lekarz Tomasz Wcisło

2,7

Burak, burak i jeszcze raz burak. wszyscy dobrze wiedzą ,że przychodzi do pracy pod wpływem różnych środków i jest bardzo nieprzyjemny. Chętnie przyjmuje młode dziewczyny a dla pozostałych pacjentów nie ma czasu. Nie życzę mu źle ale to co dzieje się w gabinecie to woła o pomstę do nieba.

W porównaniu do części pacjentów jestem tutaj z opinią pozytywną. Na miejscu dr Wcisło nie przyjmowałabym tak upierdliwych pacjentów jak Ci, którzy wystawiają negatywne opinie. Osobiście dr Wcislo odbieram jako bardzo dobrego lekarza, nigdy nie odmówił mi pomocy. Cokolwiek się nie dzieje to przyjmuje mnie od ręki i bez problemu wypisuje recepty czy skierowania na konkretne badania. Do lekarza zawsze idę z podejściem na wesoło, właśnie dzięki takiemu zachowaniu jestem pewna, że doktor przyjmie mnie z wielką przyjemnością. Przecież nie chodzi o to, aby ciągle narzekać jakie to chorowanie jest okropne, trzeba myśleć inaczej. Pan Tomasz też jest tylko człowiekiem i ma prawo mieć lepsze jak i gorsze dni, chociaż nie ukrywam - nigdy nie widziałam, aby miał gorszy dzień. Zawsze z uśmiechem na twarzy :)
Z czystym sumieniem polecam, drugiego tak kompetentnego lekarza nie znajdziecie! :)

Na temat opinii Pana Wcisło jest NEGATYWNA!!! jest BEZCZELNY!!! MA GŁUPIE ZBOCZONE ODZYWKI DO PACJENTÓW LEKCEWAŻĄCE PODEJŚCIE , OGÓLNIE MA PACJENTÓW ZA NIC !!! SZCZERZĘ NIE POLECAM NIKOMU !!! TEN LEKARZ NIE POWINIEN LECZYĆ LUDZI!!!

Nie polecam nikomu Dr T. Wcisło z Obornickiej przychodni przy szpitalu. Jest on niemiły, BEZCZELNY, niekompetentny. W ogólnie nie powinien być lekarzem z tym podejściem do ludzi a szczególnie dla osób starszych!! Powinien być pozbawiony praw do wykonywania zawodu!!!!! Łaske robi że przyjmuje ludzi to po co ja się pytam tam w ogóle siedzi??!!! Chory człowiek !!! To lekarz jest dla ludzi a nie na odwrót!! Jeszcze raz NIE POLECAM .!!!!!

No to Pnaie Wcislo czas na prawde. Niekompetencja!!!!!!!! Nieuprzejmosc i robienie laski by schorowanemu pacjentowi z przewleklymi bolami nie dac nawet skierowania na zywkle przeswietlenie . SKANDAL!!! Slowa pana do cierpiacego i wiajcego sie z bolu pacjeta " Robie to w drodze wyjatku" sa niczym innym jak skierowaniem tego prcederu do izby lekarskiej i powiadomienie pana przelozonych o zaistnailej sytuacji. Nie zostawie tego bez echa , naglosnie sprawe bo takich lekarzy konowalow powinno sie natychmiast skreslac i pozbawiac prawa do wykonywania zawodu!!!!!!!!!!!!!

Dr. Wcisło jest bardzo dobrym internistą. Zawsze pomocny, ja jako pacjent jestem bardzo zadowolony z jego opieki. Nie jest typem lekarza, który jest niemiły itp. w stosunku do pacjenta, ale wręcz przeciwnie... Mam za każdym razem wrażenie, że jest to właściwy człowiek, na właściwym miejscu. Stwierdzić można, że takich lekarzy jak on właśnie w Polsce brakuje, czyli kompetentnych, dobrych, sumiennych, chcących pomóc pacjentowi i bezinteresownych. Opinia jest pisana po coś, więc jeśli ktoś kiedyś będzie zastanawiał się odnośnie leczenia u dr.Tomasza Wcisło to ja szczerze POLECAM! Na pewno się nie ...

Opinia jest pisana po coś, więc jeśli ktoś kiedyś będzie zastanawiał się odnośnie leczenia u dr.Tomasza Wcisło to ja szczerze POLECAM! Na pewno się nie zawiedziecie, a moje słowa się potwierdzą.

Pozdrawiam,
zadowolony pacjent - Radek :)

jestem zadowolona z opieki doktora bowiem rozpoznał u mnie właściwą chorobę i zastosował odpowiednie leczenie. Zawsze ma czas dla pacjenta i nigdy nie odmówi pomocy. Kasia Z.