lekarz Tomasz Wolańczyk

Psychiatra, Psycholog

cbt piekna to osoby skupione przedewszystkim na zarabianiu pieniedzy

cbt piekna to osoby skupione przedewszystkim na zarabianiu pieniedzy

Jest to lekarz z powołania, jedyny "prawdziwy" specjalista jakiego spotkałam w trakcie długotrwałego leczenia syna. Od wielu lat syn był pod skrzydłami Profesora. Był kierowany do szkół specjalnych a dziś jestem dumną matką studenta.

Brak tu istotnych danych: T.Wolańczyk ma najwyższe możliwe kwalifikacje - jest prof.dr hab. Jest autorem książek, popularyzatorem, nauczycielem wybitnych lekarzy i pedagogów oraz działaczem społecznym o wysokich kwalifikacjach etycznych. Jest wyjątkowym erudytą i humanistą, co b.pomaga w tej specjalności. Co dość wyjątkowe, zna dobrze całą medycynę (np.neurologię, epileptologię), więc nie przeoczy istotnych problemów. Przy ocenie lekarza z punktu widzenia rodzica, powinniśmy jeszcze pamiętać, że psychiatra prawie nigdy nie jest potrzebny tylko dziecku - ale także rodzicom. Terapia dziecka jest terapią całej rodziny.

Lekarz z powołania. Przywrócił moje dziecko do zycia w dosłownym tego słowa znaczeniu. Gorąco polecam.

wspaniały lekarz,kompetentny, oddany pacjentowi,

wspaniały lekarz,kompetentny, oddany pacjentowi,

Wspaniały nie tylko lekarz, ale też terapeuta, co jest niezwykle ważne. Ja po wizycie wychodzę zawsze mocno pozytywnie naładowana, i - przynajmniej do następnej wizyty - wiem co robić, czego wymagać, o co "odpuścić" swojego synowi. Leczenie farmakologiczne, co prawda po wielu próbach, ale ustawione mamy na najwyższym poziomie. A co najważniejsze, z uwzględnieniem wszelkich nowinek ze świata medycznego, po ocenie co może służyć mojemu synowi. Takich lekarzy w dzisiejszych czasach, w państwowej służbie zdrowia, jest niestety chyba niewielu.