dr n. med. Tomasz Urbanowiczdr n. med. Tomasz Urbanowicz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr n. med. Tomasz Urbanowicz

Kardiochirurg

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszam na konsultacje połączone z kompleksową diagnostyką serca.
Rejestracja pod nr tel 570-552-444.
Posiadam specjalizację z ...

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszam na konsultacje połączone z kompleksową diagnostyką serca.
Rejestracja pod nr tel 570-552-444.
Posiadam specjalizację z zakresu chirurgii chorób serca (kardiochirurgii).

Polecono mi Pana doktora. I słusznie. Dawno nie spotkałam takiej rzetelności, kompetencji i podejścia do pacjenta. Dociekliwość i cierpliwość wręcz niespotykana w dzisiejszym, pędzącym świecie. W gabinecie czas staje w miejscu bo pacjent jest najważniejszy. Lekarz jakich mało, niestety.

Szukając po znajomych i internecie trafiłem tu na Pana doktora Urbanowicza. Nie znałem Pana wcześniej, po opisach wydał mi się zaufaną osobą stąd też piszę dla innych tą opinię. Zdecydowałem się przywieść mojego ojca na umówioną konsultację i Pan doktor prawdopodobnie uratował życie mojemu ojcu. Szereg rozmów, badań i wiedza Pana doktora okazała się trafna wraz z całym leczeniem. Długa droga przed nami, ale niezmiernie się cieszę, że trafiłem do Pana gabinetu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Życzę dużo zdrowia i dalszych sukcesów! Raz jeszcze dziękuje!

Wyjątkowy chirurg. Byłem z tym samym schodzeniem babci u 3 lekarzy, ten był jedynym, który spokojnie wytłumaczył problem, skierował na uzupełniające badanie i zaproponował leczenie, a w końcu skierował na operację. W recepcji bardzo miła p. Żaneta, sprzęt do diagnostyki - super! Myślę, że warto! Ł

Trafiłam do Pana doktora dzięki opinią w internecie i zdecydowanie się z nimi zgadzam. Wiedza, kompetencje i podejście do pacjenta wzorowe. Polecam z czystym sumieniem

Polecam z czystym sumieniem

Polecam, potrafi uspokoić człowieka, wyjaśnić wszystko, podejść jak lekarz z powołania, a nie masowo. Przyjemny w rozmowie, pełny doświadczenia i godny polecenia lekarz.

Wspaniały lekarz. Przed operacją rozmawia z chorym na temat choroby. Interesuje się chorym również po operacji. Jest bardzo uprzejmy. Jestem Mu wdzięczny za przeprowadzenie z powodzeniem poważnej operacji na sercu.

Bardzo uprzejmy człowiek, lekarz z powołaniem. potrafi doradzić i uspokoić, omówil ze mną nie tylko moj stan zdrowia, ale powiedział jak postępować w przypadkach nagłych. skrupulatny i dokładny

Byłam u doktora Urbanowicza na konsultacji, przystępnie opisał mi moja chorobę oraz określił jasno postępowanie. Cieszę sie, że mogłam porozmawiać z Panem dojorem, dowiedzieć sie, jak mam postępować i jakie leki przyjmować. Nie muszę prosić dzieci o szukanie informacji o chorobach w internecie, wystarczy przyjść i porozmawiać. Przemily człowiek.

Swietny !!!! Można z kim omówić wszystkie swe obawy dt operacji, potrafi wytłumaczyć rzeczowo i przystępnie stan zdrowia, plan operacji, troskliwie opiekuje sie po zabiegu i podczas wizyt pooperacyjnych.

Znakomity kardiochirurg potrafiący z pacjentem omówić dokładnie szczegóły operacji i wytłumaczyć jakie są zagrożenia oraz to wspaniełe podejście do pacjenta z uśmiechem i zrozumieniem. Dziękuję za przywrócenie zdrowia mamie.

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Poznań"?

ulica szwajcarska
Poznań
Medicor
ul. Chartowo 27 lokal 11
61285 Poznań
I-Kar centrum chorób serca i układu krążenia
Poznań ul. Szkolna 8/12
Poznań
Szpital Kliniczny
Długa 1/2
61-848 Poznań

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Szpitalna 27/33
60-572 Poznań