dr n. med. Tomasz Wielkoszyński

Choroby zakaźne

Bardzo kompetentny lekarz ,uprzejmy i bardzo dobrze leczy …mam starą borelioze ,męczyłam się lata ,nikt nie mógł mi pomoc ..prof.Wielkoszynski leczył 4 lata i nigdy nie brał jakiś wielkich pieniędzy ,zawsze to było mniej jak w cenniku ..dużo empatii i duża pomoc ..za co serdecznie dziękuję .. Teresa Andrzejewska

Teresa Andrzejewska

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Profesjonalne podejście do diagnostyki i leczenia, wszystkie zalecenia szczegółowo omówione, wyjaśnione. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Jest niezwykle dociekliwy i skuteczny w stawianiu diagnozy a także prowadzeniu leczenia wg najnowszych badań naukowych. To szczęście mieć możliwość korzystania z jego opieki.

To szczęście mieć możliwość korzystania z jego opieki.

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora! - Jego podejścia do mojego "błahego" przypadku, przypadkowej wizyty, okazania serca, poświęcenia prywatnego czasu i bezinteresownej pomocy. Bardzo dziękuję. To piękne, że są jeszcze tacy ludzie na świecie! Chylę czoła każdej osobie, którą dziś spotkałam w Dąbrowie Górniczej w Centrum Medycznym przy ul. Piłsudskiego. Będę polecać!

Pan doktor T.Wielkoszyski to profesjonalista w swojej dziedzinie, ze świetnym podejściem do pacjenta. Nowoczesne Centrum Medyczne ,położone w dogodnym miejscu -przy głównej ulicy, miła,fachowa obsługa.

Lekarz, może i wyśmienity, ale kasa jeszcze raz kasa sie liczy. Brak terminów, ale jeśli zrobi sie przelew 3 tys termin jest od razu. Z tego co wiem teraz 4,4tys! Masakra! Po drugie jeśli ktoś zapłaci 3 tys( ja zapłaciłam) , to godzina wizyty powinna byc godziną wizyty, a nie 3 godz opóznienie, żenada, umawia pacjentów co 15 minut, a najmniej wizyta trwa 20 min,biznes, jeszcze raz biznes. Bardzo sie zawiodłam, tak poszłam do tego lekarza, bo chce żyć, i sie ratuje, ale to jak Pan nabija kase razi w oczy. Dodam ze na razie nie widze żadnej poprawy w moim stanie zdrowia

lekarz bardzo kompetentny, być może najlepszy w Polsce, są jednak pewne ale: ciekawe jest, że doktor nie ma nigdy wolnych terminów..z jednym wyjątkiem - za 3 tysiące złotych one nagle się znajdują - to dla mnie lichwiarstwo, po drugie: byłem kiedyś umówiony na określoną godzinę, kiedy przybyłem na wizytę było przede mną jeszcze dużo pacjentów - szanujmy swój czas...

Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego trzeba podpisać umowę (cyrograf!),że Pan doktor za nic nie odpowiada??

Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego trzeba
podpisać umowę (cyrograf!),że Pan doktor za nic nie odpowiada??

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i dbajacy o pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i dbajacy o pacjenta.

Lekarz w jakiego jeszcze nie spotkalam w swoim zyciu.Dziękuje że jest.

Lekarz w jakiego jeszcze nie spotkalam w swoim zyciu.Dziękuje że jest.

Doskonały w tym co robi tylko idiota może mieć złe zdanie o tym DOKTORZE

Doskonały w tym co robi tylko idiota może mieć złe zdanie o tym DOKTORZE