lek. med. Tomasz Suchmiellek. med. Tomasz Suchmiel - zdjęcie profilowe

lek. med. Tomasz Suchmiel

Ortopeda

www.orthomedyk.pl

www.orthomedyk.pl

Do Pana doktora trafiłem z bólem i obrzękiem kolana. Zalecone badania nic nie wykazały. Zaproponowano profilaktykę w postaci 3 zastrzyków z kwasu hialuronowego i osocza - nie liczyłem na szybkie rezultaty, ale efekt mnie bardzo zaskoczył. Po ok 1-1,5 tyg można powiedzieć, że niebo - a ziemia, to co jest a było. Mimo że cena takiej kuracji nie jest najtańsza, zdecydowanie wszystkim polecam.

Bardzo kompetenty lekarz, z profesjonalnym podejsciem do pacjenta. W maju tego roku przeszłam operacje wymiany stawu kolanowego. Z przeprowadzonego zabiegu, jak i z podejścia Doktora Suchmiela jestem bardzo zadowolona. Po operacji nie wystąpiły żadne komplikacje, a noga wróciła szybko do stanu sprawność. Doktor Suchmiel w trakcie mojego pobytu w szpitalu przejawiał zainteresowanie moim stanem zdrowia, zawsze rzeczowo odpowiadał na zadawane pytania. W marcu 2019 roku czeka mnie kolejna operacja, którą również będzie wykonywał Doktor Suchmiel. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Suchmiela.

Profesjonalne podejście do pacjenta sprawia , że mam całkowite zaufanie do Pana doktora. Zastrzyki z osoczem i kwasem biorę od września. Ból stopy i kolana nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Każdy dzień zaczynałam od środków przeciwbólowych. Na dzień dzisiejszy zapomniałam o środkach przeciwbólowych. Stopa działa normalnie, kolano do artroskopii ale póki co mogę chodzić bez bólu. Przy okazji poprawił mi się stan mięśnia uda który po uszkodzeniu przyczepu obsuną się pod kolano i przeszkadzał w chodzeniu. Polecam !.

Zastrzyki z osoczem i kwasem biorę od września.

Polecam !.

Uwaga! To nie jest laurka, choć powody do dziękowania są... Doktor jest zawsze skoncentrowany i merytoryczny co dla niektórych może być to przyczyna nienajwyższej oceny w kategorii uprzejmość. Dla mnie to zaleta i jednoznacznie cecha lekarzy "z powołania" i leczących z pasją. Do doktora trafiłem z bólem biodra, późno ale z bagażem bardzo wielu "fachowych" opinni. Dalej już nie szukam = znalazłem. Od czasu zastrzyków w biodro chodzę rześko i radośnie ! Mogę tylko polecać !

Uwaga! To nie jest laurka, choć powody do dziękowania są...
Od czasu zastrzyków w biodro chodzę rześko i radośnie ! Mogę tylko polecać !

Dr Suchmiel jest profesjonalnym i bardzo kompetentnym lekarzem. W tym roku spadła na mnie "lawina problemów ortopedycznych". Lecząc je doktor wykazywał ogromną wiedzę i umiejętności ( także poczucie humoru, co ułatwiło mi "przejście trudnych chwil").Jest bardzo skrupulatny, aby postawić własciwą diagnozę zadaję mnóstwo pytań, przeprowadza badanie USG, zleca dodatkowe badania, a nawet konsultacje z lekarzami innych specjalności. Dzięki temu jego diagnoza jest zawsze trafna. Stosując nowoczesne metody tj. fala uderzeniowa czy różnorodne zastrzyki (nawet te w pięte podaje bezboleśnie , czuje sie tylko ukłucie) wyleczył moją ostrogę, problemy z barkami , staw skokowy. Poza tym jest bardzo sympatycznym , życzliwym człowiekiem, który naprawdę chce pomóc swoim pacjentom.
Jeśli będę musiała poddać się operacji to chciałabym ,aby wykonał ją dr Suchmiel, gdyż mam stuprocentowe zaufanie do jego wiedzy i umiejętności.
Super lekarz... madry, miły człowiek.....

Pana Doktora polecam z calego serca! Jestem jego pacjentką od 5 lat i do innego lekarza bym juz nie poszła, ufam mu w 100%!

Do Pana doktora Suchmiela trafiłem z bolącym kolanem. Miałem trudności z chodzeniem. Po trafnej diagnozie lekarz zaordynował mi 3 zastrzyki w kolano co dziesięć dni jeden. Ku mojemu zaskoczeniu, już po trzech dniach od pierwszego zastrzyku, ból ustąpił ! Po kolejnym - mogłem chodzić nie czując bólu. Polecam Pana dra jako lekarza kompetentnego i uprzejmego wszystkim cierpiącym .

Polecam Pana dra jako lekarza kompetentnego i uprzejmego wszystkim cierpiącym .

Do dr Suchmiela trafiłam w marcu 2015r z bólem kolana które po artroskopii w 2010 roku miało służyć jeszcze przez rok. brałam kilka razy zastrzyki z kwasem. W tym roku w lipcu miałam mieć operację wstawienia protezy. Jednak przeczytałam o już dość popularnych czynnikach wzrostu. Wszystko wiedzące Google zaprowadziły mnie do Częstochowy do dr Suchmiela. Jestem dziś po trzech zastrzykach z czynnikami wzrostu i.... jest bardzo dobrze ku mojemu zdziwieniu. Na większe efekty trzeba jeszcze poczekać ale dziś mogę zdecydowanie powiedzieć że poskutkowało. Pan doktor robi zastrzyk prawie bezboleśnie. Zastrzyki też nie bolą tylko przy każdym następnym kolano jest jakby "pełne". Lekarz jest bardzo miły i kompetentny płaci się tylko za pierwszą wizytę 100 zł za każdą następną tylko za zastrzyk 550zł.
Polecam pana doktora wszystkim.

Szczera rozmowa ,kompetentne leczenie, poswiecony długi czas pacjentowi, polecam dra Suchmiela, wszystkim pacjentom!!!!!!!!!!!!

Pan P.T. "doktor" nie potrafi odczytać RTG! Truł mnie lekami na dnę moczanową i innymi przeciwzapalnymi , a ja miałem złamaną (sic!) kość strzałkową. Męka przez prawie 5 tygodni zanim zrobiłem tomografię i się okazało , że to było złamanie. Chodziłem cały czas do pracy! Inny lekarz powiedział , że widać na RTG ślad złamania. Co ciekawe w Klarze również radiolog od rentgena nic nie widział!!! W Ameryce pan poszedłby z torbami.