Tomasz Underman

Psychiatra

3,7
3,9

Bardzo dobry lekarz ! Dopasował mi leki takie jakie mogłam brać. Ponadto jest dobry w wielu innych dziedzinach i bez problemu poradzi co można zażyć na różne schorzenia . Jestem bardzo zadowolona - facet zna się rzeczy i leczeniu. Byłam wcześniej u dwóch psychiatrów i każdy jeden zapisał mi leki , które były niedopasowane do mojego organizmu i ogólnie nie słuchali co do nich mówię. Pan Tomasz to świetny fachowiec i jeśli będę musiała to do niego podjadę !

Rewelacyjny lekarz, konkretny, rzetelny i opiekuńczy. Profesjonalne ,ale też indywidualne podejście do pacjenta.

Nie odbiera telefonu, który podal, na smsa tylko raz odpisal. A lekarz z państwowej placówki telefon zawsze odbierze i pomoze, mimo iż grosza od mnie nie dostal.... eh...

Lekarz rewelacyjny. Doskonale zna się na psychiatrii, ale nie tylko. Jest również doskonale zorientowany w innych chorobach. Przy tym bardzo kontaktowy, ludzki, nie jakiś zadufany buc (jak wielu innych lekarzy). Polecam.

Mega dno , podczas wyjaśniania problemu Pan dr. oglądał sobie cosik na Laptopie, zero zaangażowania .To była moja pierwsza wizyta w życiu u Psychiatry. Byłem w życiu u wielu lekarzy ale nikt się tak skandalicznie nie zachowywał jak on, tym bardziej że była to prywatna wizyta. Wszyłem po 5 min z gabinetu zdenerwowany. Miałem lęk przed braniem tabletek, On nic nie wyjaśniał tylko powiedział że źle trafiłem i że ma Następnych palacjów. Ja stanowczo odradzam, ale widzę że inni są zadowoleni...

najlepszy lekarz jakiego poznalem magik w swojej dziedzinie!!!!!! mega pozytyw!!!!!!!1!!

Bardzo dobry lekarz potrafi człowieka wyciągnąć z głebokiego dołu.Przy tym miły rozmowny i konkretny. POLECAM!!!

LEKARZ ,KTÓRY NAPRAWDĘ POTRAFI CZŁOWIEKA UZDROWIĆ I NAŁADOWAĆ AKUMULATORY

LEKARZ ,KTÓRY NAPRAWDĘ POTRAFI CZŁOWIEKA UZDROWIĆ I NAŁADOWAĆ AKUMULATORY

jest the best !!! po prostu Dr Undermann RULEZZ! jeszcze moje dziekuje frm Irish Rebel Axe czyli Aga.S. z Chorzowa "kto ratuje jedno zycie ratuje caly swiat"

jest the best !!!
po prostu Dr Undermann RULEZZ!

jeszcze moje dziekuje frm Irish Rebel Axe czyli Aga.S. z Chorzowa

"kto ratuje jedno zycie ratuje caly swiat"

Zdecydowanie odradzam. Może kulturę osobistą posiada, ale nic poza tym, zamiast leczyć faszerował benzo i obiecywał miłą rozmową, że będzie dobrze. Szkoda, że coraz mniej kompetentnych lekarzy w tej dziedzinie.