lekarz Tomasz Wojciechowski

Chirurg stomatolog

Najwyższej klasy profesjonalista w swojej dziedzinie. Wyjątkowy fachowiec i człowiek. Bardzo polecam. Paweł Lorek

Bardzo polecam.
Paweł Lorek

Polecam ten punkt stomatologiczny, plomby dobrze wykonane. Leczyłam tam zęby u bardzo miłej w obyciu i profesjonalnej Pani stomatolog i na pewno wrócę. W międzyczasie leczyłam zęby w innym punkcie w Mysłowicach (blisko cmentarza) i mi poniszczyli tam zęby a nawet jednego zdrowego bezzasadnie wyrwali, a ząb obok mam w stanie krytycznym... tak tam dbali o me zęby...

Polecam! Znieczulenie podane bez komplikacji, każdy etap leczenia kanałowego został mi wytłumaczony, przyjazna atmosfera, całość przebiegła bezboleśnie.

Pan Tomasz jest moim prywatnym zdaniem najlepszym dentysta. Wyleczyłem 14 zębów które zaniedbałem przez dziesięć lat (nie ważne dla czego) koszt około 2000zl. Białe plomby które już miałem zakładane 10 lat temu przez pana Tomasza do teraz są tam gdzie powinny i nic się im nie dzieje. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu i doświadczenia jakie ma pan Tomasz i jego podejścia do klienta Pozdrawiam

Pozdrawiam

U Pana Tomka leczy zęby cała moja rodzina. Jest to godny zaufania, bardzo kompetentny, miły i sympatyczny człowiek. Polecam gorąco, ponieważ ja dentysty z własnej woli nie zmienię na żadnego innego :)

ZMIENIŁ MOJE DOTYCHCZASOWE ŻYCIE - NARESZCIE MOGĘ SIĘ UŚMIECHAĆ I JEŚĆ BEZ OBAW. DZIĘKUJĘ,ŻE TRAFIŁAM NA SPECJALISTĘ Z WYSOKIEJ PÓŁKI I CZŁOWIEKA!!