dr hab. n. med. Tomasz Wróbel

Hematolog

Najlepszy Profesor! Naprawdę jest to osoba z powołania która wykonuje swój zawód. Dzięki niemu mój brat dzisiaj jest zdiagnozowany. Pan profesor od razu wiedział skąd spadają mu wyniki morfologii i pokierował na konkretne badania. Jesteśmy my bardzo wdzięczni. Życzymy mu wszytkiego co najlepsze.

Bardzo proszę o kontakt do profesora Wróbla .Telefon.Gdzie przyjmuje prywatne wizyty? Pilna sprawa

Pilna sprawa

W jaki sposób mogę uzyskać kontakt do gabinetu prywatnego Pana profesora Tomasza Wróbla? Chciałbym umówić się na wizytę w celu skonsultowania dokumentacji medycznej uzyskanej w Anglii od 26 sierpnia - 2 biopsje, 2x tomograf komputerowy, badanie PET/CT - tutejsi specjaliści jeszcze nie zdecydowali o sposobie kuracji. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Bardzo prosze o tel kontaktowy do dr Wrobla,aby umowic sie na prywatna wizyte,mam chloniaka i pilnie szukam hematologa,aby mi pomogl.POZDRAWIAM Aleksandra

Baaardzo proszę o podanie mi kontaktu gdzie mogłabym umówić się na WIZYTĘ PRYWATNA do prof. Wróbla. Nie mogę znaleźć informacji o miejscu , nr telef. POMOZCIE.

Miałem okazje poznać Pana Doktora i sztab lekarzy który pracuje pod jego kierownictwem .Uratowali mi syna dali nadzieje na życie ...powiem krótko ci ludzie to są nadludzie wykonują kawał wspaniałej misji na ziemi ,nie mozna tego porównać do niczego ...Wielki Szacunek za to co robią !!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz z powołania, nie istotne czy przyjmuje prywatnie czy na kasę zawsze jest do dyspozycji pacjenta. Ma dla niego czas i zrozumiale tłumaczy. Kulturalny i z poczuciem humoru. Bardzo pomocny nie tylko w swojej dziedzinie. Albo pokieruje albo konkretnie skieruje do kolejnego specjalisty na kasę ch. (od ręki). Oby nigdy się nie zmienił. Życzę Mu zdrowia i wytrwałości.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Kompetentny, bezinteresowny, uczynny, motywujący do walki i z wyjątkowym poczuciem humoru

szczecin najlepszy specjalista hematolog jakiego poznałam

szczecin najlepszy specjalista hematolog jakiego poznałam

dzięki niemu żyję i czuję się bardzo dobrze.

dzięki niemu żyję i czuję się bardzo dobrze.