lek. med. Tomasz Suchmiellek. med. Tomasz Suchmiel - zdjęcie profilowe

lek. med. Tomasz Suchmiel

Ortopeda

www.orthomedyk.pl

www.orthomedyk.pl

Pan Doktor Suchmiel to prawdziwy ekspert w dziedzinie ortopedii. Mam szczęście być jego pacjentką od 3 lat , a więc mogę ocenić jego profesjonalizm i umiejętności z tej perspektywy czasu. Od ponad 2 lat już nic mi nie dolega,czuje się świetnie i do tego udało mi się uniknąć 2 operacji. Obecnie biorę tylko regularnie, profilaktycznie zastrzyki z kwasu hialuronowego, bo przekonałam się,że są skuteczne, a schemat ich stosowania Pan doktor zawsze dokładnie objaśnia. Ale ten pierwszy rok był bardzo ciężki, przyplątywały się do mnie przeróżne dolegliwości, aby nie zanudzać wspomnę ...

Ale ten pierwszy rok był bardzo ciężki, przyplątywały się do mnie przeróżne dolegliwości, aby nie zanudzać wspomnę tylko ostrogę, ból barku, tak dokuczliwy,że przeszkadzał w codziennych czynnościach tj. ubieranie czy nawet jedzenie. Później pojawił się ból w pachwinie, który utrudniał przejście nawet niewielkiej odległości. Zawsze Pan doktor stawiał właściwą diagnozę, poprzedzoną nie tylko USG czy rezonansem, ale też przeróżnymi testami ortopedycznymi, które już pomagały ukierunkować diagnozę. Pamiętam kiedy zmagałam się z bólem pachwiny, a czekaliśmy na wyniki rezonansu, Pan Doktor na każdej wizycie badał, stosował inne testy, aby niczego nie przegapić. Czułam wtedy jego ogromną chęć pomocy i zaangażowanie. Leczenie było bardzo skuteczne, zastrzyki, fala, ale też rehabilitacja i noszenie wkładek. No i dzisiaj jestem w super formie....
Poleciłam doktora mojej koleżance, która musiała poddać się zabiegowi artroskopii barku. Zabieg był bardzo skomplikowany, ale przeprowadzony z taką maestrią,że koleżanka wróciła szybko do pełnej sprawności.
Wiem ,że pan Doktor nie szczędzi ani czasu, ani pieniędzy , aby ciągle dokształcać się na przeróżnych szkoleniach, kongresach, w kraju i za granicą, ( o niektórych można przeczytać na stronach Orthomedyk) , po to , abyśmy my pacjenci mogli leczyć się na światowym poziomie, z zastosowaniem najnowocześniejszych technik.
Szczerze polecam pana Doktora, dziękuję mu za jego ogromną pomoc,skrupulatność, profesjonalizm, i za to że wciąż wykonuje ten tak trudny i odpowiedzialny zawód z taka pasją i zaangażowaniem.

W roku 2016 dr Tomasz wykrył u mnie przepuklinę kręgosłupa w odcinku L5-S1. W styczniu 2021 mój stan zdrowia bardzo się pogorszył. Rwa kulszowa dała o sobie znać. Męczyłam się. Nie mogłam normalnie funkcjonować. Rezonans magnetyczny wykazał przepuklinę, wypuklinę, tyłozmyk oraz skoliozę również w odcinku L5-S1. Konsultowałam mój przypadek z wieloma specjalistami, ortopedami, neurologami i neurochirurgami. Wszyscy jednoznacznie twierdzili, że muszę być operowana łącznie z wizją wstawienia śrub w kręgosłup. Dla mnie oznaczało to wyrok - brak perspektyw na przyszłość. W kwietniu 2021 udałam się do dr Tomasza. Miałam podany kwas hialuronowy oraz blokady - łącznie trzy wizyty w odstępie 7 dni. Już po pierwszej poczułam się zdecydowanie lepiej. Z wizyty na wizytę mój stan się poprawiał, przeszła rwa kulszowa, a kręgosłup przestał boleć. Mało tego, podczas każdej wizyty odczuwałam, że Pan dr Tomasz jest przejęty moim stanem zdrowia i zależy mu, bym mogła wrócić do pełni sił. Jest przy tym bardzo miłym i uprzejmym lekarzem, co niestety rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach. Kompleksowość podejścia, wytłumaczenie choroby są u dr Tomasza na najwyższym poziomie. Dostałam również wizytówkę do bardzo dobrego rehabilitanta - Pana Krystiana, który pomógł mi niezmiernie w rehabilitacji. Dr Tomasz Suchmiel to specjalista najlepszy w swojej dziedzinie. Po prostu działa cuda!

Doktor Tomasz Suchmiel to przesympatyczny lekarz oddany pacjentom podejmujący trafne decyzje i wykonujący swoją pracę od początku do końca z pełnym zaangażowaniem.Operowałem kolano, które nadawało się tylko do endoprotezy. Doktor, zrobił wszystko aby je uratować. Nie mam endoprotezy, po 2 miesiącach wróciłem do pracy. Do Doktora przyjeżdżam aż z Wrocławia i choć śmieją się w Częstochowie że "wielkie miasto przyjeżdża do małego miasteczka" to mogę wszystkim powiedzieć że WARTO. Lekarz rehabilitant z Wrocławia kiedy zobaczył wypis ze szpitala i ile Doktor zrobił to powiedział mi, że ile lat już pracuje to nie widział jeszcze tak dobrze, tak wiele i tak dokładnie zrobionego zabiegu. I to świadczy o tym jakim lekarzem jest Doktor Tomasz Suchmiel.
Moja odpowiedź na pytanie Doktora jak tam kolano zawsze jest jedna "NIEBO A ZIEMIA" co oznacza było bardzo źle a jest cudownie.
Wszystkim polecam Doktora z całego serca, warto do Niego przyjeżdżać nawet z drugiego końca świata.

Pan dr Tomasz Suchmiel, to prawdziwy artysta w dziedzinie chirurgii i ortopedii. Leczę się u niego od czerwca 2016 r. Na początku leczenia miałem do niego ograniczone zaufanie. Po czasie moje uprzedzenia zniknęły. Jego profesjonalizm ujawnił się, gdy po raz pierwszy byłem operowany na prawy bark w styczniu 2017 r. a w październiku 2018 r. na lewy bark. Tym samym potwierdził swoje wspaniałe umiejętności nabyte w wielu klinikach niemieckich oraz w Polsce. Jego podejście do pacjenta jest bardzo dobre. On wie co robić i nie traci czasu na pierdoły. Trudno ...

Tym samym potwierdził swoje wspaniałe umiejętności nabyte w wielu klinikach niemieckich oraz w Polsce. Jego podejście do pacjenta jest bardzo dobre. On wie co robić i nie traci czasu na pierdoły. Trudno żeby sobie pozwolił aby pacjent mówił mu,co ma robić. Daje czas do zastanowienia się i podjęcia decyzji. Ja zaufałem dr Suchmielowi i nie zawiodłem się na nim. Z serca polecam i dziękuję panie doktorze.

U Doktora lecę leczę się od września i mogę powiedzieć jedno.Jako jedyny postawił diagnozę natychmiast i już na pierwszej wizycie wdrożył leczenie zastrzyki nie były tanie ale moja ruchomość barku jest teraz praktycznie nieograniczona.Poczucie humoru i podejście do pacjenta sprawia że czuję się swobodnie i wiem że jestem w dobrych rękach.Jest bardzo merytoryczny i za to duży plus.Dzięki panu doktorowi uniknęłam zabiegu na bark za co jestem mu bardzo wdzięczna.Oby więcej takich lekarzy którzy interesują się pacjentem i są tak świetnie wykwalifikowani.

Do dr Suchmiela trafiłem w oparciu o pozytywne opinie, które znalazłem na internecie. Powodem był problem, który miałem z barkiem. Lekarz trafnie zdiagnozował mój przypadek i w październiku 2019 roku byłem przez niego operowany w szpitalu w Oleśnie. Opieka dr Suchmiela jak również całego personelu była profesjonalna. Obecnie jestem 5 miesięcy po tym zabiegu. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów gdyż wróciłem do pełnej sprawności. Gorąco polecam dr Suchmiela, pozytywna ocena tego lekarza nie wzięła się z przypadku.

Dr Tomasz Suchmiel to prawdziwy talent chirurgiczny, lekarz którego bez wahania polecam każdemu. Trafiłam do doktora po wielu nietrafionych konsultacjach innych lekarzy z rozpierającym bólem barku. Nie mogłam wykonać najmniejszego ruchu ręką, ciągły ból dzień i noc. Wnikliwe podejście, dodatkowe badania: USG, rezonans wykazały, że konieczna jest operacja i to skomplikowana. Najprościej mówiąc: doktor naprawił mi ramię z użyciem implantów, śrub i kotwic. Usunął przerośnięte, uszkodzone fragmenty powodujące niestabilność stawu. Przyszył ścięgna i przyczepił biceps. Do momentu operacji lekarz uśmierzał ból zastrzykami z kwasu hialuronowego. Zajął się mną kompleksowo od konsultacji przez zabieg operacyjny i wytyczne do rehabilitacji(indywidualne ćwiczenia). Po zabiegu doktor zastosował u mnie również terapię Orthokine polegającą na otrzymaniu zastrzyku do stawu z własnej krwi, który ma działanie przeciwzapalne i obudowujące chory staw. Jestem pod dużym wrażeniem efektu operacji. Wieloletnie doświadczenie Pana doktora w Polsce i za granicą sprawiły, że bardzo szybko odzyskałam sprawność ręki, a blizna jest niewidoczna. Z porad doktora korzystał także mój mąż, któremu dokuczała ostroga piętowa. Również i on spotkał się z profesjonalnym leczeniem.
Gorąco polecam. Profesjonalizm w 100%.

Nie mogłam wstać z łóżka, nie mogłam chodzić. Mój problem z biodrami trwał długo, kilka miesięcy. Jestem po drugiej wizycie i jestem w szoku. Nie boli. Spanie na boku to były marzenia. Dwa dni temu powróciłam do spania w ulubionej pozycji. To co było a jest teraz to ogromna różnica. Polecam z czystym sumieniem. W końcu wiem co mi jest i wiem, że jestem w dobrych rękach. Dziękuję.

Niestety ja nie polecę Pana doktora korzystam z usług co prawda państwowych ale nie mogę dobrego słowa napisać. Doktor nic innego tylko proponuję kwas hialuronowyw, który kosztuje 200 zl jedna dawka tak wygląda jego leczenie a że za drugim razem nawet nie wiedział w którą nogę i kolano ma wstrzyknąć wstrzyknoł w złe miejsce i jestem już 2 mce po aplikacji a kolano boli cały czas a nic wcześniej nie bolało... Poświęcony czas 2 min wizyta i 2 min aplikacja tak się teraz leczy no cóż może za dużo wymagam ale po tylu pozytywnych komentarzach uznałam ze oddaje się w dobre ręce a tu jednak niemiła niespodzianka. Muszę leczyć się dalej tym razem skorzystam z prywatnych wizyt a Państwu odradzam tego specjaliste. Aha zapomniałam że ba pierwszej wizycie zostałam jeszcze poinstruowana gdzie mogę skorzystać z zabiegów oczywiście w jego prywatnej klinice haha żałosne ale tak klientów się nie pozyskuje...

Dr.Tomasz Suchmiel to lekarz,do ktorego mam pelne zaufanie.Przy pierwszym spotkaniu zdiagnozowal moj problem i zastosowal leczenie,ktore bardzo szybko przynioslo pozytywne rezultaty.Dwa dni po wizycie pozbylem sie bolu i moge funkcjonowac,a przede wszystkiem spac,bez najmniejszego dyskomfortu.Oczywiscie to nie koniec terapii ale wierze w Dr.Suchmiela wiedze i doswiadczenie i spodziewam sie,ze piekne zycie,wolne od bolu,przede mna!