lekarz Tomasz Szerer

Internista, Pediatra

Lekarz godny zaufania, traktuje pacjentów tak samo na wizycie prywatnej, jak i w przychodni. Z czystym sumieniem mogę polecić!

Delikatne podejście do dzieciątka, bez pośpiechu nawet gdy jest dużo pacjentów!!

Szczerze polecam, ma niesamowitą pamięć i kojarzy małych pacjentów już po pierwszej wizycie.

Odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu. Tuz przed Świętami rozchorował sie mój syn, doktor przyjechał w ciągu godziny. Świetne podejście do dziecka, od razu wzbudził zaufanie i sympatię mojego 3-latka. NAPRAWDĘ POLECAM!!!!!!!!

Leczę u niego dwójkę dzieci, zawsze trafnie diagnozuje, nie przesadza z lekami, zawsze bierze pod uwagę także ceny leków- realizacje recepty nie wymaga posiadania fortuny, odpowiada także telefonicznie na pytania. Godny polecenia.

POLECAM, LEKARZ Z POWOŁANIA, NIE PRZEPISUJE W CIEMNO ANTBIOTYKÓW JAK NIE MA TAKIEJ KONIECZNOŚCI, MYŚLI PRZY SWOJEJ PRACY A TO CZASEM U LEKARZY TRUDNE BO WPADAJA W RUTYNE.

przyjechał na wizyte bardzo szybko ,mily ,kompetentny,

przyjechał na wizyte bardzo szybko ,mily ,kompetentny,