lekarz Tomasz Toman

Ortopeda

Lekarz bardzo uprzejmy indywidualne podejście do pacjenta, kompleksowa pomoc, wspaniały lekarz polecam wszystkim.

Fajny lekarz. Wyleczył w 3 miesiące coś co INNY "SPECJALISTA" (dr K.) leczył 2 lata. Szybko i przyjemnie. Polecam gorąco. Kolejki długie ale warto, bo jest kompetentny.

Świetny lekarz, zlecił dodatkowe badania usg, które potwierdziły jego diagnozę. Gorąco polecam!

Wzór dla innych lekarzy!!!!!!!!!!!. .Oddany swojej pracy.Fenomenalny człowiek. Dziękuje za leczenie.

Pan Doktor jest wspaniałym,oddanym lekarzem o wielkim sercu i wiedzy.Panowie lekarze bierzcie przykład!!!.Jestem wdzieczna za skuteczne leczenie.

Fenomenalny człowiek. Wytłumaczy i wyjaśni. Gorąco polecam i dziękuję za leczenia.

Bardzo dziwny lekarz, ale miły i przystojny.

Bardzo dziwny lekarz, ale miły i przystojny.

Lekarz nie patrzy w ogóle na opinie innych lekarzy. Wykryto u mnie OSD, kolano w ogóle nie boli, a lekarz bez wahania wystawia zwolnienie na pół roku z wf.