dr n. med. Tomasz Szmuda

Neurochirurg

W czerwcu 2019 r trafiłem do doktora z bólem kręgosłupa i rwą kulszową doktor obejrzał MR i stwierdził że potrzebny jest zabieg który ustalił wstępnie na październik 2019r wysłal na zwolnienie i kazał czekać dostarczyłem mu do akademi medycznej wszystkie dokumenty i czekałem ,przy następnej wizycie przesunął termin zabiegu na grudzień.Cierpliwie czekałem .Dzisiaj jest 13-01-2020r czekam dalej !!! Chyba brak doktorowi empatii oraz kompetencji.Boli pracować nie mogę i czekam .Pora zmienić lekarz bo tak to można czekać raczej na śmierć niż wyleczenie !!!! Stanowczo odradzam tego doktora !!!!

Pan dr Tomasz Szmuda jest lekarzem, który przeprowadził u mnie operację kręgosłupa. Jego szczególne, troskliwe podejście do pacjenta jest czymś wyjątkowym w dzisiejszych czasach. To właśnie to podejście oprócz fachowości jest czymś co pozwala uwierzyć, że są jeszcze lekarze z powołania i że Przysięga Hipokratesa nie jest tylko pustą formułką. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam Krzysztof Matusiak

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
Krzysztof Matusiak

Jest super fachowcem i młodym miłym i kulturalnym człowiekiem. Być może my pacjenci chcielibyśmy aby poświęcał nam więcej czasu ale Pan doktor bardzo czas szanuje i nigdy go nie marnuje. Boję się tylko czy nie spali się zbyt szybko tak intensywnie pracując.

Korzystałam kilku krotkie z wizyt u Pana doktora w Sopocie ostatnia wizyta w UCK w celu ustalenia daty operacji pilne!!! W styczniu 2020 i niestety mamy koniec marca nie jestem w stanie już się poruszać A dalej czekam trochę smutne

Trafiłam do dr Tomasza Szody przypadkiem i był to mój pierwszy kontakt z neurochirurgiem, pierwszy ale za to bardzo udany. Pan doktor bardzo miły, rzeczowy, wytłumaczył mi moje schorzenie i podejmujemy dalsze działania. Mam nadzieję, że równie udane jak pierwsza wizyta :)

Najlepszy lekarz, najbardziej kompetentny, godny polecenia

Najlepszy lekarz, najbardziej kompetentny, godny polecenia

zaproponował mi udział w badaniu dzięki temu jestem pod opieką najwspanialszego lekarza który poświęca mi wiele czasu. jedyna kontaktowa osoba w całej klinice

jedyna kontaktowa osoba w całej klinice

Założył mi stymulator - teraz żyję bez bólu. Wspaniały człowiek dba o pacjenta i zostawia w świetnych rękach pana Wiktora

Założył mi stymulator - teraz żyję bez bólu.
Wspaniały człowiek dba o pacjenta i zostawia w świetnych rękach pana Wiktora

mimo że mnie nie operował to jest świetny!!!bardzo fajny lekarz!

mimo że mnie nie operował to jest świetny!!!bardzo fajny lekarz!

świetny specjalista; cieszę się,że znajduje się wśród najlepszych.

świetny specjalista; cieszę się,że znajduje się wśród najlepszych.