Tomasz Underman

Psychiatra

Bardzo dobry lekarz potrafi człowieka wyciągnąć z głebokiego dołu.Przy tym miły rozmowny i konkretny. POLECAM!!!

Lekarz rewelacyjny. Doskonale zna się na psychiatrii, ale nie tylko. Jest również doskonale zorientowany w innych chorobach. Przy tym bardzo kontaktowy, ludzki, nie jakiś zadufany buc (jak wielu innych lekarzy). Polecam.

dlugo sie czeka ,czasem 1,5 h ,wizyta trwa 5 min.jedyne pytanie : -jak sie pan/pani czuje? -dobrze -no to piszemy recepte .... 100 zl a sprobuj cos powiedziec rejestratorce-to sie obrazi. nie polecam,staraja sie zrobic dobry marketing:"pani asiu,panie michale ",ale im nie wychodzi.

dlugo sie czeka ,czasem 1,5 h ,wizyta trwa 5 min.jedyne pytanie :
-jak sie pan/pani czuje?
-dobrze
-no to piszemy recepte
....
100 zl
a sprobuj cos powiedziec rejestratorce-to sie obrazi.

LEKARZ ,KTÓRY NAPRAWDĘ POTRAFI CZŁOWIEKA UZDROWIĆ I NAŁADOWAĆ AKUMULATORY

LEKARZ ,KTÓRY NAPRAWDĘ POTRAFI CZŁOWIEKA UZDROWIĆ I NAŁADOWAĆ AKUMULATORY

jest the best !!! po prostu Dr Undermann RULEZZ! jeszcze moje dziekuje frm Irish Rebel Axe czyli Aga.S. z Chorzowa "kto ratuje jedno zycie ratuje caly swiat"

jest the best !!!
po prostu Dr Undermann RULEZZ!

jeszcze moje dziekuje frm Irish Rebel Axe czyli Aga.S. z Chorzowa

"kto ratuje jedno zycie ratuje caly swiat"

Bardzo miła lekarka. Byłam zaskoczona jej wiedzą, widac, że ma ogromne doświadczenie- z resztą pracuje najprawdopodobniej w klinice. Przebadała dziecko od stóp do głów, wszystko zauważa, na wszystko zwraca uwagę. Dawno nie spotkałam się z takim podejściem do problemu.

Doskonały specjalista, a przy tym bezpośredni, konkretny, poświęca pacjentowi dużo czasu. Po kilku wizytach mój problem praktycznie przestał istnieć.

Wspaniały lekarz. Polecam każdemu. Otwarty na ludzi. Cierpliwy. Kompetentny. Życzliwy.