lekarz Tomasz Wikarek

Trafiłam do dr Tomasza Wikarka przez przypadek i nie żałuję. Jak dotąd najlepszy lekarz, z którym miałam kiedykolwiek do czynienia. Pan doktor cierpliwie wszystko tłumaczy, poświęca tyle czasu każdej pacjentce ile wymaga tego sytuacja. Na każdej wizycie wykonuje badanie usg oraz jeśli zachodzi taka konieczność kieruje na badania dodatkowe albo do szpitala na obserwację. Dr Tomasz Wikarek jest świetnym specjalistą, a poza tym dobrym i sympatycznym człowiekiem z ogromnym poczuciem humoru. Pan dr jest również słowny, jeśli coś obieca to dotrzymuje danego słowa. Poinformował mnie na ostatniej wizycie, że osobiście w CSK będzie chciał zakończy ciąże przez cesarskie cięcie, w związku z ułożeniem miednicowym i tak też się stało. Gdy okazało się, że trzeba szybko przeprowadzić cesarskie cięcie Pan dr specjalnie dla mnie został w szpitalu po swoim dyżurze. Prowadził moją ciążę od początku i dzięki jego zaangażowaniu i interwencji w odpowiednim momencie dziś jestem szczęśliwą mamą ślicznej i zdrowej dziewczynki. Bardzo długo szukałam takiego ginekologa i na pewno pozostanę jego pacjentką. Polecam dr Tomasza Wikarka każdej kobiecie!:)

Wybór lekarza przypadkowy. Dwie wizyty w gabinecie prywatnym i zabieg, który pan doktor zrobił mi w Ligocie w szpitalu. Rzeczowy, kompetentny, a zarazem sympatyczny. Poświęca tyle czasu, ile trzeba. Jednakowe podejście do pacjentki zarówno w gabinecie, jak i w szpitalu. Polecam!

Wciąż poszukujesz " Sosnowiec"?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy