lek. med. Tomasz Szular

Zakres oferowanych usług:
- diagnostyka Dopplerowska układu żylnego kończyn dolnych
- zabiegi skleroterapii
- zabiegi echoskleroterapii
- kwalifikowanie do operacji żylaków,

na razie nie wiem, czy do końca spełnią się moje oczekiwania ponieważ jestem bezpośrednio po zabiegu. Ale, super kontakt z lekarzem, fachowość i bardzo bardzo duża cierpliwość... Potrafi bez zniecierpliwienia odpowiadać, na niekończące się pytania i wątpliwości pacjenta. Zabieg bezbolesny, a przeprowadzony bez znieczulenia. Bardzo się bałam, ale naprawdę nie ma potrzeby się bać. teraz czekam kilka miesięcy na efekty. Wierzę, że będzie dobrze. Napiszę jeszcze za jakiś czas.... Pozdrawiam.

zdecydowanie polecam tego lekarza. u Pana Tomasza bylam w styczniu 2010 na zabiegu skleroterapii, po nastrzykiwanych zylkach prawie nie pozostal slad, wiekszosc po prostu zniknela po kilku miesiacach. koszt nastrzykiwania zylek na 1 nodze to 350zl, do tego dochodzi koszt ponczochy uciskowej, za ktora zaplacilam 200zl. generalnie WARTO, polecam kazdemu. Pan doktor jest bardzo uprzejmy i moge okreslic go jako osobe w pelni fachowa "o dobrej rece". jedyny minus jest taki, iz zabieg skleroterapii nie jest wykonywany ponizej wysokosci kostki.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wyczerpująco przedstawia problematykę zabiegu i choroby. Na dodatek za niewygórowaną cenę można pozbyć się naprawdę nieładnych żylaków.

ZAJMUJE SIĘ LECZENIEM ŻYLAKÓW CENA NORMALANA 500 ZŁ ZABIEG W PORÓWNANIU Z INNYMI PSEUDO-SPECJALISTAMI FLEBOLOGII . NIE MAM ŻYLAKÓW PO 2 ZABIEGACH KOSZT OGÓLNY 800 ZŁ

WYDAJE MI SIĘ ŻE TRAFIŁEM NA ŚWIETNEGO LEKARZA MAJĄCEGO WIEDZĘ NA TEMAT TEGO CO WYKONUJE PO ZABIEGACH I ŻYLAKACH NIE MA ŚLADU NOGI PRZESTAŁY MI DOKUCZAĆ I WSZYSTKIM MOGĘ POLECIĆ DR SZULARA

Wciąż poszukujesz "Flebolog Warszawa"?

Wojciech Rybak

Medycyna estetyczna