lekarz Tomasz Szadkowski

Przed zabiegiem w szpitalu Radom Józefów Pan Doktor wszystko mi wyjaśnił. W trakcie pobytu w szpitalu na każdym etapie informował mnie o kolejnych etapach leczenia. Bardzo profesjonalne podejście. Ja gorąco polecam Pana Doktora.

Pan doktor przeprowadzał operację mojego ojca, udała się, za co jestem bardzo wdzięczna. Myślę wiec , ze jest dobrym, a może nawet bardzo dobrym chirurgiem. Jednak mam o nim bardzo złe zdanie jako o człowieku. W okresie, gdy nie ma żadnego wstępu do szpitala ze względu na COVID, skontaktowałam się z nim z prośba o informację na temat zabiegu i dalszych rokowań. Zostałam potraktowana po chamsku, skrzyczana, że mu przeszkadzam w pracy, nie uzyskałam żadnych informacji, a pan doktor po prostu rzucił słuchawką. Nie tak powinno postępować się z rodziną walczącego o życie pacjenta, z którym nie ma żadnego kontaktu. Pan doktor to jeszcze młody człowiek, co będzie później?

Polecam Pana doktora w 100% jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie.Dba o dobro pacjenta, jest miły i delikatny.

Pan doktor wykonywał u mnie zabieg przepukliny.. Po zabiegu przyszedł sprawdzić jak się czuje, powiedział co i jak u mnie zastosował .Rano już po wypisie , odwiedził mnie ponownie i zostawił swój numer telefonu .Zaznaczył, że w razie jakby się cos działo , mam dzwonić ..Bardzo miły i godny polecenia lekarz.. Podejście do pacjenta bez zastrzeżeń.

Z takim lekarzem jeszcze się nie spotkałam,jako studentka medycyny bardzo często,mam okazję spotkać wielu lekarzy specjalistów.Trafiłam do niego na oddział i jestem bardzo, zadowolona.Do tego pan doktor jest bardzo przystojny,miły i bardzo kulturalny można chcieć więcej od lekarza? Raczej nie! Jego tata,chirurg z urazówki mógłby od niego wile nauczyć!

Spotkałem się kilka razy osobiście z tym lekarzem leczył moja mamę , tatę siostrę i mnie. Uważam że jest to znakomity specjalista , lekarz z powołania . Nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak wspaniałym bezinteresownym lekarzem. Wyrazy szacunku dla pana panie doktorze. Polecam tego lekarza w 100procentach

W 100% polecam Pana doktora Szatkowskiego, gdyby większość lekarzy miała taki stosunek do pacjenta jak on bylibyśmy służbą zdrowia na światowym poziomie.

super lekarz,mile zaskoczyl mnie swoja fachowoscia,podejsciem do pacjenta.nie chcialam zajmowac mu drogocennego czasu,ale nie wypuscil mnie dopuki wszystkiego nie omowil.Az dziw bierze ze tacy ludzie sa na swiecie.

Bardzo kompetentny lekarz,znający się na swoim fachu.Rzeczowy,uprzejmy i poświęcający czas choremu i jego rodzinie.Niestety mało takich lekarzy mamy.Godny polecenia!

Bardzo ludzki-lekarz, kompetentny i miły, a do tego megaprzystojny. Aż odbiera rozum i mowę. Pozdrawiam :)