dr n. med. Tomasz Wasyłyszyndr n. med. Tomasz Wasyłyszyn - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn

Dermatolog

Dr Tomasz urodził się w rodzinie lekarskiej, jest drugim pokoleniem „dermatologów – Wasyłyszynów”.
Gabinet od lat cieszy się najwyższym ...

Gabinet od lat cieszy się najwyższym uznaniem wśród pacjentów z całego kraju i zza granicy.
Na miejscu oprócz dermatologa znajdziecie Państwo w razie potrzeby wykwalifikowaną kosmetyczkę, oraz psychologa przygotowanego do pracy z pacjentami dermatologicznymi (dotyczy głównie pacjentów z łysieniem plackowatym).

Bardzo szybka, fachowa ocena znamion na tułowiu. Wdrożenie odpowiedniego leczenia które okazało się skuteczne. Dzięki kompetencji dr Wasylyszyna zaoszczędziłem dużo czasu nie musząc konfrontować sposobu leczenia z innym lekarzem. Polecam.

Chodze do tego lekarza od lat! Zawsze skuteczna i szybka pomoc. Leczy mnie i dwojke moich dzieci. Fachowiec. Ogromna wiedza!

niema lepszego fachowca.geniusz z lupą.polecono mi dr.Wasyłyszyna parę lat temu lecz nie był mi wtedy potrzebny więc polecałem potrzebującym znajomym.wszyscy byli bardzo zadowoleni z rezultatów leczenia niejednokrotnie leczyli choroby u wielkich profesorów bezskutecznie i drogimi lekami.Po wizycie u dr.mówili super lekarz leki tańsze bo zaleca leki skuteczne a nie drogie co oznacza że trafnie rozpoznaje choroby.Niedawno pojechałem do dr.sam ponieważ mam czerwoną plamę na nodze z którą byłem u różnych lekarzy ,bez skutku nie będę opisywał bzdurnych diagnoz ,diagnoza dr szybka i okazało się po badaniu trafna borelioza.czeka mnie leczenie antybiotykiem ,trochę się boję ale wierzę super fachowcowi.polecam benedykt kluczek

Dla mnie jest to najlepszy dermatolog. Leczę sie u pana doktora na aa. Uwazam, ze moje zdrowie jest w rekach swietnego specjalisty. Pan Doktor jako jedyny z wielu dermatologow caly czas daje mi nadzieje na wyzdrowienie. Fakt, ze wizyta nie trwa zbyt długo, ale zawsze wychodzę z niej z wieloma informacjami, na kazde zadane pytanie Panu Doktorowi otrzymuje konkretna odpowiedz i chyba o to w tym wszystkim chodzi. Ponadto, p. Doktor posiada szeroka wiedze medyczna nie tylko z zakresu dermatologii. s.j.

s.j.

świetny, wspaniały lekarz :) kuracja troche "upierdliwa" - skora jest wysuszona i mocno sie luszczy, ale efekt po prostu swietny i to prawie natychmiast. moja skora z tlustej, chropowatej, pelnej mniejszych i wiekszych wypryskow, zrobila sie po prostu gladka i jednolita. raz na jakis czas costam malego mi jeszcze wyskoczy, ale to juz przyslowiowy "pryszcz":) doktor zazegnal moj wieloletni, gleboki problem nie tylko ze skora, ale i z depresja spowodowana tradzikiem. serdecznie polecam.

Każda moja wizyta czy to z niewykrytą alergią przez alergologa, czy problemy alla trądzikowe, czy też ogólna pielęgnacja skóry - zawzse dawała efekty. po 3 latach przerwy ale tylko ze względu na 2 dzieci wracam , Polecam na kazde schorzenie skóry