lek. med. Tomasz Suchmiellek. med. Tomasz Suchmiel - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lek. med. Tomasz Suchmiel

Ortopeda

www.orthomedyk.pl

www.orthomedyk.pl

Do Pana doktora Suchmiela trafiłem z bolącym kolanem. Miałem trudności z chodzeniem. Po trafnej diagnozie lekarz zaordynował mi 3 zastrzyki w kolano co dziesięć dni jeden. Ku mojemu zaskoczeniu, już po trzech dniach od pierwszego zastrzyku, ból ustąpił ! Po kolejnym - mogłem chodzić nie czując bólu. Polecam Pana dra jako lekarza kompetentnego i uprzejmego wszystkim cierpiącym .

Polecam Pana dra jako lekarza kompetentnego i uprzejmego wszystkim cierpiącym .

Maj 2014 pierwsze spotkanie-moje prawe kolano było totalnie zrujnowane. Doktor cierpliwie wyjaśnił mi przyczynę bólu i zalecił natychmiastową artroskopie. 27 maja 2014 został wykonany zabieg. Po zabiegu zostałam zapoznana z programem rehabilitacji ,który szybko postawił mnie na nogi. Doktor zaordynował zastrzyki w operowane kolano, jednocześnie zadbał o profilaktykę drugiego kolana(mam 67 lat). Dzisiaj (22-04-2015) nie tylko sprawnie chodzę, jeżdżę na rowerze, poruszanie po schodach nie sprawia problemów. Noszę buty na wysokich obcasach i mogę już tańczyć. Ponadto doktor polecił kontaktowanie się w razie jakichkolwiek incydentów. Doktor jest kompetentny i opiekuńczy. ...

Dzisiaj (22-04-2015) nie tylko sprawnie chodzę, jeżdżę na rowerze, poruszanie po schodach nie sprawia problemów. Noszę buty na wysokich obcasach i mogę już tańczyć. Ponadto doktor polecił kontaktowanie się w razie jakichkolwiek incydentów. Doktor jest kompetentny i opiekuńczy. Dzisiaj przyprowadziłam do doktora wnuczka i znowu otrzymałam 100% pomoc. Polecam każdemu doktora Suchmiela.

Do doktora Suchmiela trafiłam z ogromnym bólem prawego barku, tylko pan doktor postawił trafną diagnozę, inni lekarze przepisywali leki przeciwbólowe po których czułam się coraz gorzej, natomiast doktor od razu wiedział, iż konieczna będzie altroskopia barku. Obecnie jestem kilka miesięcy po operacji i czuję się dobrze, nie mam żadnych dolegliwości. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza gdyż zna się na tym co robi.

Dzięki prawidłowej diagnozie i po podaniu zastrzyków z kwasu hialuronowego, zapomniałam, że mam łokieć i przegapiłam termin podania następnego zastrzyku. Dziękuję Panie Doktorze !

dzięki lekarzowi, nie muszę od razu iść na operację jak twierdzili inni. Mam ciekawe zalecenia do których się stosuję, zobaczymy co dalej, jestem pod kontrolą Pana Suchmiela i chodzę na planowane wizyty. Jestem zadowolony, choć czasem może jego podejście personalne jest nieco dziwne, ale uprzejme. Czasem ma jakiś swój żart/humor. Ważne, że jest dobry w tym co robi i dobrze, że każdemu mogę polecić tą opinią lekarza. PLus za możliwość umówiniea wizyty on-line choć nieco trzeba poczekać

Neurolog nie pomógł, rahabilitacja też, ponieważ była ukierunkowana na inne schorzenie. Pan doktor po kilku testach od razu powiedział co mi jest i jakie zalecenia. Na razie bez operacji, może się uda.

Profesjonalne podejście Pana doktora sprawia , że mam całkowite zaufanie do jego diagnoz. Wiem, że moje nogi są w dobrych rękach. Teraz mogę chodzić bez bólu. Polecam wszystkim!!!

godny polecenia lekarz, przykłada się do wyników i badania i podchodzi personalnie do pacjenta. Widać, że zna swoją dziedzinę dzięki czemu we mnie wzbudził zaufanie i stosuję jego zalecenia. Jak na razie nie wiem co dalej ale jestem pod opieką doktora aby nie trafić na operację jeśli nie jest ona konieczna. Dość specyficzne czasem ma poczucie humoru, ale można zrozumieć. Można też on-line się rejestrować choć uważam ze i tak warto zadzwonić co czasem nie jest łatwe

Wspaniały lekarz. Pełny profesjonalizm. Ogromne doświadczenie zawodowe. Mam do niego całkowite zaufanie. Jestem już po udanej operacji prawego barku.

Taka praca lekarza to mi się podoba. Szybko, konkretnie, na temat i co ważne, można zadawać pytania lekarzowi na które się usyska jasną odpowiedź. Polecam lekarza Suchmiela