lek. med. Tomasz Suchmiellek. med. Tomasz Suchmiel - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lek. med. Tomasz Suchmiel

Ortopeda

www.orthomedyk.pl

www.orthomedyk.pl

Pan Doktor Suchmiel to prawdziwy ekspert w dziedzinie ortopedii. Mam szczęście być jego pacjentką od 3 lat , a więc mogę ocenić jego profesjonalizm i umiejętności z tej perspektywy czasu. Od ponad 2 lat już nic mi nie dolega,czuje się świetnie i do tego udało mi się uniknąć 2 operacji. Obecnie biorę tylko regularnie, profilaktycznie zastrzyki z kwasu hialuronowego, bo przekonałam się,że są skuteczne, a schemat ich stosowania Pan doktor zawsze dokładnie objaśnia. Ale ten pierwszy rok był bardzo ciężki, przyplątywały się do mnie przeróżne dolegliwości, aby nie zanudzać wspomnę ...

Ale ten pierwszy rok był bardzo ciężki, przyplątywały się do mnie przeróżne dolegliwości, aby nie zanudzać wspomnę tylko ostrogę, ból barku, tak dokuczliwy,że przeszkadzał w codziennych czynnościach tj. ubieranie czy nawet jedzenie. Później pojawił się ból w pachwinie, który utrudniał przejście nawet niewielkiej odległości. Zawsze Pan doktor stawiał właściwą diagnozę, poprzedzoną nie tylko USG czy rezonansem, ale też przeróżnymi testami ortopedycznymi, które już pomagały ukierunkować diagnozę. Pamiętam kiedy zmagałam się z bólem pachwiny, a czekaliśmy na wyniki rezonansu, Pan Doktor na każdej wizycie badał, stosował inne testy, aby niczego nie przegapić. Czułam wtedy jego ogromną chęć pomocy i zaangażowanie. Leczenie było bardzo skuteczne, zastrzyki, fala, ale też rehabilitacja i noszenie wkładek. No i dzisiaj jestem w super formie....
Poleciłam doktora mojej koleżance, która musiała poddać się zabiegowi artroskopii barku. Zabieg był bardzo skomplikowany, ale przeprowadzony z taką maestrią,że koleżanka wróciła szybko do pełnej sprawności.
Wiem ,że pan Doktor nie szczędzi ani czasu, ani pieniędzy , aby ciągle dokształcać się na przeróżnych szkoleniach, kongresach, w kraju i za granicą, ( o niektórych można przeczytać na stronach Orthomedyk) , po to , abyśmy my pacjenci mogli leczyć się na światowym poziomie, z zastosowaniem najnowocześniejszych technik.
Szczerze polecam pana Doktora, dziękuję mu za jego ogromną pomoc,skrupulatność, profesjonalizm, i za to że wciąż wykonuje ten tak trudny i odpowiedzialny zawód z taka pasją i zaangażowaniem.

Doktor Tomasz Suchmiel to przesympatyczny lekarz oddany pacjentom podejmujący trafne decyzje i wykonujący swoją pracę od początku do końca z pełnym zaangażowaniem.Operowałem kolano, które nadawało się tylko do endoprotezy. Doktor, zrobił wszystko aby je uratować. Nie mam endoprotezy, po 2 miesiącach wróciłem do pracy. Do Doktora przyjeżdżam aż z Wrocławia i choć śmieją się w Częstochowie że "wielkie miasto przyjeżdża do małego miasteczka" to mogę wszystkim powiedzieć że WARTO. Lekarz rehabilitant z Wrocławia kiedy zobaczył wypis ze szpitala i ile Doktor zrobił to powiedział mi, że ile lat już pracuje to nie widział jeszcze tak dobrze, tak wiele i tak dokładnie zrobionego zabiegu. I to świadczy o tym jakim lekarzem jest Doktor Tomasz Suchmiel.
Moja odpowiedź na pytanie Doktora jak tam kolano zawsze jest jedna "NIEBO A ZIEMIA" co oznacza było bardzo źle a jest cudownie.
Wszystkim polecam Doktora z całego serca, warto do Niego przyjeżdżać nawet z drugiego końca świata.

Pan dr Tomasz Suchmiel, to prawdziwy artysta w dziedzinie chirurgii i ortopedii. Leczę się u niego od czerwca 2016 r. Na początku leczenia miałem do niego ograniczone zaufanie. Po czasie moje uprzedzenia zniknęły. Jego profesjonalizm ujawnił się, gdy po raz pierwszy byłem operowany na prawy bark w styczniu 2017 r. a w październiku 2018 r. na lewy bark. Tym samym potwierdził swoje wspaniałe umiejętności nabyte w wielu klinikach niemieckich oraz w Polsce. Jego podejście do pacjenta jest bardzo dobre. On wie co robić i nie traci czasu na pierdoły. Trudno ...

Tym samym potwierdził swoje wspaniałe umiejętności nabyte w wielu klinikach niemieckich oraz w Polsce. Jego podejście do pacjenta jest bardzo dobre. On wie co robić i nie traci czasu na pierdoły. Trudno żeby sobie pozwolił aby pacjent mówił mu,co ma robić. Daje czas do zastanowienia się i podjęcia decyzji. Ja zaufałem dr Suchmielowi i nie zawiodłem się na nim. Z serca polecam i dziękuję panie doktorze.

Dr Tomasz Suchmiel to prawdziwy talent chirurgiczny, lekarz którego bez wahania polecam każdemu. Trafiłam do doktora po wielu nietrafionych konsultacjach innych lekarzy z rozpierającym bólem barku. Nie mogłam wykonać najmniejszego ruchu ręką, ciągły ból dzień i noc. Wnikliwe podejście, dodatkowe badania: USG, rezonans wykazały, że konieczna jest operacja i to skomplikowana. Najprościej mówiąc: doktor naprawił mi ramię z użyciem implantów, śrub i kotwic. Usunął przerośnięte, uszkodzone fragmenty powodujące niestabilność stawu. Przyszył ścięgna i przyczepił biceps. Do momentu operacji lekarz uśmierzał ból zastrzykami z kwasu hialuronowego. Zajął się mną kompleksowo od konsultacji przez zabieg operacyjny i wytyczne do rehabilitacji(indywidualne ćwiczenia). Po zabiegu doktor zastosował u mnie również terapię Orthokine polegającą na otrzymaniu zastrzyku do stawu z własnej krwi, który ma działanie przeciwzapalne i obudowujące chory staw. Jestem pod dużym wrażeniem efektu operacji. Wieloletnie doświadczenie Pana doktora w Polsce i za granicą sprawiły, że bardzo szybko odzyskałam sprawność ręki, a blizna jest niewidoczna. Z porad doktora korzystał także mój mąż, któremu dokuczała ostroga piętowa. Również i on spotkał się z profesjonalnym leczeniem.
Gorąco polecam. Profesjonalizm w 100%.

Bardzo kompetenty lekarz, z profesjonalnym podejsciem do pacjenta. W maju tego roku przeszłam operacje wymiany stawu kolanowego. Z przeprowadzonego zabiegu, jak i z podejścia Doktora Suchmiela jestem bardzo zadowolona. Po operacji nie wystąpiły żadne komplikacje, a noga wróciła szybko do stanu sprawność. Doktor Suchmiel w trakcie mojego pobytu w szpitalu przejawiał zainteresowanie moim stanem zdrowia, zawsze rzeczowo odpowiadał na zadawane pytania. W marcu 2019 roku czeka mnie kolejna operacja, którą również będzie wykonywał Doktor Suchmiel. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Suchmiela.

Profesjonalne podejście do pacjenta sprawia , że mam całkowite zaufanie do Pana doktora. Zastrzyki z osoczem i kwasem biorę od września. Ból stopy i kolana nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Każdy dzień zaczynałam od środków przeciwbólowych. Na dzień dzisiejszy zapomniałam o środkach przeciwbólowych. Stopa działa normalnie, kolano do artroskopii ale póki co mogę chodzić bez bólu. Przy okazji poprawił mi się stan mięśnia uda który po uszkodzeniu przyczepu obsuną się pod kolano i przeszkadzał w chodzeniu. Polecam !.

Zastrzyki z osoczem i kwasem biorę od września.

Polecam !.

Uwaga! To nie jest laurka, choć powody do dziękowania są... Doktor jest zawsze skoncentrowany i merytoryczny co dla niektórych może być to przyczyna nienajwyższej oceny w kategorii uprzejmość. Dla mnie to zaleta i jednoznacznie cecha lekarzy "z powołania" i leczących z pasją. Do doktora trafiłem z bólem biodra, późno ale z bagażem bardzo wielu "fachowych" opinni. Dalej już nie szukam = znalazłem. Od czasu zastrzyków w biodro chodzę rześko i radośnie ! Mogę tylko polecać !

Uwaga! To nie jest laurka, choć powody do dziękowania są...
Od czasu zastrzyków w biodro chodzę rześko i radośnie ! Mogę tylko polecać !

Dr Suchmiel jest profesjonalnym i bardzo kompetentnym lekarzem. W tym roku spadła na mnie "lawina problemów ortopedycznych". Lecząc je doktor wykazywał ogromną wiedzę i umiejętności ( także poczucie humoru, co ułatwiło mi "przejście trudnych chwil").Jest bardzo skrupulatny, aby postawić własciwą diagnozę zadaję mnóstwo pytań, przeprowadza badanie USG, zleca dodatkowe badania, a nawet konsultacje z lekarzami innych specjalności. Dzięki temu jego diagnoza jest zawsze trafna. Stosując nowoczesne metody tj. fala uderzeniowa czy różnorodne zastrzyki (nawet te w pięte podaje bezboleśnie , czuje sie tylko ukłucie) wyleczył moją ostrogę, problemy z barkami , staw skokowy. Poza tym jest bardzo sympatycznym , życzliwym człowiekiem, który naprawdę chce pomóc swoim pacjentom.
Jeśli będę musiała poddać się operacji to chciałabym ,aby wykonał ją dr Suchmiel, gdyż mam stuprocentowe zaufanie do jego wiedzy i umiejętności.
Super lekarz... madry, miły człowiek.....

Do Pana doktora Suchmiela trafiłem z bolącym kolanem. Miałem trudności z chodzeniem. Po trafnej diagnozie lekarz zaordynował mi 3 zastrzyki w kolano co dziesięć dni jeden. Ku mojemu zaskoczeniu, już po trzech dniach od pierwszego zastrzyku, ból ustąpił ! Po kolejnym - mogłem chodzić nie czując bólu. Polecam Pana dra jako lekarza kompetentnego i uprzejmego wszystkim cierpiącym .

Polecam Pana dra jako lekarza kompetentnego i uprzejmego wszystkim cierpiącym .

Do dr Suchmiela trafiłam w marcu 2015r z bólem kolana które po artroskopii w 2010 roku miało służyć jeszcze przez rok. brałam kilka razy zastrzyki z kwasem. W tym roku w lipcu miałam mieć operację wstawienia protezy. Jednak przeczytałam o już dość popularnych czynnikach wzrostu. Wszystko wiedzące Google zaprowadziły mnie do Częstochowy do dr Suchmiela. Jestem dziś po trzech zastrzykach z czynnikami wzrostu i.... jest bardzo dobrze ku mojemu zdziwieniu. Na większe efekty trzeba jeszcze poczekać ale dziś mogę zdecydowanie powiedzieć że poskutkowało. Pan doktor robi zastrzyk prawie bezboleśnie. Zastrzyki też nie bolą tylko przy każdym następnym kolano jest jakby "pełne". Lekarz jest bardzo miły i kompetentny płaci się tylko za pierwszą wizytę 100 zł za każdą następną tylko za zastrzyk 550zł.
Polecam pana doktora wszystkim.