dr n. med. Tomasz Urbanek

Chirurg ogólny, Flebolog

Kompetencja, kultura, ogromna wiedza. Spokojny, zawsze merytoryczny, przekazuje ważne informacje ( u mojego taty o amputacji nogi), tak że pacjent widzi przed sobą przyszłość i ma nadzieję, rozumie decyzje lekarza. Wielki szacunek, dla mnie profesjonalista. Byłam na wielu wizytach i zawsze wychodziłam z przekonaniem, że trafiłam do naprawdę dobrego lekarza.

Doktor Urbanek ??? Lekarz, który pacjenta traktuje naprawdę jak kogoś kto zwraca sie do lekarza o pomoc, o pomoc a nie przychodzi i biadoli.(niestety tacy pacjenci też się zdarzają). Podchodzi do pacjenta rzetelnie, sumiennie i zawsze z uwagą mimo, iż ma pacjentów sporo , każdy jest dla pana Doktora wazny. Pamietam dzien ,kiedy tak bardzo żle się czułam , słaba i jeszcze w dodatku dziecko miałam po operacji. Pan doktor nie patrzył na nic , patrzył tylko jak uratować mi życie i to zrobił(mimo, że niewiele do mnie docierało wówczas). Wyjasnił mi wszystko od A-Z , nie było dla Pana Doktora żadnego "tabu".Odpowiedział i wyjasnił mi każdą moją watpliwosc. Dzisiaj mogę to powiedzieć otwarcie z usmiechem na twarzy i łzami w oczkach. Dziękuję bardzo Panie Doktorze :-)) I proszę o jeszcze bo naprawdę chce się żyć i walczyć z chorobami będąc pod Pana opieką. I bez anonimowo ...Ania D.

Osobiście mam jak najlepsze doświadczenia po leczeniu u Pana doktora. Operował mnie, teraz jestem pod jego opieką lekarską. Jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem i uważam, ze ma wolę pomocy pacjentowi. Jedyne co mogę mu " zarzucić" to to, że nie lubi zbędnych pytań. Wydaje mi się, że jest to lekarz, który lubi to co robi a praca dla niego to wg. mnie także jego pasja. Stąd tłumy pacjentów u niego w gabinecie. Znam trzy osoby, które operował i wszystkie z doskonałym skutkiem. Dlatego polecam go jako lekarza z czystym sumieniem.

super lekarz, żeby więcej było takich jak pan doktor to by było dobrze, cierpliwy miły i wszystko spokojnie wytłumaczy odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości a co najważniejsze potrafi pomóc

Lekarz bardzo miły ,potrafi choremu wytłumaczyć nawet naszkicować obraz jego choroby.Do ludzi starszych odnosi się z szacunkiem,nigdy sie nie spieszy,starannie bada pacjenta.Byłam w gabinecie państwowym i prywatnie i wrazenie jest takie same.Polecam ,robi swietnie dooplery.Polecam jednak isć prywatnie,zaoszczędzi sie duzo czasu,szczególnie gdy się nie mieszka w Katowicach , koszty są porównywalne.

Wydaje mi sie ze jako lekarz(czlowiek ktory uczyl sie by pomagac ludziom) sie juz skonczyl.Podejscie do pacjenta marne, wydaje mi sie ze chce tylko odbebnic swoje w przychodni przyszpitalnej. Ladnych kilkanascie miesiecy leczenia =4wizyty i efektow zadnych.Nie polecam tego lekarza,moze kiedys byl dla pacjantow lecz teraz tego podejscia brak.

Najlepszy fachowiec jakiego znam. Szkoda, że tak niewielu ludzi jest jak doktor Urbanek. Fachowość, uprzejmość, człowiek pierwsza klasa. Wszystkim polecam takiego Specjalistę

PO prostu rewelacyjny człowiek i lekarz. Polecam wszystkim bardzo serdecznie. A Panu Doktorowi z serca dziękuję

miałam operację żylaków kończyny dolnej jestem bardzo zadowolna super człowiek polecam wszystkim

Lekarz z powołania ,godny polecenia.Wspaniały fachowiec i ma czas dla pacjenta.

Lekarz z powołania ,godny polecenia.Wspaniały fachowiec i ma czas dla pacjenta.