profesjonalna. Obecnie jestem 5 miesięcy po tym zabiegu. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów gdyż wróciłem do pełnej sprawności. Gorąco polecam dr Suchmiela, pozytywna ocena tego lekarza nie wzięła się z przypadku.

Dr Tomasz Suchmiel to prawdziwy talent chirurgiczny, lekarz którego bez wahania polecam każdemu. Trafiłam do doktora po wielu nietrafionych konsultacjach innych lekarzy z rozpierającym bólem barku. Nie mogłam wykonać najmniejszego ruchu ręką, ciągły ból dzień i noc. Wnikliwe podejście, dodatkowe badania: USG, rezonans wykazały, że konieczna jest operacja i to skomplikowana. Najprościej mówiąc: doktor naprawił mi ramię z użyciem implantów, śrub i kotwic. Usunął przerośnięte, uszkodzone fragmenty powodujące niestabilność stawu. Przyszył ścięgna i przyczepił biceps. Do momentu operacji lekarz uśmierzał ból zastrzykami z kwasu hialuronowego. Zajął się mną kompleksowo od konsultacji przez zabieg operacyjny i wytyczne do rehabilitacji(indywidualne ćwiczenia). Po zabiegu doktor zastosował u mnie również terapię Orthokine polegającą na otrzymaniu zastrzyku do stawu z własnej krwi, który ma działanie przeciwzapalne i obudowujące chory staw. Jestem pod dużym wrażeniem efektu operacji. Wieloletnie doświadczenie Pana doktora w Polsce i za granicą sprawiły, że bardzo szybko odzyskałam sprawność ręki, a blizna jest niewidoczna. Z porad doktora korzystał także mój mąż, któremu dokuczała ostroga piętowa. Również i on spotkał się z profesjonalnym leczeniem.
Gorąco polecam. Profesjonalizm w 100%.

Do Pana doktora trafiłem z bólem i obrzękiem kolana. Zalecone badania nic nie wykazały. Zaproponowano profilaktykę w postaci 3 zastrzyków z kwasu hialuronowego i osocza - nie liczyłem na szybkie rezultaty, ale efekt mnie bardzo zaskoczył. Po ok 1-1,5 tyg można powiedzieć, że niebo - a ziemia, to co jest a było. Mimo że cena takiej kuracji nie jest najtańsza, zdecydowanie wszystkim polecam.

Bardzo kompetenty lekarz, z profesjonalnym podejsciem do pacjenta. W maju tego roku przeszłam operacje wymiany stawu kolanowego. Z przeprowadzonego zabiegu, jak i z podejścia Doktora Suchmiela jestem bardzo zadowolona. Po operacji nie wystąpiły żadne komplikacje, a noga wróciła szybko do stanu sprawność. Doktor Suchmiel w trakcie mojego pobytu w szpitalu przejawiał zainteresowanie moim stanem zdrowia, zawsze rzeczowo odpowiadał na zadawane pytania. W marcu 2019 roku czeka mnie kolejna operacja, którą również będzie wykonywał Doktor Suchmiel. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Suchmiela.

Profesjonalne podejście do pacjenta sprawia , że mam całkowite zaufanie do Pana doktora. Zastrzyki z osoczem i kwasem biorę od września. Ból stopy i kolana nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Każdy dzień zaczynałam od środków przeciwbólowych. Na dzień dzisiejszy zapomniałam o środkach przeciwbólowych. Stopa działa normalnie, kolano do artroskopii ale póki co mogę chodzić bez bólu. Przy okazji poprawił mi się stan mięśnia uda który po uszkodzeniu przyczepu obsuną się pod kolano i przeszkadzał w chodzeniu. Polecam !.

Zastrzyki z osoczem i kwasem biorę od września.

Polecam !.