lek. med. Tomasz Suchmiellek. med. Tomasz Suchmiel - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lek. med. Tomasz Suchmiel

Ortopeda

www.orthomedyk.pl

www.orthomedyk.pl

Wspaniały specjalista , wyrozumiały dla Pacjenta . Skuteczne leczenie . zabiegi i operacje , polecam.

Wspaniały specjalista , wyrozumiały dla Pacjenta . Skuteczne leczenie .
zabiegi i operacje , polecam.

Tomasz Suchmiel przeprowadził mnie przez skomplikowany proces odbudowy funkcji ręki, obejmujący m.in. operacyjne wszczepienie implantu niwelującego utratę więzadeł krzyżowych i powięzi międzykostnej. Operacja była eksperymentem (pierwszy w skali świata tego typu implant w przedramieniu). Tomasz Suchmiel precyzyjnie przewidział wynik operacji, wraz ze skutkami ubocznymi, jak również przeprawadził szereg zabiegów ambulatoryjnych towarzyszących głónemu zabiegowi. Operacja i proces gojenia przebiegły wzorcowo, bez jakichkolwiek komplikacji. Obecnie ręka funkcjonuje dokładnie tak, jak lekarz przewidział i omówił ze mną przed zabiegiem. Maciej Żbik

Maciej Żbik

Jestem po wstawieniu endoprotezy stawu biodrowego. Mój rehabilitant, jak mnie zobaczył to kazał z szacunkiem uścisnąć ręce Pana Doktora. Bardzo dobrze wykonana "robota".

Mega pozytywnie no i efektywnie. Kolano jak nowe ;) Zastrzyki z osoczem i kwasem robię już od kilku lat co 6 miesięcy.Polecam.

Do spotkania z doktorem Suchmielem zmusiła mnie jakiś czas temu moja kość krzyżowa, która mocno dawała się we znaki i odbierała radość życia. Zastrzyki z kwasu hialuronowego i terapia czynnikami wzrostu naprawdę postawiły mnie na nogi. Dzięki tym zabiegom mogę teraz normalnie pracować i funkcjonować. Obecnie walczymy jeszcze z moją łopatką za pomocą fali uderzeniowej ale też już widać pozytywne rezultaty. Lekarz sam w sobie bardzo sympatyczny i otwarty na pacjenta, zadaje dużo pytań i ma się wrażenie, że naprawdę chce pomóc. Zleca wszystkie potrzebne badania do wykonania, sprawdza dokładnie postawę i kondycję ciała, proponuje różne inne formy wspomagające poprawę stanu zdrowia.

Jeden z najlepszych ortopedów, jakiego spotkałem w swoim życiu. Uszkodziłem chrząstkę w kolanie, szybka i trafna diagnoza, szybka decyzja o operacji i co najważniejsze 5 miesięcy po niej jestem w 100% sprawny. Polecam bardzo, świetny lekarz.

Moje osobiste odczucia są takie, że to najlepszy lekarz tej specjalizacji w mieście. Podejście do pacjenta miłe i przyjazne, a do tego fachowa opieka.

Polecam w ciemno. Szczegolnie tym, ktorzy maja problemy z kolanami. Doktor Suchmiel robil mi rekonstrukcje krzyzowych i lakotke. Wszystko bez komplikacji, szybka rehabilitacja i powrot do sprawnosci. a wiem co pisze, bo po tym zabiegu bralem serie zastrzykow do stawu na odbudowe chrzastki i byly robione przez innego ortopede ( doktor Suchmiel wyjechal do kliniki w Niemczech)to biorac pierwszy zastrzyk juz musialem sie nastrajac na kolejny - tak strasznie bolalo, a teraz jak wrocil ( w sumie dziwie sie mu strasznie - chociaz dla mnie super) i robil mi ten zastrzyki to sie zdziwilem ze ten zastrzyk moze "nie bolec".

Przez 6 miesięcy borykałam się z bólem prawego barku, po wizytach u kilku lekarzy w końcu trafiłam do lekarza Tomasza Suchmiela. Prawidłowo zdiagnozował przyczynę mojego bólu i przeprowadził niezbędny i skomplikowany zabieg chirurgiczny, który w krótkim czasie pozwolił mi odzyskać sprawność. Szczerze polecam, pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Naprawdę polecam, świetne podejście do pacjenta jak i do schorzenia, terapia falą uderzeniową na ścięgnie Achillesa przyniosła rezultat.