lekarz Tomasz Tuchendler

Urolog

Dziś odbyłam pierwszą wizytę u Pana Tomasza. Zaczynajac od początku: Opóźnienie 40minutowe, przede mną było 6osób w kolejce opóźnienia się zdarzają to rozumiem. Cena wizyty 250zł. Moja wizyta zaczęła się o pytania co robimy? Pokrótce opowiedziałam jaki mam problem, dałam do wglądu Panu Doktorowi moje wyniki oczywiście szybko prowizorycznie je przeglądnął. Usg szybkie jeszcze tak szybkiego usg nie miałam w sumie w gabinecie spędziłam 5min za 250zł. Ginekolog zasugerowała mi zabieg cystoskopii Doktor wykonał mi ten zabieg, lecz sam nie szukał rozwiązania nic nie zaproponował. Standardowy tekst: uwaga na baseny, ...

Dziś odbyłam pierwszą wizytę u Pana Tomasza. Zaczynajac od początku:
Opóźnienie 40minutowe, przede mną było 6osób w kolejce opóźnienia się zdarzają to rozumiem. Cena wizyty 250zł. Moja wizyta zaczęła się o pytania co robimy? Pokrótce opowiedziałam jaki mam problem, dałam do wglądu Panu Doktorowi moje wyniki oczywiście szybko prowizorycznie je przeglądnął. Usg szybkie jeszcze tak szybkiego usg nie miałam w sumie w gabinecie spędziłam 5min za 250zł. Ginekolog zasugerowała mi zabieg cystoskopii Doktor wykonał mi ten zabieg, lecz sam nie szukał rozwiązania nic nie zaproponował. Standardowy tekst: uwaga na baseny, sauny, być może dolegliwości są po stosunku itd. W klinice przemiał straszny jak na targowisku jeden wchodzi, drugi wychodzi sam doktor biega od gabinetu do gabinetu. Do tego Pan Doktor przepraszam, ale dres ? Zero schludności, brudny fartuszek od czyjejś krwi tragedia. Także nie polecam nikomu. Jedyny plus sympatyczne Panie na recepcji. Tracę wiarę w lekarzy myślałam, że Pan doktor poświęci mi trochę uwagi, wysłucha, przeanalizuje.

Świetny kontakt z pacjentem. Wszystko wytłumaczone zrozumiale, rozpisane leczenie, zalecenia. Polecam

Kompleksowo, sprawnie, fachowo. Lekarz godny polecenia. Na wizytę do Pana doktora, trafiłem z polecenia. Potrzebowałem szybkiej pomocy. Zabieg wykonany przez Pana doktora pozwolił mi uniknąć operacji. Z całego serca polecam doktora.

Przychodnia godna polecenia z uwagi na profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Doktor Tomasz Tuchendler omówił specyfikę choroby, cierpliwie wyjaśnił mi wszelkie moje wątpliwości i wytłumaczył zaproponowane leczenie. Czułam się naprawdę zaopiekowana.

Przychodnia godna polecenia z uwagi na profesjonalne podejście do pacjenta.

Zero zainteresowania pacjentem, diagnoza, antybiotyk, dowiedzenia, 5 min. Diagnozę postawił bez żadnego zastanowienia - oczywiście błędna, co potwierdził inny lekarz.

Bardzo nie polecam! Poziom obsługi jest poniżej jakiegokolwiek poziomu krytyki- zarówno ze strony lekarza jak i samego personelu. W dniu wizyty otrzymałem telefon, że umówiona przeze mnie godzina jednak nie odpowiada lekarzowi- zaproponowano mi zupełnie inną godzinę, która kolidowała z moimi obowiązkami służbowymi. Pracownica recepcji, która do mnie dzwoniła z pretensją oznajmiła "dobrze, niech już tak zostanie" po czym się rozłączyła. Podczas samej wizyty: personel z recepcji nie przygotował mojej karty, szukali jej gdzieś w archiwum, ale to jeszcze jestem w stanie zrozumieć- mogła się zapodziać. Wizyta trwała max. 5 ...

Bardzo nie polecam!

Podczas samej wizyty: personel z recepcji nie przygotował mojej karty, szukali jej gdzieś w archiwum, ale to jeszcze jestem w stanie zrozumieć- mogła się zapodziać. Wizyta trwała max. 5 minut i ewidentnym było, że jest lekarzowi kompletnie nie "na rękę"- lekarz przyjął mnie w dresie... Po badaniu stwierdził, że potrzebny jest zabieg, który będzie wykonany następnego dnia o 7:45- żadnej informacji o koszcie zabiegu, jego przebiegu itp. Oczywiście za 5 minut spotkania z lekarzem, bo wizytą tego nie nazwę zapłaciłem 170 złotych. Na zabieg oczywiście przystałem ciesząc się, że przynajmniej termin jest wyznaczony ekspresowo.

Następnego dnia w drodze na badania o godzinie 7:30 otrzymałem telefon, że zabieg został odwołany- bez podania powodu, bez przeproszenia i co najgorsze bez podania rozwiązania. Zanim zdążyłem jakkolwiek zareagować Pani recepcjonistka rozłączyła się. Po 2 tygodniach od całej sytuacji nikt się ze mną nie skontaktował celem wyznaczenia nowego terminu.

Drodzy pacjenci omijajcie szerokim łukiem P. Tomasza Tuchendlera i przychodnię T&T Medical.

Opieka rewelacyjna. Dr. Tomek udziela informacji, anestezjolog konkretny,, dowcipny. Pielęgniarki miłe i pomocne. W sumie to cały zabieg się śmialiśmy, co spowodowało, że stres całkowicie zniknął. W klinice spędziłam noc i jestem bardzo zadowolona. Przy okazji zabiegu zdiagnozowano u mnie inne problemy zdrowotne i udzielono porad. Rano pielęgniarki zaproponowały kawunię, lekarz udzielił cennych rad, atmosfera bardzo przyjacielska i domowa. Po kilku dniach zadzwoniono do mnie z kliniki z troską o stan zdrowia, co mnie zaskoczyło. Na wizycie kontrolnej dr. Tomek T. Bardzo pomocny i troskliwy. Panie pielęgniarki rewelacyjne. Jestem miło zaskoczona podejściem do pacjenta. Dziękuję całemu personelowi.

Cała konsultacja trwała łącznie 2 minuty, badanie USG około 10s. Wizyta była niedokładna, lekarz o nic nie pytał,brak zainteresowania pacjentem, Lekarz nie zrobił mi żadnych badań. Powiedział swoją diagnozę tylko słowami-zapalenie pęcherza moczowego i przepisał antybiotyk, który absolutnie nie pomógł! Bardzo nie polecam!!! Обратилась к врачу по причине болей внизу живота ,и больно было ходить в туалет по маленькому,но не сильно,не так как при цистите.Целая консультация длилась максимум две минуты ,и то из за того,что у врача не распечатывался рецепт лечения с интернета. Визит начался со слов, «что там?»и на ...

Обратилась к врачу по причине болей внизу живота ,и больно было ходить в туалет по маленькому,но не сильно,не так как при цистите.Целая консультация длилась максимум две минуты ,и то из за того,что у врача не распечатывался рецепт лечения с интернета. Визит начался со слов, «что там?»и на этом всеееее,больше ничего,а ну да ...ещё сказал пойти в другой кабинет на узи,сразу сказал что цистит,без всяких анализов,выписал антибиотик и обезболивающее,даже не спросив какой степени боль. В обезболивающем я не нуждалась,все было достаточно терпимо . Антибиотик не помог ! Я вообще не понимаю как можно выписывать антибиотик не сделав никаких анализов. Ужасное впечатление о докторе,так называемом, и медсестры в реестратуре довольно таки не приятные ! Не советую !

Do gabinetu nawet nie dotarłam.... 1) brak parkingu... skoro tłuką z ludzi taką kasę to mogliby chociaż zapewnić, żeby było gdzie stanąć, skoro w pobliżu nie ma publicznego... ale po co " Pani se stanie pod biedronką" 2) Brak możliwości płacenia kartą.. Ludzi , mamy 21 wiek , a Pani z recepcji do mnie , że tylko gotówka. serio???!!! Ledwo się trzymam na nogach a Pani recepcjonistka do mnie , że mam sobie zając kolejkę i iść do biedronki sobie wybrać....Jasne, lecę.. Będę tyniać w tą i z powrotem do ...

Do gabinetu nawet nie dotarłam....
2) Brak możliwości płacenia kartą.. Ludzi , mamy 21 wiek , a Pani z recepcji do mnie , że tylko gotówka. serio???!!! Ledwo się trzymam na nogach a Pani recepcjonistka do mnie , że mam sobie zając kolejkę i iść do biedronki sobie wybrać....Jasne, lecę.. Będę tyniać w tą i z powrotem do biedronki... do lekarza przyszłam, czy na maraton?!
i tu punkt 3) Co to w ogóle ma znaczyć , że mam sobie zająć kolejkę?! Po to idę prywatnie, po to się umawiam na konkretną godzinę, żeby nie stać kilka h w kolejkach.... A tu pod gabinetem 10 osób a przede mną w recepcji jeszcze 5... i wszyscy zajmują kolejkę
4) W recepcji głośno i wyraźnie się przedstawiamy, żeby wszyscy słuchacze słyszeli jak się nazywasz i co ci dolega. A Pani daje ci kartę, z która musisz sam wejść do gabinetu...
U mojego rodzinnego na NFZ jest większa kultura... Karta pacjenta u lekarza na biurku, krzesełka w poczekali, opóźnienie max 10 min i recepcjonistka nie gada naraz przez telefon i z pacjentem...

Jak się bierze za coś kasę, to należy szanować czas i zdrowie pacjenta.... Bardzo odradzam tą klinikę. Totalna porażka...

Miły doktor Tomasz, nigdy na mnie nie krzyknął. Gdy miałem jakieś pytania służył dobra radą. Na badania przychodzi punktualnie. Do szpitala w razie potrzeby można się dodzwonić, bez problemu. Pielęgniarki zawsze odbierają telefony, nigdy mi się nie zdarzyło, żeby słuchawka była odłożona.