lekarz Tomasz Woźniak

Dermatolog

3,9

Widze ze komentarze pisze rodzina lub znajomi . Jesli chcesz sie przekonac to musisz isc do niego . Ma tylko gadane nic po za tym dajcie spokój . Powiem otwarcie ze mi nic nie pomógł tylko wizyta i wizyta i tak w kółko NIE POLECAM

Jeszcze rok temu miał negatywne opinie ciekawe co z nimi sie stało czemu usunął . Mogół zostawic i wszyscy by zobaczyli jaka jest prawda . Tak lekarz z powołania ale do kasy brania a pomoc znikoma .

Panie doktorku Tomku wstaw swoja fotke jak inni lekarze . Zeby wiedzieli do kogo idziemy tam u góry jest miejsce wolne . Chyba ze jestes taki paskudny to nie wstawiaj daruj sobie .

Lekarz z powołania. Rewelacyjne metody leczenia. Świetny kontakt, fachowo przedstawia chorobę i leczenie. W 100% polecam. Moja cała rodzina korzysta z usług prywatnych jak i na NFZ i wszyscy są bardzo zadowoleni.

Pan doktor bardzo pomógł mojemu synkowi, tylko spojrzał i już wszystko wiedział, diagnoza trafna. Leczenie konkretne i skuteczne. Znam wiele osób którym bardzo pomógł. Osobiście polecam.

Gorąco polecam tego lekarza. Z powodu mojej choroby "łuszczycy". jestem jego stałym pacjentem. Każda z wizyt jest zawsze pozytywnym doświadczeniem. Wiadomo, że mam niewyleczalną chorobę, ale Pan Tomek daje rade jak może. Przy czym jest przeuprzejmy. Jednym z symboli tego jak traktuje pacjenta, jest fotel. Bardzo wygodny skórzany. To jest fotel dla pacjenta. Pan doktor siedzi na taborecie. Całkowicie na odwrót niż u innych lekarzy.

Świetny jest! Leczę się w Kole. W porównaniu z panią dermatolog, która też tam przyjmuje, bije ją na głowę. Mega pozytywny człowiek. Nie sposób wyjść od niego bez uśmiechu. Zawsze pyta, czy przepisane leki zadziałały. W moim przypadku podziałały w 100%.

Mega sympatyczny lekarz. Bardzo miło się z nim rozmawia. Widać że zna się na tym co robi, wystarczył pierwszy rzut oka.

Bardzo sympatyczny lekarz, nie robi przed pacjentem tajemnic tylko cierpliwie mówi o chorobie, sposobie leczenia, możliwych skutkach. Jest bardzo zaangażowany i ma dla pacjenta czas. POLECAM

PAN DOKTOREK JEST SUPER FACET, WYTŁUMACZY O CHOROBIE I JEJ SKUTKACH! PRZE UPRZEJMY:) POLECAM:)

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Turek"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarzy Rodzinnych s.c.
Pleszew ul. Poznańska 58
63-300 Pleszew