lekarz Tomasz Waluś

Mam pełne zaufanie do Pana dr Tomasza Walusia. Wysłucha, wyjaśni, doradzi. Skutecznie mnie lyczyl i wyleczył.

Zerowa podejście do pacjenta brak zainteresowania,zero komoetencji brak słów jednym zdaniem totalne dno

Wspaniały lekarz miły potrafi dobrze leczyć leki potrafi tak dopasować że ustępuje dolegliwości już tego samego dnia lekarz bardzo dobry zaufania

Świetny jako lekarz i człowiek, z niezwykłym podejściem do pacjenta. W przystępny i rzeczowy sposób udziela informacji. Jednocześnie nie stwarza dystansu a swoim sposobem bycia sprawia że pacjent ma do Pana doktora zaufanie. To pierwszy lekarz o takiej pozytywnej Osobowości w Jastrzębiu.