lekarz Tomasz Wysocki

Wspaniały lekarz z powołaniem , super chirurg , mistrz! Operacja udana ,powrót do zdrowia i normalnego życia ! Dziękuję ,podziwiam i polecam ! Opera

Dziękuję ,podziwiam i polecam !
Opera

Dziś mój tata był u Doktora Tomasza Wysockiego i polecamy w 100% Bardzo miły i Godny polecenia .😊 Oby więcej takich z powołania lekarzy było.

Niezwykły człowiek, lekarz z powołania, bardzo empatyczny i zaangażowany. Doktor z powodzeniem przeprowadził u mojej mamy operację usunięcia guza jelita grubego. Po zabiegu dokładnie wszystko wytłumaczył, wskazał kolejne etapy leczenia. Moja mama została objęta profesjonalną opieką, czuła się bardzo bezpiecznie. Walczymy dalej! Na ten moment bardzo dziękuję Panie doktorze, za nadzieję na dalsze życie, którą dał Pan mojej mamie.

Panie doktorze kilka lat temu dokonał Pan wycięcia u mnie guzka. Cieszę się ogromnie że to właśnie Pan przeprowadził ten zabieg. Jest Pan wspaniałym człowiekiem, bezinteresownym, no i przede wszystkim bardzo dobrym fachowcem. Nie ma skali którą można Pana ocenić.Dzięki Bogu są na świecie jeszcze takie osoby -lekarze jak Pan.Powiem skromniejeszcze raz. BARDZO,BARDZO DZIĘKUJĘ. Pacjentka

Pacjentka

Dr.Wysocki to wspaniały lekarz. Byłam na odziale w szpitalu wojewódzkim na planowanym zabiegu guza trzustki. Niestety były komplikacje i skończyło się na trzech zabiegach. Dr.Wysocki swoim podejściem do pacjenta i tego co ma zrobić podtrzymuje na duchu. Jego uśmiech szczery pomagaw przejściu przez to wszystko. Dobrze tłumaczy, ma czas dla rodziny pacjenta, nie zbywa ludzi. To złoty człowiek. Jeżeli nie macie wyjścia, polecam leczenie przez dr. Wysockiego. MK

Dr Wysocki już swoją osobowością stanowi znaczący element terapii. Od procedury przyjęcia do szpitala, poprzez sam zabieg, do końcowej rozmowy jest uprzejmy, cierpliwy i wyczerpująco informuje o problemach związanych z zabiegiem. Ma czas na informacje dla rodziny. Jego pogodny nastrój krzepi. Technicznie trudne zabiegi (mój był takim właśnie) wykonuje z najwyższą maestrią. Pozostaję z wdzięcznością - J.N.

Lekarz, który nie tylko jest fachowcem, ale co równie ważne jest bardzo ludzki. Nawet kiedy sytuacja jest beznadziejna- potrafi być szczery i jednocześnie podnieść pacjenta i rodzinę na duchu. Dokładnie wszystko tłumaczy, rozmawia i to spojrzenie pełne życzliwości- po prostu widać, że można muz zaufać. Cudowny człowiek i lekarz. Z resztą cały personel medyczny w Gdańskim Szpitalu Wojewódzkim jest wspaniały. Tacie usunęli polipa w jelicie, a teraz czeka go operacja guza- jestem spokojna- tata jest w najlepszych rękach.

jedyny lekarz na oddziale ktory poswiecil czas na rozmowe z rodzina pacjeta i z wyjasnienie na czym polega problem zdrowotny pacjeta z duzym szaccnkiem traktuje chorego i jego rodzine czego nie moge powiedziec reszcie personelu kazdemu zycze aby takich lekarzy spotykali na swojej drodze dziekuje corka pacjeta

Mistrz! Pomógł mi- wyleczył, gdy inni nie potrafili i zbywali, odsyłali, faszerowali farmakologicznie.

Zazwyczaj zabieg chirurgiczny jest nagły i ciężko sobie wybrać lekarza, ale gdybym miała jeszcze kiedykolwiek taką konieczność i miała czas na wybór, to bez mrugnięcia dam się "pokroić" Panu Doktorowi. Rok temu operował mnie w bardzo ciężkim stanie, usuwał część jelit. Dlatego wiem, że można Mu zaufać bez granic. To jest ten lekarz, który kocha to co robi, wkłada serce i doskonałe umiejętności, do tego dokłada jeszcze wysoką kulturę osobistą, jowialność, szczerość i bardzo dużo cierpliwości. Nie mam pojęcia jak przy takim nawale zajęć, ilości skomplikowanych przypadków, można to wszystko ...

To jest ten lekarz, który kocha to co robi, wkłada serce i doskonałe umiejętności, do tego dokłada jeszcze wysoką kulturę osobistą, jowialność, szczerość i bardzo dużo cierpliwości. Nie mam pojęcia jak przy takim nawale zajęć, ilości skomplikowanych przypadków, można to wszystko ogarnąć i wciąż być dobrym człowiekiem? ale można!!!