lek. dent. Tomasz Wieczorek

Absolutnie nie umie leczyć zębów kanałowo. Duże braki higieny - nie używa rękawiczek i ręczników jednorazowych!!Poprawki po nim trudne - zniszczył ząb i kosztowne. W Kaliszu już na szczęście nie przyjmuje z powodu złej opinii i braku pacjentów, ale niestety pracuje w Malanowie. Szczerze ostrzegam i odradzam.

Miałam leczenie kanałowe 250 zł. Lekarz udzielił wyjaśnień, miły, wydawał się goidny zaufania. Niestety po 3 miesiącach ząb zaczął boleć. Trafiłam do innego stomatologa, okazało się że był niedokładnie zrobiony, że pod plonbą zaczął się psuć. Znów zapłaciłam. Niepolecam!!!

Szczerze polecam:o) spokojny i profesjonalny i co najważniejsze żadnego czekania w kolejce!

O'key !!! Wróce ponownie. Jak na razie to jak wocenach.

O'key !!! Wróce ponownie. Jak na razie to jak wocenach.