lekarz Tomasz Wolańczyk

Psychiatra, Psycholog

Doktor bardzo nam pomógł. Przecierałam szlaki gdy jeszcze mało kto wiedział o ADHD. Wyczytałam o profesorze w gazecie. Zajał się moim synem osobiscie pomógł sprowadzać lek który nie był dostępny w Polsce ze Stanow. Pół Polski co drugi miesiąc jeździłam z synem pociągiem na wizyty a gdy odchodził z pracy w CBT sam wyszukał nam lekarza przekazując w dobre ręce bliżej . Dziś syn jest już dorosłym czlowiekiem ale dużo zawdzięczamy dr.

Bardzo dziękuje za pomoc i informacje paniom psycholog tu ze Szczecina. Nigdy nie dowiedzialabym sie od syna dlaczego od czasu matury nie ma z nim normalnego kontaktu przez tyle lat. Dopiero teraz dowiedzialam sie, ze wpadl w łapy tego ohydnego starego monstrum. Oczywiście ze "nie ma sprawy". Dlatego paniom psycholog polecam by najpierw wysłały do niego swoich synów. Szybko zmienia zdanie, czy nie ma sprawy i na jak długo kontakt z tym skurczybykami może zatruć dorosłe już życie syna. Za faszerowanie syna psychoteopami w łóżku i wykorzystywanie jego naiwnisci zasługuje na bicie i tylko sprawdzanie czy równo puchnie. Jesli jest ze raz ten ohydny stray zboczeniec wytrze sobie morde moim synem, to znajdę go osobiście i nie reczę za siebie!!! Nigdy nie da się naprawić co zniszczył ten stary chory dziad a ja nie wybacze sobie ze w porę nie doszukalam się wszystkiego i nie zareagowalam jak matka powinna. To ze ten człowiek jest lekarzem dziecięcym to jakaś okrutna kpina!

Wyjątkowo perfidny plotkarz i intrygant!!!!!!

Wyjątkowo perfidny plotkarz i intrygant!!!!!!

Bardzo dziekuje Doktorowi za "pomoc". Gdyby jej zaprzestal, bylbym jeszcze bardziej wdzieczny. Juz more byc tylko lepiej.

Bardzo pomogł i to bezplatnie, w ramach nfoz, a wydalismy wczesniej za duzo pieniedzy za wizyty na PIeknej w CBT, z minimalnym skutkiem

Jestem mama 3 dzieci z ADHD i musze przyznac ze mam same dobre opinie po 4 letnim leczeniu u Profesora, wspanialy lekarz . Z tak milym przyjeciem i tak dobry traktowaniem czesto sie nie spotykalam. Zawsze ma czas aby wszystko wyjasnic jako rodzic nie mam poczucia ze cos jest z moimi dziecmi robione bez mojego udzialu to zawsze ja mam decydujace zdanie. TO WSPANIALY LEKARZ!!!! iza lukasz marta i dominik

Po kilku latach leczenia rezygnuje, żeby nie powiedzieć obraża się na pacjenta. Uważam,że są lepsi lekarze w Polsce i na takiego właśnie trafiłam. Odradzam!

Witam:) Profesor Wolańczyk to bardzo dobry specjalista, nic dodać nic ująć super, serdecznie Pana pozdrawiamy.... ale niestety Pani oddziałowa Krzyczkowska na psychiatrii u Pana prof. masakra co za babsztyl, niedostępna, straszna, chyba sama nie ma dzieci, bo mści się na innych, uważa się za wszechwiedzącą a nic nie potrafi...

Wspaniały człowiek,lekarz i terapeuta. Leczy córkę kilka lat ze wspaniałym skutkiem, lubi swoja pracę i przede wszystkim pacjentów. Godny polecenia.

Po kilku latach prowadzenia dziecka bez słowa odchodzi ,brak jakiegokolwiek powiadomienia ,zostaliśmy na lodzie w okresie kiedy syn dojrzewa i potrzebuje większej opieki.od nowa wszystko zaczynamy szukając nowego terapeuty ,dla mnie to kpina ,wystarczył telefon,fryzjer informuje o zmianie salonu dla P.Profesora za wysokie.................... zła/

zła/