lekarz Tomasz Wiatr

Urolog

lekarz jest naprawde spoko!byl polecony a teraz ja polecam.

lekarz jest naprawde spoko!byl polecony a teraz ja polecam.

Świetny lekarz,miły uprzejmy.Byłam ostatnio pacjentką Pana Doktora na Oddziale,jestem zachwycona.Oby więcej takich lekarzy.Z poważaniem Stanisława

Chciałem bardzo podziękować lek. T. Wiatrowi za pomoc jaką udzielał mi przez kilka miesięcy i że zacząłem w końcu normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Można tutaj dużo pisać pozytywów na temat jego profesjonalnego leczenia i wykonanego zabiegu z dużym wyczuciem delikatności - po prostu majstersztyk. Panie Tomaszu jeszcze raz serdecznie dziękuję !!! Marcin K.

Panie Tomaszu jeszcze raz serdecznie dziękuję !!!
Marcin K.

Rzadko się zdarza, żeby taka młoda ekipa lekarzy (urologów) jaka jest w Mielcu, zachowywała się tak profesjonalnie i wyjątkowo "po ludzku". Pacjenci odnoszą wrażenie, jakby byli ich przyjaciółmi. Najbardziej pod tym względem wyróżnia się lek. Tomasz Wiatr - za co składam mu wielkie podziękowanie.

Polecam serdecznie, spotkałam się z tym lekarzem podczas wizyty w szpitalu. miałam atak kamienia, lekarz wszystko wytłumaczył, przepisał leki i wyjaśnił mi dalsze leczenie.

Bardzo uprzejmy i sympatyczny młody doktor. Dokładnie wyjaśnił mi wszystko na temat mojego zabiegu. Wzbudza zaufanie. Naprawdę godny polecenia.