lekarz Tomasz Wiatr

Urolog

Świetny lekarz, bardzo przyjemny w kontakcie. Wszystko dokładnie tłumaczy, jak wyszedłem od Niego z gabinetu wiedzialem co mnie czeka. Stres mi minął, bo doktor mnie uspokoił i nastawił pozytywnie. Przepisał mi leki i zlecił mi badania po tych lekach. Problemy ustąpiły bardzo szybko, a leczenie pomogło. Dla każdego, kto szuka świetnego lekarza, któremu zależy przede wszystkim na tym żeby pomóc pacjentowi to właśnie im polecam doktora Wiatra. Naprawdę jest godny polecenia.

Bardzo Dobry Fachowiec w swojej dziedzinie miły kompetentny,bardzo dobrze podchodzi do pacjenta.Pozdrawiam Marian

Dr. Tomasz Wiatr to lekarz którego polecam z czystym sercem absolutnie każdej chorej osobie! To nie przesada taki powinien być każdy lekarz! Serdecznie dziękuje za miłe, pełne szacunku do drugiego człowieka podejście, zrozumienie, szybką diagnozę oraz przeprowadzoną przez Doktora operację po której jestem bardzo zadowolony. Dziękuję Panu bardzo jeszcze raz!

Przed pierwszą wizytą u Pana Doktora byłem bardzo wystraszony ewentualną diagnozą i czekającym mnie zabiegiem. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie! Już od początku mojej pierwszej rozmowy z Dr. Wiatrem dało się zauważyć, że jest to prawdziwy lekarz z powołania oraz świetny specjalista. Dawało mi to poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie mojego leczenia. Podczas zabiegu byłem spokojny, bo miałem pewność, że trafiłem w "świetne ręce". Pan Doktor jest niesamowicie sympatyczną, cierpliwą i życzliwą osobą. Z czystym sumieniem mogę potwierdzić wszystkie pozytywne opinie na tej stronie. Nie będę ukrywał, że właśnie te wypowiedzi pomogły mi wybrać się do Doktora Wiatra. Dzięki Niemu nareszcie wracam do normalnego życia! DZIĘKUJĘ!

Profesjonalny, kompetentny, z ogromną wiedzą, przy tym bardzo dokładny i sumienny we wszystkim co robi. Dr bardzo sympatyczny, cierpliwie i konkretnie odpowiada na wszystkie pytania.

Świetny lekarz. Byłem pełen obaw, ale niepotrzebnie. Poszedłem za namową żony bo sam pewnie bym się nie odważył. Doktor naprawdę super! Miły i uprzejmy. Trafne leczenie i diagnoza. Nie chce już do nikogo innego. Pozostaję w kontroli u Pana doktora na stałe. Jeszcze raz szczerze polecam.

Jestem pełen podziwu dla tak wspaniałego lekarza,byłem na prywatnej wizycie u Doktora gdzie uzyskałem pełną informację odnośnie mojej choroby,lekarz bardzo dobrze przygotowany do wizyty,bada z wielkim wyczuciem, robi dokładne USG kieruje na badania i dopiero wystawia diagnozę. Nie skupia się wyłącznie na problemach urologicznych lecz również poradził mi co robić z innymi przypadłościami.Życzę wszystkim takiego lekarza z tak profesjonalnym podejściem. Janusz Kozik

Lekarz w każdym calu REWELACYJNY! Przede wszystkim kompetentny, odpowiedział bardzo szczegółowo na moje wszystkie pytania, skierował do szpitala, operował i teraz jestem u niego w stałej kontroli. Czemu nie ma więcej tak wspaniałych ludzi. Polecam go z czystym sumieniem każdemu. Panie doktorze! Dziękuję Panu za wszystko. Zwłaszcza że pacjenci mogą na Pana liczyć. Z pozdrowieniami T.D.

Sympatyczny, miły, świetny lekarz!po pierwszej wizycie widać że jest fachowcem w swojej dziedzinie. Ma profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam jak najbardziej każdemu! :)

Mam do Pana Doktora Tomasza pełne zaufanie!!! Najlepszy lekarz jakiego w moim życiu spotkałam. Uprzejmy, miły, wszystko wytłumaczył, zlecił "bez proszenia" dodatkowe badania. Wizyta u Niego to sama przyjemność. Po prostu profesjonalista w swojej dziedzinie. W porównaniu z pomocą udzieloną mi na pogotowiu przy ul. Poniatowskiego w Rzeszowie, gdzie już po 2 godz. męki z bólem w domu z kolką nerkową Pani Doktor, która akurat była w pokoju zabiegowym, kazał mi czekać w kolejce, gdzie było z 10 osób, twierdząc, że każdy jest chory. Ja rozumiem czekać z przeziębieniem, a nie z okropnym bólem, przy którym życie było mi już obojętne, oby tylko przestało mnie boleć. Dopiero jak Pani Doktor oświadczyłam, że już się z tego pokoju nie ruszam to łaskawie dała mi od razu zastrzyk i "nawet" skierowanie do szpitala na badanie.
Jeżeli wszyscy lekarze mieliby taki stosunek do pacjenta i byli rzeczowi w tym co mówią jak Pan Doktor Tomasz Wiatr to człowiek zmieniłby negatywne nastawienie do służby zdrowia. Widać, że leczenie jest pasją Pana Doktora i posiada rzetelną wiedzę, fachowość i jest lekarzem z powołania!!! Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak On to Państwowa Służba Zdrowia nie miałaby motta: " co robimy - czekamy, może ktoś umrze w poczekalni".
Panu Doktorowi Tomaszowi życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym bo jest naprawdę ŚWIETNYM lekarzem. Inni lekarze powinni się od niego uczyć zarówno wiedzy, bycia konkretnym jak i podejścia do pacjenta.
Plusem jest, także metoda Pana Doktora, gdzie wyczytuje kolejność pacjentów i nie ma kłótni między pacjentami na korytarzu, kto pierwszy (pewno jakbym miała męża to też by mi się śpieszyło do domu - tak jak się śpieszyło pacjentkom dziś pod innym gabinetem - gdzie lekarz nie wyczytywał, czego dziś byłam świadkiem czekając spokojnie na wizytę do Pana Doktora Tomasza, kiedy mnie wywoła. BRAWO za to! Czułam się na wizytach u Pana Doktora Tomasza Wiatra, podobnie jak jest to pokazane w serialowym szpitalu w Leśnej Górze. Teraz wiem, że istnieją tacy lekarze jak tam tzn. pełen profesjonalizm i 100% troska o zdrowie pacjenta. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Pan Doktor Tomasz Wiatr poprzez swój profesjonalizm, doświadczenie i posiadaną wiedzę bardzo szybko mnie wyleczył i jestem już zdrowa :)
Pan Doktor przyjmował mnie w przychodni Pro-familia w Rzeszowie.
Jeszcze raz wielkie uznanie dla Pana Panie Doktorze!!!
Bożena C.