lekarz Tomasz Więckowski

Lekarz medycyny ratunkowej

3,9

Miły, sympatyczny, kompetentny. Zdecydowanie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dziękuje Panie doktorze :)

Miły, sympatyczny, kompetentny.

Zdecydowanie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Dziękuje Panie doktorze :)

Naprawdę świetny lekarz. Kompetentny, stawia bardzo trafne diagnozy, dokształca się na wielu kursach, nie tylko z medycyny ratunkowej i co najważniejsze uratował życie bliskiej mi osoby, za co dziękuję mu bardzo. Zupełnie nie rozumiem wypowiadania się na temat z kim sypia, bo albo jest to jakaś niunia, która bezskutecznie próbowała go poderwać i teraz się mści, albo zazdrosny kolega, który ma ego większe niż cała galaktyka! Ludzie liczy się, że ratuje innym życie i naprawdę szkoda, że nie ma w pogotowiu więcej takich zaangażowanych lekarzy jak on.

Bardzo dziękuję za udzieloną mi skuteczną pomoc, dzięki której obyło się bez powikłań.Jestem zwykłym pacjentem-nie mnie oceniać"kardiowersje"i oddające się naiwne studentki.Wysoko oceniam jakość wykonanej przez Pana pracy.Szacuneczek!

Zdecydowany , szybki , konkretny!Małomówny?-no cóż , Pogotowie to nie Wersal , liczy się każda sekunda w ratowaniu ludzkiego życia!Polecam , podziwiam , doceniam!

sfrustrowani,niedoszli "koledzy i koleżanki" mogliby sobie darować wpisy- są no cóż.... żenujące.... Uratował życie moim bliskim. Jest najlepszy!

Uratował życie moim bliskim. Jest najlepszy!

Może na pierwsze wrażenie nie wzbudza sympatii, ale jest to świetny lekarz, z pewnością wie co robi...jest bardzo sumienny i zawsze chętnie służy pomocą! Stawia trafne diagnozy i robi wszystko co moze, żeby ratować ludzkie życie! Moim zdaniem jest to najlepszy lekarz pod słońcem!

Świetny Lekarz, kompetentny i nie lekceważy pacjenta, zleca badania nie patrząc na ich koszt lecz na potrzeby pacjentów

szybko, sprawnie i na temat... miły, uprzejmy,potrafi obchodzić się z pacjentem.

Spokojny, rzeczowy i bardzo mi pomógł, polecam!!!

Spokojny, rzeczowy i bardzo mi pomógł, polecam!!!

Uratował mi życie.Dziękuję!!!!!! Jacek P.

Uratował mi życie.Dziękuję!!!!!! Jacek P.