lekarz Tomasz Władyka

Miły lekarz,słucha to co sie do niego gada, dość dokładnie bada. Dostałem skierowanie od niego do reumatologa i ten potwierdzil diagnoze postawiona przez lekarza - choroba Stila. Ja jestem zadowolony.

Jeżeli tylko możecie omijajcie tego lekarza szerokim łukiem to dobra rada dla tych którzy chcą zachować zdrowie.Zgłosiłam się do tego lekarza z bardzo dużymi problemami oddechowymi i dusznościami, bólem i ściskaniem mięśni w klatce piersiowej oraz kaszlem. Pan doktor w celu postawienia diagnozy nie użył podstawowych narzędzi takich jak stetoskop (widocznie opuścił na studiach zajęcia z obsługi tego podstawowego narzędzia) przepisał jedynie leki rozluźniające mięśnie. Po około 1,5 tygodnia i kilku wizytach oraz braku jakiejkolwiek poprawy dostałam skierowanie na masaże i tabletki na uspokojenie.Mój stan nadal się nie poprawiał ,dopiero wizyta u normalnego lekarza przy pierwszym osłuchaniu wykazała obrzęk płuc i wodę w płucach oraz natychmiastowe skierowanie do szpitala.

Lekarz nieprzytomny sam nie wie co mówi zdecydowanie nie polecam

Lekarz nieprzytomny sam nie wie co mówi zdecydowanie nie polecam

Udałem się do lekarza z temperaturą 40 stopni,pan doktor przepisał skorbolamid i tabletki na kaszel po czterech dniach gdy temperatura nie ustępowała udałem się ponownie do pana doktora,pan doktor był oburzony po co przyszedłem wyjaśniłem że temperatura nie ustępuje,pan doktor stwierdził,że widocznie nie przestrzegam zaleceń i żle przyjmuję skorbolamid,ale wypisał 20 tabletek antybiotyku i obliczył że tabletki będę zażywał do środy i wyznaczył następną wizytę w piątek,ponieważ doczwartku miałem l-4.Jakie było moje zdziwienie gdy w piątek pan doktor zapytał po co ja przyszedłem zaznaczam,że nadal czułem się fatalnie ,bo jeśli chciałem dalej zwolnienie to miałem przyść w czwartek.Wypisał mi zwolnienie na piątek,sobotę i niedzielę i stwierdził że do poniedziałku powinno być dobrze.Na moje zapytanie co dalej z antybiotykiem ,powiedział że w niedzielę przerwać.Pierwszy raz się spotkałem,by lekarz bez powodu przerwał kurację antybiotykową,bo jeśli od początku coś takiego miał w planie nie powinien przepisywać antybiotyku na 10 dni,a np. na 3,5. lub 7.Potraktował mnie jak petenta,nie jak pacjenta .Moja noga więcej nie postanie w tej przychodni tj, MedMed katowice ul.Piotrowicka 5. Jeszcze jedno młode ładne kobiety traktuje inaczej

Bardzo nietypowy lekarz. Ma wizerunek przerośniętego studenta połączonego z szalonym naukowcem, którego można niechcący rozdeptać w korytarzu, bo nie rzuca się w oczy - zero wyniosłości, co w kaście lekarzy jest wręcz patologią. Merytoryczna strona zachwyca od pierwszej wizyty. Gość przede wszystkim słucha i wnioskuje, robi bardzo dokładny wywiad - nie spotkałem się z takim zaangażowaniem u żadnego innego lekarza, więc dziwi mnie trochę opinia, że brak mu powołania. Moim zdaniem jest wręcz przeciwnie i jest to jeden z niewielu lekarzy, któremu powiedziałem, co o nim myślę - w sensie pozytywnym. On odpowiedział - w ogóle nie zmieszany - żeby nie być takim pewnym w tych jego bardzo dobrych ocenach ;-)

Sympatyczny i rzeczowy. Trafne leczenie. Ja bylam zadowolona i raczej polecam.

Sympatyczny i rzeczowy. Trafne leczenie. Ja bylam zadowolona i raczej polecam.

Fajny i sympatyczny lekarz. Bardzo dobry kontakt i miła atmosfera - doktor dość rozmowny a nie mruk w białym fartuchu za biurkiem ;-) Podchodzi całościowo do pacjenta. No i najważniejsze : bada pacjenta !!! (pisze o tym bo zdarzało mi się być u lekarzy którzy nie badali w ogóle pacjenta.

zdecydowanie nie polecam!!!!! na pewno nie jest lekarzem z powolania.

zdecydowanie nie polecam!!!!! na pewno nie jest lekarzem z powolania.

Miły i sympatyczny lekarz. Już podczas pierwszej wizyty rozplanował całe leczenie mego schorowanego kręgosłupa i postępowanie ( odpowiednie wczesne wypisanie skierowań na zastrzyki w dni robocze, osobne zlecenie na dni wolne od pracy, zabezpieczenie na wszelki wypadek w tabletki, skierowanie na rtg i poradni rehabilitacyjnej, neurologicznej). Dzięki temu nie musiałam latać po papierki co parę dni jak to jest u innych lekarzy w poradni na ul. Bogucickiej.

Gdy nie było mojego lekarza poszłam do niego. Stwierdził zapalenie zatok, dał antybiotyk i coś tam jeszcze i po tygodniu było po sprawie. Przy wizycie wspomniałam przy okazji o kaszlu który miałam od ponad 5 miesięcy (leczony przez mego lekarza, alergologa, pulmonologa). powiedział aby przyjść za 2 tygodnie po zakończeniu leczenia bo się to może nakładać z obecną chorobą. przyszłam ponownie, zadał mi dużo dziwnych pytań i powiedział ,ze to ma związek z cofaniem się soku z żołądka. Dał lek i skierowanie na gastroskopie. Po paru dniach kaszel ustąpił. W gastroskopii wyszedł jakiś refluks i nadżerki. jak zobaczył wynik dołączył jakieś leki i w tej chwili wszystko jest dobrze. Ja jestem zadowolona. Pytałam o to mego stałego lekarza ale nic mi nie odpowiedział.