lek. stom. Tomasz Szymański

Do doktora Szymańskiego trafiłam z polecenia. To był strzał w dziesiątkę. Na moją prośbę zajął się komleksowo moim uzębieniem. Dokładnie i jasno przedstawił mi plan leczenia jak również w moim przypadku zostawił mi wybór co do metod, które można zastosować (uczciwe podejście). Dzięki uzupełnieniu braków w uzębieniu ( dwa impanty, jeden most), wyleczeniu trzech zębów w tym jeden kanałowo oraz pełnej higienizacji, mogę pochwalić się pełnym, zdrowym i pięknym uśmiechem . Polecam szczerze pana doktora i fajnie, że teraz też przyjmuje u siebie w gabinecie przy ul. Kobierzyńskiej 183.

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Zajął się całościowo wszystkimi problemami, tak więc nie musiałem latać od lekarza do lekarza. Najbardziej jestem zadowolony chyba z implantów bo nie sądziłem że to może wyglądać tak naturalnie.

Jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch implantów. Miałem wiele obaw co do możliwości ich wszczepienia, jak również co tu ukrywać obawiałem się samego zabiegu. Pan doktor Szymański z dużą dozą cierpliwości wytłumaczył co i jak zamierza wykonać i czego mogę się spodziewać jako efektu końcowego. Profesjonalizm połączony z jasno objaśnionym programem leczenia przekonał mnie do podjęcia decyzji o wykonaniu implantów. Dodatkowym atutem jest serdeczne podejście do pacjenta. Doktor Szymański to lekarz którego warto polecić.

U Pana Tomka miałem robiony zarówno implant, powtórne leczenie kanałowe, pare ekstrakcji oraz dużą liczbę wypełnień ubytków. Profesjonalne podejście, miły, szczery, dokładny, w 100% warty polecenia !!!

Do Pana Tomasza trafiłam z polecenia znajomych. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta od pierwszej wizyty. Plan całego leczenia został mi szczegółowo przedstawiony, sam zabieg praktycznie bezbolesny. Zdecydowanie polecam !

Do Pana Tomasza trafiłam z polecenia znajomych.
Zdecydowanie polecam !

Fachowiec pod każdym względem. Uratował moją szóstkę, mimo, że inni spisali ją na straty. Leczenie kanałowe zakończyliśmy piękną koroną! Końcem maja wracam do doktora na dalsze leczenie. Polecam :)

Jakiś czas temu straciłem trzy zęby. Nie bardzo wiedziałem co mogę zrobić. Przypadkiem trafiłem do doktora. Zaproponował mi kilka opcji. Zdecydowałem się na most i implant.Leczenie przebiegło sprawnie. Doktor jest specjalistą godnym polecenia.

Lekarz przeprowadził całościowe leczenie: mozolną odbudowę startych zębów w wyniku nocnego zgrzytania a także uzupełnienie implantem luki w szeregu. Wszystko poprzedzone ogólnym leczeniem ubytków, włączając w to leczenie kanałowe - kompleksowa opieka i zaplanowane starannie leczenie, za które należy się ogromny POZYTYW. Gorąco polecam.

Gorąco polecam pana doktora. Miałam bardzo duży problem z zębami, duże braki i nieładny kolor. Doktor zajął się mną "od A do Z". Teraz po kilku miesiącach mam piękny uśmiech z którego bardzo się cieszę. Doktor Tomasz odbudował wszystkie moje zniszczone zęby, a tam gdzie było to wskazane zdecydowałam się na most porcelanowy. Mimo młodego wyglądu doktor wie co robi i bardzo zwraca uwagę na szczegóły. Oby więcej takich lekarzy.

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu doktora i jego uprzejmym podejściem do pacjenta. Wykazał się pełną wyrozumiałością w stosunku do moich obaw związanych z leczeniem. Widać że jest kompetentny i nie naciąga pacjentów na niepotrzebne zabiegi, wszystko dokładnie tłumaczy.