Bardzo, ale to bardzo POLECAM!!! Już wchodząc do gabinetu i widząc uśmiech Pana Dr. od razu przechodzi całe zdenerwowanie przed wizytą. Miły i kompetentny, odpowiada na wszystkie zadane pytania bardzo wyczerpująco, bada delikatnie, poświęca tyle czasu ile trzeba i nie spieszy sie. Chodziłam do niego i na NFZ i prywatnie i zawsze traktowana byłam tak samo.

Bardzo, ale to bardzo POLECAM!!!

PAN DR.TOMASZ SZULIK TO LEKARZ Z POWOŁANIEM! ZNAKOMITE PODEJŚCIE DO PACJENTKI,ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY I MIŁY,CIĄŻĘ TAKŻE MI PROWADZIŁ I BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA!OPIEKUŃCZY I GOTOWY POMAGAĆ W KAŻDEJ SYTUACJI.ZDECYDOWANIE POLECAM KAŻDEJ KOBIECIE TAK WSPANIAŁEGO LEKARZA!:)

zgadzam się z poprzednią opinią i muszę dodać, że chodzę do pana doktora już bardzo długo i pamiętam jeszcze czasy gdy w centrum przyjmował w ramach NFZ, a nie prywatnie. muszę przyznać, że ten lekarz to lekarz z powołania bo zarówno publicznie jak i prywatnie traktuje pacjentki tak samo. traktuje kobietę z należną jej godnością i zachowuje się wobec niej jak dżentelmen. POLECAM BARDZO!!!

Lekarz godny polecenia. Prowadzi moja druga ciaze i nie mam zadnych zastrzezen. Wrecz pprzeciwnie jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Polecam!

Zdecydowanie polecam. Kompetencja, fachowość, wspaniałe podejscie do pacjenta.

Zdecydowanie polecam. Kompetencja, fachowość, wspaniałe podejscie do pacjenta.

Bardzo sympatyczny,odpowie na każde nurtujace pytanie,bada bardzo delikatnie,poswieca pacjentce tyle czasu ile trzeba ,nie spieszy sie.Lekarz godny polecaniaoby takich jak najwięcej.

słaba higiena, zostałam zainfekowana rzęsistkiema przy prosbie o pomoc za samą receptę minuta rozmowy bez badania , którego już u niego nie chciałam zapłaciłam 100zł a normalnie wizyta kosztuje 60zł nie polecam chociaż przy pierwszym kontakcie wzbudza zaufanie, jednak brak profesjonalizmu i bezczelnośc, brud

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Łaziska Górne"?

Wiesław Banaś

ulica Pszczyńska 12d/1