lekarz Tomasz Władyka

3,7
3,6
3,7
3,3

Ja tam chodzę do wielu lekarzy i w zasadzie jak jest punktualnie i rzeczowo to jest mi wszystko jedno. Ale dopiero ten lekarz zwrócił uwagę ,że leki które łykam na serce i nadcisnienie mogę miec refundowane a kardiolog dał na 100%. i jestem 16 zł do przodu.Byłem pare razy, generalnie jestem zadowolony. Przychodze na okresloną godzinę i o tej jestem przyjety bez nerwówki,ze ktoś wepcha się przede mną. Lekarz wywoluje osobiscie, wizyta trwa tyle ile trzeba i wszystko bez pospiechu i rzeczowo.Spowiedź, badanie , tłumaczenie, leki i wychodze i za ...

Lekarz wywoluje osobiscie, wizyta trwa tyle ile trzeba i wszystko bez pospiechu i rzeczowo.Spowiedź, badanie , tłumaczenie, leki i wychodze i za mną wywoływany jest kolejny.
Jak po sznurku. Tam trochę się dziwie niektórym wpisom. Jak jest kartka na drzwiach ,ze lakarz woła to nie trzeba się pchać nieproszonym jak do obory.No i tyle no bo co więcej.

Bardzo dobry lekarz, przede wszystkim słucha co się do nie mówi, bada ii używa stetoskopu, nie toleruje naciągaczy na L4, , jest młody i lubi robić to co robi, dla mnie bardzo dobry lekarz!

Bardzo nietypowy lekarz. Ma wizerunek przerośniętego studenta połączonego z szalonym naukowcem, którego można niechcący rozdeptać w korytarzu, bo nie rzuca się w oczy - zero wyniosłości, co w kaście lekarzy jest wręcz patologią. Merytoryczna strona zachwyca od pierwszej wizyty. Gość przede wszystkim słucha i wnioskuje, robi bardzo dokładny wywiad - nie spotkałem się z takim zaangażowaniem u żadnego innego lekarza, więc dziwi mnie trochę opinia, że brak mu powołania. Moim zdaniem jest wręcz przeciwnie i jest to jeden z niewielu lekarzy, któremu powiedziałem, co o nim myślę - w sensie pozytywnym. On odpowiedział - w ogóle nie zmieszany - żeby nie być takim pewnym w tych jego bardzo dobrych ocenach ;-)

Udałem się do lekarza z temperaturą 40 stopni,pan doktor przepisał skorbolamid i tabletki na kaszel po czterech dniach gdy temperatura nie ustępowała udałem się ponownie do pana doktora,pan doktor był oburzony po co przyszedłem wyjaśniłem że temperatura nie ustępuje,pan doktor stwierdził,że widocznie nie przestrzegam zaleceń i żle przyjmuję skorbolamid,ale wypisał 20 tabletek antybiotyku i obliczył że tabletki będę zażywał do środy i wyznaczył następną wizytę w piątek,ponieważ doczwartku miałem l-4.Jakie było moje zdziwienie gdy w piątek pan doktor zapytał po co ja przyszedłem zaznaczam,że nadal czułem się fatalnie ,bo jeśli chciałem dalej zwolnienie to miałem przyść w czwartek.Wypisał mi zwolnienie na piątek,sobotę i niedzielę i stwierdził że do poniedziałku powinno być dobrze.Na moje zapytanie co dalej z antybiotykiem ,powiedział że w niedzielę przerwać.Pierwszy raz się spotkałem,by lekarz bez powodu przerwał kurację antybiotykową,bo jeśli od początku coś takiego miał w planie nie powinien przepisywać antybiotyku na 10 dni,a np. na 3,5. lub 7.Potraktował mnie jak petenta,nie jak pacjenta .Moja noga więcej nie postanie w tej przychodni tj, MedMed katowice ul.Piotrowicka 5. Jeszcze jedno młode ładne kobiety traktuje inaczej

Gdy nie było mojego lekarza poszłam do niego. Stwierdził zapalenie zatok, dał antybiotyk i coś tam jeszcze i po tygodniu było po sprawie. Przy wizycie wspomniałam przy okazji o kaszlu który miałam od ponad 5 miesięcy (leczony przez mego lekarza, alergologa, pulmonologa). powiedział aby przyjść za 2 tygodnie po zakończeniu leczenia bo się to może nakładać z obecną chorobą. przyszłam ponownie, zadał mi dużo dziwnych pytań i powiedział ,ze to ma związek z cofaniem się soku z żołądka. Dał lek i skierowanie na gastroskopie. Po paru dniach kaszel ustąpił. W gastroskopii wyszedł jakiś refluks i nadżerki. jak zobaczył wynik dołączył jakieś leki i w tej chwili wszystko jest dobrze. Ja jestem zadowolona. Pytałam o to mego stałego lekarza ale nic mi nie odpowiedział.

Zawsze byłam przyjęta punktualnie z terminem na określoną godzinę , bez zbędnego czekania w kolejce z innymi chorymi jak to się często zdarza w innych przychodniach. Leczenie dostosowane do zasobności mojej kieszeni- to dla mnie bardzo ważne. Byłam parę razy i jestem zadowolona.

młody jeszcze nie opierzony lekarz, z dziwną manierą. Puka się do gabinetu, mówi zaraz poproszę, prosi, wchodzę, a on mnie wyprasza, bo nie zapukałem??? no PRL, TYm i pan Jarząbek. JAk już zapukałem ,wlazłem mówi co mi jest on milczy i naraz mowi jak zapytam proszę mówić. Zdębiałem byłem zbyt chory i słaby żeby dać temu radę, pokonał mnie ,zmieniłem lekarza.

Byłem u tego lekarza bo bolało mnie brzuszysko. Zbadał dokładnie i zadał mnóstwo pytań. Nie bawił się w wysyłanie mnie po specjalistach -od razu skierowanie na endoskopie zołądkową. Badanie potwierdziło rozpoznanie,potem 2 tygodnie leczenia. I gitara- wszystko jest OK :-). Ja jestem zadowolony i mój brzucho tez.

Jeżeli tylko możecie omijajcie tego lekarza szerokim łukiem to dobra rada dla tych którzy chcą zachować zdrowie.Zgłosiłam się do tego lekarza z bardzo dużymi problemami oddechowymi i dusznościami, bólem i ściskaniem mięśni w klatce piersiowej oraz kaszlem. Pan doktor w celu postawienia diagnozy nie użył podstawowych narzędzi takich jak stetoskop (widocznie opuścił na studiach zajęcia z obsługi tego podstawowego narzędzia) przepisał jedynie leki rozluźniające mięśnie. Po około 1,5 tygodnia i kilku wizytach oraz braku jakiejkolwiek poprawy dostałam skierowanie na masaże i tabletki na uspokojenie.Mój stan nadal się nie poprawiał ,dopiero wizyta u normalnego lekarza przy pierwszym osłuchaniu wykazała obrzęk płuc i wodę w płucach oraz natychmiastowe skierowanie do szpitala.

Miły i sympatyczny lekarz. To prawda,że potrafi słuchać pacjenta i nie zbywa go jak najszybciej. Zmotywował mnie do dalszego leczenia i zadbania o swoje zdrowie. Zawsze byłam przyjęta na wizytę o ustalonej godzinie bez zbędnego czekania. Ja jestem zadowolona i polecam.