Tomasz Tatarek

Ortopeda

Fachowiec w 100% Miałem połamane ramię i przedramię. Brzydko to wyglądało. Pan Dr. Tatarek ślicznie mnie poskładał. Co prawda na śrubach ale inaczej się nie dało. Teraz jak mi się uda do niego dostać,usunę płytkę i rękę będę miał jak nową. Naprawdę polecam tego ortopedę.Pozdrowienia z Kielc

Świetny lekarz zainteresował się moja choroba postawił trafna diagnozę jeden lekarz który mnie pokierowal konkretnie nie mówiąc "ze jestem młodą i szukam sobie choroby"a później co się okazuje to czemu tak późno zaczynam się leczyć lekarz godny polecenia

Operował mi bark. Inni lekarze byli pod wrażeniem że wróciła mi sprawność ręki. Przed operacją informowany mnie że będzie problem ze sprawnością. Dziękuję

bardzo dobry lekarz, z powołania, zna się na rzeczy,jak zoperował mi ramie to w Warszawie ortopedzi byli pod wrażeniem, dzięki doktorze:)+

Niezwykle konkretny fachowiec z powołaniem lekarskim. W porównaniu do poprzedniego paraspecjalisty, który o mały włos doprowadziłby mnie do jazdy na wózku inwalidzkim.

Świetny lekarz ,wchodząc do gabinetu nie czujesz presji z przed dwudziestu lat"co chciał",i lodowatego wzroku,to lekarz na miarę XXI wieku.Oby więcej takich,do tego świetny specjalista.Lekarz godny polecenia.

Bardzo dobry fachowiec w swej dziedzinie, zainteresowany aby pomódz choremu, polecam

Profesjonalne podejście do pacjenta, mimo ze byla to publiczna wizyta. Polecam tego lekarza.

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Zdecydowanie polecam!!!

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Zdecydowanie polecam!!!

Świetny fachowiec,miły,uprzejmy.Zdecydowanie polecam Pana doktora

Świetny fachowiec,miły,uprzejmy.Zdecydowanie polecam Pana doktora

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Starachowice"?

praktyka prywatna
Starachowice