lek. stom. Tomasz Szymański

Jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch implantów. Miałem wiele obaw co do możliwości ich wszczepienia, jak również co tu ukrywać obawiałem się samego zabiegu. Pan doktor Szymański z dużą dozą cierpliwości wytłumaczył co i jak zamierza wykonać i czego mogę się spodziewać jako efektu końcowego. Profesjonalizm połączony z jasno objaśnionym programem leczenia przekonał mnie do podjęcia decyzji o wykonaniu implantów. Dodatkowym atutem jest serdeczne podejście do pacjenta. Doktor Szymański to lekarz którego warto polecić.

Gorąco polecam pana doktora. Miałam bardzo duży problem z zębami, duże braki i nieładny kolor. Doktor zajął się mną "od A do Z". Teraz po kilku miesiącach mam piękny uśmiech z którego bardzo się cieszę. Doktor Tomasz odbudował wszystkie moje zniszczone zęby, a tam gdzie było to wskazane zdecydowałam się na most porcelanowy. Mimo młodego wyglądu doktor wie co robi i bardzo zwraca uwagę na szczegóły. Oby więcej takich lekarzy.

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Zajął się całościowo wszystkimi problemami, tak więc nie musiałem latać od lekarza do lekarza. Najbardziej jestem zadowolony chyba z implantów bo nie sądziłem że to może wyglądać tak naturalnie.

Witam serdecznie, Z całego serca polecam Pana Tomasza. Podchodzi do swojej pracy bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Wszystko dokładnie tłumaczy przed, w trakcie i po wykonanym zabiegu. Zna najnowsze trendy, techniki i możliwości stomatologii i umie to doskonale opisać i zachęcić. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem w trakcie pracy - reaguje na ewentualny ból, dyskomfort itp. Jest bardzo dokładny i mam wrażenie, że pacjenta ma na 1 miejscu. Z przykrością przyznaję, że byłem już u bardzo wielu dentystów ale żaden nie jest tak dobry, rzetelny i dokładny. No i żaden ...

Witam serdecznie,
Z całego serca polecam Pana Tomasza.
Z przykrością przyznaję, że byłem już u bardzo wielu dentystów ale żaden nie jest tak dobry, rzetelny i dokładny. No i żaden wcześniej nie przekonał mnie do używania nitki dentystycznej a teraz nie wyobrażam sobie codziennej higieny bez tejże :-)

Lekarz przeprowadził całościowe leczenie: mozolną odbudowę startych zębów w wyniku nocnego zgrzytania a także uzupełnienie implantem luki w szeregu. Wszystko poprzedzone ogólnym leczeniem ubytków, włączając w to leczenie kanałowe - kompleksowa opieka i zaplanowane starannie leczenie, za które należy się ogromny POZYTYW. Gorąco polecam.

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu doktora i jego uprzejmym podejściem do pacjenta. Wykazał się pełną wyrozumiałością w stosunku do moich obaw związanych z leczeniem. Widać że jest kompetentny i nie naciąga pacjentów na niepotrzebne zabiegi, wszystko dokładnie tłumaczy.

Jakiś czas temu straciłem trzy zęby. Nie bardzo wiedziałem co mogę zrobić. Przypadkiem trafiłem do doktora. Zaproponował mi kilka opcji. Zdecydowałem się na most i implant.Leczenie przebiegło sprawnie. Doktor jest specjalistą godnym polecenia.

Do Pana Tomasza trafiłam z polecenia znajomych. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta od pierwszej wizyty. Plan całego leczenia został mi szczegółowo przedstawiony, sam zabieg praktycznie bezbolesny. Zdecydowanie polecam !

Do Pana Tomasza trafiłam z polecenia znajomych.
Zdecydowanie polecam !

Fachowiec pod każdym względem. Uratował moją szóstkę, mimo, że inni spisali ją na straty. Leczenie kanałowe zakończyliśmy piękną koroną! Końcem maja wracam do doktora na dalsze leczenie. Polecam :)

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u doktora Szymańskiego. Wszczepienie implantów było zupełnie bezbolesne a korony wyglądają przepięknie. Nie sądziłem że ładny uśmiech da mi tyle satysfakcji.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024