2,6

Wspaniały lekarz i specjalista. Bardzo kulturalny i uprzejmy. Fachowiec - jasno stawia diagnozę i jej przyczyny. Bardzo dobrze tłumaczy jak wykonywać ćwiczenia. Od lekarza nie oczekuję zabawiania mojego dziecka, tylko profesjonalnej diagnozy oraz postawy, a także jasnej komunikacji środków zaradczych - tutaj w 100% zapewnione. Polecam całym sercem.

Konkretny,mily.Wszystko dokladnie wytlumaczyl. Polecam!

Konkretny,mily.Wszystko dokladnie wytlumaczyl. Polecam!

Kompetentny fachowiec. Diagnozuje problem - wyjaśnia bez owijania w bawełnę.

Kompetentny fachowiec. Diagnozuje problem - wyjaśnia bez owijania w bawełnę.

Bardzo miły,fachowy lekarz.Kolezanka mi go poleciła, ja też polecam!!

Bardzo miły,fachowy lekarz.Kolezanka mi go poleciła, ja też polecam!!

Jeśli ktoś oczekuje od dr Timmlera, że "zbajeruje" do siebie dziecko i tym samym rodziców, to niech go nie odwiedza. Jeśli natomiast oczekuje porady od fachowca w dziedzinie ortopedii dziecięcej - śmiało polecam. My z naszą córką korzystamy z jego porad już od czterech lat po zabiegu. Dzięki niemu nasze dziecko może normalnie chodzić.

Jestem tu przypadkiem, ale z dwójką dzieci Byłam u dr Timmlera, najpierw w prelaksacyjnej , potem ortopedycznej poradni. Zanim miałam swoje dzieci na prywatną wizytę wiozłam dziecko kuzynki, która z Katowic przyjechała, ponieważ dziecko miało rzadką wadę, brak jakiejś kości ( nie pamiętam jakiej). Więc wg mnie prawda jest taka, że jest to uznany lekarz, pomimo młodego wieku. Jak czytam opinie że nie ma podejścia do dzieci, bo od razu z grubej rury definiuje przypadek, zamaist najpierw "zrelaksować" dziecko, aby się czasem nie zniechęciło do ćwiczeń- to mówi samo za siebie co za matka to pisze. Pytanie jaka jest rola lekarza, a jaka rodzica czy Pani w przedszkolu. Szanujmy czas lekarzy, Timmler jest szczególnie oblegany prywatnie czy publicznie. Katarzyna O.

Byłam u niego przy kontroli bioderek dziecka-wtedy był w miarę ok choć nie rozwijał tematu-zbadał i tyle. Wtedy mu zaufałam , bo sprawiał wrażenie osoby, która wie co widzi na USG. Ale jak przyszłam do niego z innym problemem (bez USG) to miałam wrażenie , że mu głowę zawracam głupotami (jako młoda mama martwiłam się np bardzo skrzywioną główką czy potem nieprawidłowym ułożeniem stóp-koślawość). Obsłużył nas najkrócej jak się dało, podał nazwę skrzywienia i w sumie nic sie nie dowiedziałam. Niedługo mam u niego wizytę (jest jedynym lekarzem ortopeda w przychodni) i jestem ciekawa czy to cos da. Chyba poszukam prywatnie kogos z dobrą opinią

lekarz polecony przez połozna, niestety jaka połozna taki lekarz,nie polecam

lekarz polecony przez połozna, niestety jaka połozna taki lekarz,nie polecam

poświęca pacjentowi bardzo mało czasu, wizyta w pospiechu, brak podejścia do dzieci (zdemotywował dziecko do ćwiczeń przez atak, że nie ćwiczyło), brak bliższej informacji zwrotnej po badaniu, jak nie zada sie samemu pytań, to niczego się nie mozna dowiedzieć

Specjalista może dobry, jednak kultura osobista daje wiele do życzenia. Kazał mi wyjść z córką z gabinetu i powiedział, że mogę ją ubrać w rajstopki w poczekalni bo on ma dużo pacjentów.Informacje o satnie zdrowia musisz wyciągać, nic z siebie.