dr n. med. Tomasz Wiśniewski

Ortopeda, Traumatolog

U doktora byłam prywatnie. Jak dla mnie super lekarz. Dokładnie i cierpliwie wytłumaczył mi co się dzieje. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Ortopeda godny polecenia. Fachowe podejście, potrafi przedstawić kilka różnych opcji leczenia, udziela konkretnych informacji. Z grona kilku ortopedów poznańskich, jakich zdarzyło mi się spotkać, zdecydowanie najlepszy wybór.

Przykro mi to pisać ale doktor Wiśniewski podjął się operacji nogi-nie mając pojęcia jak do tego podejść. Oczywiście operacja się nie udała i dużo nie brakowało a straciłbym nogę. Po czym zostałem pozostawiony sam sobie...

wspanialy czlowiek,lekarz i fachowiec!wzbudzil moje zaufanie od pierwszego spotkania!jest bardzo dobrym specjalista,zna sie na rzeczy i potrafi pomoc!polecam go wszystkim

Super specjalista, dzieki niemu biegam jak przed wypadkiem. Goraco polecam wszystkim !!!!!

Przepraszam z góry za samo nie i to aż 8 razy , ale taka jest niestety prawda na państwowej praktyce nie sympatyczny , ale za pieniądze to już całkiem inny lekarz może to jego brat bliźniak lub lepszy gatunek klonu.

Super ortopeda ma renome i przede wszystkim fach w ręku. Prowadził operacje mojego kolana w szpitalu na 28 czerwca 1956 (Cegielski).