dr n. med. Tomasz Wielkoszyński

Choroby zakaźne

Pan doktor T.Wielkoszyski to profesjonalista w swojej dziedzinie, ze świetnym podejściem do pacjenta. Nowoczesne Centrum Medyczne ,położone w dogodnym miejscu -przy głównej ulicy, miła,fachowa obsługa.

Lekarz, może i wyśmienity, ale kasa jeszcze raz kasa sie liczy. Brak terminów, ale jeśli zrobi sie przelew 3 tys termin jest od razu. Z tego co wiem teraz 4,4tys! Masakra! Po drugie jeśli ktoś zapłaci 3 tys( ja zapłaciłam) , to godzina wizyty powinna byc godziną wizyty, a nie 3 godz opóznienie, żenada, umawia pacjentów co 15 minut, a najmniej wizyta trwa 20 min,biznes, jeszcze raz biznes. Bardzo sie zawiodłam, tak poszłam do tego lekarza, bo chce żyć, i sie ratuje, ale to jak Pan nabija kase razi w oczy. Dodam ze na razie nie widze żadnej poprawy w moim stanie zdrowia

lekarz bardzo kompetentny, być może najlepszy w Polsce, są jednak pewne ale: ciekawe jest, że doktor nie ma nigdy wolnych terminów..z jednym wyjątkiem - za 3 tysiące złotych one nagle się znajdują - to dla mnie lichwiarstwo, po drugie: byłem kiedyś umówiony na określoną godzinę, kiedy przybyłem na wizytę było przede mną jeszcze dużo pacjentów - szanujmy swój czas...

Przeczytałam opinie pani która twierdzi ze to biznesmen. Widac ze nic pani nie wie o boleriozie, lekarze też nie wiedzą. Oczywiscie ze nie popieraja tegoleczenia bo absolutnie sie na tym nie znają. Mnie przepisali jeden antybiotyk i o mało by mnie juz nie było. To wybitny specjalista w tej dziedzinie i naprawdę pomaga ludziom. Koszt wizyty nie jest wygórowany, za każda prywatna wizyte płaci sie często więcej. Czy to aż tak wiele za wizytę u lekarza z tak wielkimi osiągnięciami ??? czy ma on ma płacic jeszcze pacjentą ? Złosc bierze gdy ktos pisze takie oszczerstwa.

leczę sie u doktora na boreliozę jestem zadowolona zna tę chorobę i wie jak leczyć, chodziłam z moimi objawami po kilku lekarzach i nikt nie mógł więcej powiedzieć jak tylko to że to jest niemożliwe że mogę sie tak żle czuc przecierz zdrowo wyglądam i powinnam iść do psychologa jak zrobiłam badania na boreliozę zaraz mi wyszły wysoko dodatnie i całe szczęście że jest taki lekarz jak Wielkoszyński

Postawił mi diagnozę w 20 minut, podczas gdy "specjaliści " zLigoty nie mogli poradzić sobie z diagnozą w przeciągu 1,5 roku.Dzięki temu lekarzowi odzyskałam wiarę że będę jeszcze zdrowa. Wspaniały LEKARZ!!!

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i dbajacy o pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i dbajacy o pacjenta.

Doskonały w tym co robi tylko idiota może mieć złe zdanie o tym DOKTORZE

Doskonały w tym co robi tylko idiota może mieć złe zdanie o tym DOKTORZE

Jestem wdzieczna Pani Doktorowi, ze podjął sie mojego leczenia - nikt juz nie chciał sie mna zajmowac i zostalam sama z moim bolem. Dzieki 3 miesiacon leczenia widze duza poprawe i swietelko w tunelu!

Lekarz w jakiego jeszcze nie spotkalam w swoim zyciu.Dziękuje że jest.

Lekarz w jakiego jeszcze nie spotkalam w swoim zyciu.Dziękuje że jest.

Wciąż poszukujesz "Choroby zakaźne Zabrze"?

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy
al. Legionów 49