dr n. med. Tomasz Szczepańskidr n. med. Tomasz Szczepański - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Szczepański

Neurochirurg

Doktor specjalizuje się w operacjach zespołów bólowych kręgosłupa (dyskopatia szyjna i lędźwiowa). Ponadto operuje pacjentów z guzami mózgu pierwotnymi i wtórnymi ze szczególnym uwzględnieniem metod małoinwazyjnych, z użyciem nowoczesnych narzędzi chirurgicznych (endoskopia, neuronawigacja). Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Szwajcarii.

Polecam doktora. Bardzo kompetentny człowiek i wie o czym mówi. Oby wszyscy lekarze tacy byli. Trafna diagnoza. Skierowanie do szpitala i oczekiwanie na zabieg. Mam nadzieję że teraz już będę żył bez bólu

Byłam operowana 5 11 2019 .Jestem wdzięczna ze podejście do mnie jako pacjętki .Pan doktór jest rewelacyjnym neurochirurgiem .Polecam każdemu kto tak jak ja nie mógł chodzić a teraz po 7 tygodniach żyje bez bólu.

Młody sympatyczny lekarz ,moja pierwsza wizyta ,odpowiada na każde pytanie ,dobry doradca ,polecam Pana doktora.

Wspaniały specjalista! Mama choruje na wodogłowie. Pan Doktor bardzo dobrze przeprowadził zabieg. Ojciec po udarze móżdżku - pan Doktor bezbłędnie wskazał na udar, podczas gdy inni lekarze stwierdzili nowotwór. Zawsze interesuje się pacjentami (w WOLNYM CZASIE zawsze przechodzi się po oddziale, rozmawiając z pacjentami). Bardzo dobrze wszystko tłumaczy. Właściwy człowiek na właściwym miejscu!

ten lekarz jest aniołem w ludzkiej skórze uratował życie naszemu dziecku po bardzo poważnym wypadku będziemy Mu za to wdzięczni do końca życia -rodzice Natalki