lekarz Tomasz Szczepanik

Diabetolog

Serdeczne podziękowania za wyprowadzenie z zaawansowanej cukrzycy , dopasowanie odpowiednich leków i insuliny co wpłynęło na lepszy stan mojego zdrowia. Wyrazy uznania oraz szacunku, lekarz z powołania . Dziękuję pacjentka Maria Tomzik

Kompetentny i bardzo dobry diagnosta, miły i serdeczny dla pacjentów, punktualny i dobrze zorganizowany , postawił oddział "na nogi" i zostawił go w dobrej kondycji . Wykształcił wielu wspaniałych specjalistów . Szkoda, że polityka myszkowskich włodarzy zmusiła go do odejścia.Miałem kontakt z wszystkimi pracującymi na tym oddziale ordynatorami, to jest od lat osiemdziesiątych XX wieku , wówczas ordynatorem był lekarz senior Gajniak . Tak mądrego i pracowitego ordynatora szpital myszkowski już nie będzie miał jakim był doktor Tomasz Szczepanik. Wielka strata dla chorych tego oddziału i pacjentów specjalistycznych przychodni w których pracował pan doktor Tomasz Szczepanik . Panie DOKTORZE dla pacjentów byłeś jak OJCIEC a dla personelu którym kierowałeś - jak BRAT . Wszystko co nowe stanie przed panem niech nie będzie straszne . Życzę panu w nowym miejscu dużo siły w pokonywaniu trudności dnia codziennego i prawdziwych przyjaciół . Pacjent z sali Nr 17 .

Wielki Człowiek średniego wzrostu . Fachowiec i zna się na robocie . Do prostych ludzi mówi językiem zrozumiałym , nie okazuje tego , ze jest doktorem nauk medycznych . Dawkowanie leków powtarza do tak długo , aby nie popełnić żadnego błędu przy zażywaniu . Na zakończenie wizyty podaję rękę i życzy najlepszego . Dla mnie prostego człowieka był to szok , że można tak z szacunkiem i przyjaźnie traktować człowieka . Nie jestem pewny czy wykupie leki , bo sama rozmowa podziałała na mnie uzdrawiająco . Panie doktorze - czy to czary ? Ja też życzę najlepszego . Kazimierz .

Lekarz "na miarę naszych czasów" i schorzenia jakiego podjął się leczyć. Póki co nie spotkałem lepszego specjalisty w dziedzinie diabetologii, a przy tym człowieka o tak wielkim sercu.

Super lekarz z podejściem do pacjentów,rzeczowo wytłumaczy jak zwalczać chorobę i w jaki sposób, b.duża kultura osobista i spokój, który jest bardzo potrzebny chorym, naprawdę dzięki ,że na mej drodze jest Pan doktor, szkoda,że jest takich lekarzy jak na lekarstwo,pozdrawiam i bardzo dziękuję za okazana pomoc by być mniej .. słodkim''facetem.Wielkie dzięki.

Bardzo dobry lekarz , cierpliwy dla pacjenta , tłumaczy chorobę i jej powikłania językiem zrozumiałym . Poświęca tyle czasu ile potrzeba pacjentowi . Jestem pacjentką tego ośrodka od 23 lat . Ale takiego specjalisty i tak życzliwego lekarza w tym ośrodku jak i w wielu innych przychodniach w których korzystałam dotychczas - nie spotkałam . Panie doktorze - tej "świętej" cierpliwości niech nigdy panu nie zabraknie. Wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i zawodowym . Serdecznie pozdrawiam - bardzo wdzięczna pacjentka tego ośrodka, której powikłaniami zechciał ochoczo się pan zająć.

Bardzo dobry specjalista. Ma niesamowite podejście do pacjęta. Odpowiada na wszystkie pytania. Posiada dużą wiedzę i doświadczenia. Kompetentny pod każdym względem. Bardzo bałem sie diagnozy, ale pan doktor w czasie oczekiwania na wyniki stworzył tak ciepłą atmosferę, że rozmowa z nim całkiem mnie uspokoiła. Pozdrawiam sedecznie i życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym . Bernard z Myszkowa .

Bardzo dobry lekarz. Jest bardzo uprzejmy, sympatyczny .Takich lekarzy jest mało na świecie.Posiada ogromną wiedzę.

Bardzo dobry lekarz. Jest bardzo uprzejmy,
sympatyczny .Takich lekarzy jest mało na świecie.Posiada ogromną wiedzę.

jest dobrym specjalista wie jak podejsc do pacjenta wyslucha doradzi bardzo dobry kontakt z pacjentem takich lekarzy nam trzeba

Dzięki Panu Doktorowi maja cukrzyca jet w normie ,serdecznie polecam bardzo miły , sympatyczny fajnie tłumaczy .

Wciąż poszukujesz "Diabetolog Irządze"?

“Medicor. NZOZ”
ulica Kościuszki 27o
ulica Ostrowska 35e
42-310 Przybynów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PULS"
ulica ks. Stanisława Konarskiego 6
42-209 Częstochowa
Centrum Medyczne "ALMED" s. c.
Ignacego Paderewskiego 25
ulica Leśna 58
42-365 Morsko
ulica Armii Ludowej 16
42-427 Kroczyce
ulica Śląska 3
42-445 Szczekociny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Światowit"
ulica 1-go Maja 130
Myszkowska 32
42-310 Żarki
Batalionów Chłopskich 10
42-427 Pradła
Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej "RODZINA"
Traugutta 41
Kościuszki 31
42-310 Żarki
ul. Sikorskiego 65C/20
42-300 Myszków
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia "Wierzchowina"
Majora Sucharskiego 63A